XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Wrocław 18-19.05.2019

W dniach 18-19.05.2019 we Wrocławiu odbyły się XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięło 720 zawodników z 28 krajów.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:
Kumite seniorek +65kg
1. Maria Jasko – Lublin
Kumite dziewcząt 14-15 lat +55kg
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów -85kg
1. Ariel Miszkiniuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów +85kg
2. Mateusz Koczmara – Lublin
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kata chłopców 14-15 lat
3. Aleksander Gałka – Lublin

Kumite dziewcząt 10-11 lat -35kg karate olimpijskie
3. Aleksandra Jaszczuk – Satori Chełm
Kumite dziewcząt 12-13 lat -45kg karate olimpijskie
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg karate olimpijskie
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
Kumite chłopców 16-17 lat -75kg karate olimpijskie
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, 13.04.2019, Łabuńki

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.
Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.
W zawodach uczestniczyło 285 z 15 klubów.
Wyniki naszych zawodników:

Dziewczęta Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -55 kg karate olimpijskie
3. Amelia Niziołek – Lublin

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2004-2005
2. Małgorzata Dymek – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -40kg
1. Anna Spudowska – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) +45 kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -60kg
2. Milena Dudzik – Lublin
3. Oliwia Mikołajewicz – Lublin

Młodziczki  2006-2007 (kata)
3. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2006-200 (kumite)-45 kg
3. Bartłomiej Ambrozik – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -50 kg
2. Marcin Kolasa – Lublin
3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -60 kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Jakub Tołubiński – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -65 kg
3. Bartosz Kondracki – Lublin

Junior Młodszy 2004-2005 (kata)
1. Aleksander Gałka – Lublin

Udział zawodników LKKK w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów: Galeria zdjęć

Komunikat końcowy na stronie Ikopoland.com

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019 (WKF)

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) karate olimpijskie

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm
  2. Natalia Szopa – Kanku Chełm
  3. Amelia Niziołek – Lublin
  4. Roksana Olszewska – Radzyń Podlaski

Młodziczki 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
  2. Aleksandra Woźny – Biała Podlaska
  3. Kinga Danieluk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski
  2. Igor Morawski – Zamość
  3. Karol Kołodziejczyk – Zamość

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.

W zawodach uczestniczyło 285 z 15 klubów.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2004-2005

  1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
  2. Małgorzata Dymek – Lublin
  3. Wiktoria Soja – Satori Chełm

Juniorki Młodsze 2004-2005 (kata)

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -40kg

  1. Anna Spudowska – Lublin
  2. Wiktoria Łój – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -45 kg

  1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Natalia Błaszczuk – Satori Chełm
  3. Wiktoria Dziura – Tomaszów Lubelski
  4. Julia Szokało – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) +45 kg

  1. Klaudia Moleśtak – Lublin
  2. Wiktoria Olszewska – Radzyń Podlaski
  3. Ilona Jastrzębska – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -60kg

  1. Milena Dudzik – Lublin
  2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin
  3. Kinga Ochnio – Radzyń Podlaski

Młodziczki  2006-2007 (kata)

  1. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -40 kg

  1. Marcel Bosowski – Zamość
  2. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
  3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-200 (kumite)-45 kg

  1. Bartłomiej Ambrozik – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
  2. Marcin Kolasa – Lublin
  3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -60 kg

  1. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
  2. Oskar Zając – Biała Podlaska
  3. Jakub Karski – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -55 kg

  1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
  2. Sebastian Borkowski – Białą Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -60 kg

  1. Mateusz Wójcik – Lublin
  2. Jakub Tołubiński – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -65 kg

  1. Szymon Łój – Zamość
  2. Adam Łój – Zamość
  3. Bartosz Kondracki – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  +65 kg

  1. Mateusz Kostrubiec – Zamość

Junior Młodszy 2004-2005 (kata)

  1. Aleksander Gałka – Lublin
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kata)

  1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – Białka 06.04.2019

W sobotę 06.04.2019 w Białce odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin
W zawodach udział wzięło 103 zawodników z 7 ośrodków.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kata dziewcząt 2009-2008
3. Oliwia Nagrodzka

Kata młodziczek
1. Anna Spudowska

Kumite dziewcząt 2010- 2011 -25kg
1. Paulina Świątkowska

Kumite dziewcząt 2009- 2008 -34kg
1. Oliwia Nagrodzka

Kumite dziewcząt 2009- 2008 +34kg
3. Julia Pisula

Kumite młodziczek +40kg
1. Anna Spudowska

Kumite młodziczek -44kg
2. Zofia Kryńska

Kumite młodziczek +53kg
2. Milena Dudziak

Kumite chłopców 2009-2008 -45kg
1. Szymon Lagiera
2. Szymon Danilewicz

Kumite młodzików -40kg
3. Aleksander Smoliński

Kumite juniorów młodszych-45kg
2. Karol Dziadosz

VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019 – Piaseczno 30.03.2019

W sobotę 30.03.2019 w Piasecznie k/Warszawy odbył się VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019.
Wyniki naszych zawodników:

Kumite młodziczek 12-13 lat -50kg
2. Klaudia Moleśtak

Kumite młodziczek 12-13 lat -56kg
2. Oliwia Mikołajewicz

Kumite seniorów +35 lat +75kg
3. Zbigniew Stępniewski

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -60kg
2. Mateusz Wójcik

Kata juniorów młodszych 14-15 lat
1. Mateusz Wójcik

VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019 – Piaseczno 30.03.2019

W sobotę 30.03.2019 w Piasecznie k/Warszawy odbył się VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite dziewcząt 8-9 lat -25kg
1. Gabriela Daniłkiewicz – Radzyń Podlaski

Kumite dziewcząt 8-9 lat +30kg
3. Zuzanna Jaszczuk – Chełm (Satori)

Kumite chłopców 8-9 lat -25kg
1. Dawid Kania – Zamość

Kumite chłopców 8-9 lat -35kg
1. Wojciech Budzyńsi – Radzyń Podlaski

Kumite chłopców 8-9 lat +35kg
1. Mateusz Hurko – Chełm (Satori)

Kumite kadetek 10-11 lat +45kg
1. Martyna Nowosad – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -30kg
3. Mikołaj Łoza – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -40kg
2. Jakub Przyczyna – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -35kg
1. Wiktoria Łój – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -45kg
1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite młodziczek 12-13 lat -50kg
2. Klaudia Moleśtak – Lublin

Kumite młodziczek 12-13 lat -56kg
2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin

Kumite młodzików 12-13 lat -35kg
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
3. Dawid Wurszt – Chełm (Satori)

Kumite młodzików 12-13 lat -45kg
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska

Kumite młodzików 12-13 lat -55kg
3. Oskar Zając – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -51kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -60kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm (Satori)

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat +60kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -45kg
2. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -55kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -60kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -65kg
3. Szymon Łój – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -60kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -65kg
1. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite seniorów +35 lat +75kg
3. Wojciech Kłodnicki – Chełm (Satori)
3. Zbigniew Stępniewski – Lublin

Kata młodziczek 12-13 lat
3. Wiktoria Łój – Zamość

Kata młodzików 12-13 lat
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Kata juniorek młodszych 14-15 lat
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kata juniorów młodszych 14-15 lat
1. Mateusz Wójcik – Lublin

IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin – Kąkolewnica 23.03.2019

W sobotę 23.03.2019r.w Kąkolewnicy odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin.
W zawodach udział wzięło ok. 253 zawodników z całej Polski.

Udział ekipy karateków ze Świdnika w zawodach możliwy był dzięki wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Świdniku.

Wyniki naszych reprezentantów:
Kumite dziewcząt 2003-2004  -55kg
3. Natalia Taras

Kumite dziewcząt 2006-2007  -40kg
2. Julia Woźniak

Kumite dziewcząt 2008-2009  -40kg
2. Wiktoria Majchrzak

Kumite dziewcząt 2008-2009  -45kg
1. Patrycja Sieńczyk

Kumite dziewcząt 2008-2009  -50kg
3. Aleksandra Wlazły

Kumite chłopców 2006-2007 -35kg
1. Ilia Butko

Kumite chłopców 2004-2005 -40kg
2. Piotr Smyk

Kumite chłopców 2004-2005 -60kg
3. Jakub Tołubiński

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.
Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze i walczyli do samego końca o najlepsze miejsca.
Najlepiej w kumite seniorek spisała się Sensei Maria Jasko wygrywając całą kategorie +65 kg w tym jedną walkę przed czasem. W tej samej kategorii miejsce trzecie zajęła Sensei Magdalena Mazurek przegrywając walkę o drugie miejsce w dogrywce. W kategorii seniorów do 80 kg mężczyzn
Senpai Przemysław Sokołowski przegrał walkę z bardziej doświadczonym zawodnikiem
z Warszawy.
W kategorii Oldboy Senpai Zbigniew Stępniewski stoczył bardzo wyrównany pojedynek, głosami sędziów musiał uznać wyższość przeciwnika.
W juniorach nie miał sobie równych w kata Senpai Jan Waniewski, na 3 miejscu uplasował się Senpai Mikołaj Król. Chłopcy po zaciętych walkach w swojej kategorii musieli uznać zwycięstwo przeciwników.
Z juniorów młodszych bardzo dobrze spisał się Senpai Aleksander Gałka zajmując w kata pierwsze miejsce, a w kumite trzecie w swojej kategorii.
Wszyscy zawodnicy pokazali wielkiego ducha walki, dzięki temu nasz klub zajął 12 miejsce na 39 ośrodków w klasyfikacji drużynowej kumite, które wzięły udział w zawodach.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Udział zawodników LKKK w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

Udział zawodników z sekcji Łęczna był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Łęczna.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019 (WKF)

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kata juniorów karate olimpijskie

  1. Jan Waniewski – Lublin
  2. Mikołaj Król – Lublin

Kumite kobiet open karate olimpijskie

  1. Maria Jasko – Lublin
  2. Magdalena Mazurek – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Pokaz z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet we współpracy z Wydziałem Zdrowia Urzędu Miasta Lublin zawodnicy z sekcji sensei Marka Jezierskiego 2 dan przygotowali pokaz karate w Miasteczku Zdrowia i Urody w Galerii Olimp. Po efektownej demonstracji technik i kombinacji elementów kumite przez młodych senpai, nastąpił pokaz kata w wykonaniu senpai Ilii Butko 4 kyu oraz sensei Leszka Gierszona 4 dan. Esencją pokazu było sportowe kumite pomiędzy sensei Markiem,  a senpai Ilią, widzowie mogli podziwiać sprawność sensei Marka i wysokie techniki senpai Ilii. Pokaz zakończył się efektownym tameshiwari w wykonaniu senpai Pawła Kupidury 5 kyu, który rozbił stos 10 belitów. Cała ekipa dostała wielkie brawa od zgromadzonej widowni.  Dziękujemy rodzicom za wsparcie nas podczas pokazu, gdyby nie oni  i ich zaangażowanie, przeprowadzenie pokazu byłoby niemożliwe.

Osu!

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kata juniorek młodszych
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kata juniorów młodszych
1. Aleksander Gałka – Lublin

Kata seniorów
2. Dawid Kolaja – Zamość

Kumite kobiet -65kg
3. Beata Nafalska – Chełm

Kumite mężczyzn -75kg
2. Damian Żmudziński – Biała Podlaska

Kumite młodziczek -50kg
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite młodzików
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów -60kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość

Kumite juniorek młodszych -50kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych +55kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite juniorów młodszych -55kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych -65kg
2. Szymon Łój – Zamość
3. Aleksander Gałka – Lublin

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Otwarte Mistrzostwa Hiszpanii Spanish Open Karate Championship – Barcelona 02.03.2019

W Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii Spanish Open Karate Championship w Barcelona w dniu 02.03.2019 nasz klub reprezentowali: Michalina Majewska, Małgorzata Dymek, Justyna Dudzik, Klaudia Moleśtak, Mateusz Wójcik, Anna Spudowska, Milena Dudziak , zawodnicy na co dzień trenujący w sekcjach w Lublinie, Chodlu, Zakrzówku oraz Józefowie nad Wisłą.
Michalina Majewska zdobyła brązowy medal w kumite dziewcząt 16-17 lat +55kg
Małgorzata Dymek również zdobyła brązowy medal w kumite dziewcząt 14-15 lat -50kg

Dziękujemy za wsparcie finansowe:
Gminie Poniatowa, Gminie Chodel
oraz Gminie Józefów nad Wisłą.

Serdecznie gratulujemy.

Obóz zimowy – Murzasichle 09-15.02.2019

Tradycyjnie jak co roku w czasie ferii , w połowie lutego odbył się Obóz Zimowy Karate Kyokushin w Murzasichle, zorganizowany przez Lubelski  Klub Karate Kyokushin. Wspaniała atmosfera, sposobność do nawiązania kontaktów, doskonalenie własnych umiejętności, jazda na nartach , zajęcia z profilaktyki a przede wszystkim świetna zabawa to elementy, które co roku przyciągają wszystkich uczestników obozu.
Do południa jazda na nartach gdzie nawet zmienne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły nam w wyjściu na stok. Tam zarówno doświadczeni narciarze jak i nowicjusze mogli się świetnie bawić. Mniej doświadczeni mogli szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów.
Młodsi karateka korzystali także zajęć z profilaktyki uzależnień, które finansowo wsparł Urząd Miasta Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin.
Po intensywnym dniu zaczynając od rozruchu, wypadzie na stok, treningach – wieczorami odbywały się dyskoteki .
Przed końcem obozu odbyły się jak co roku egzaminy dla dzieci i dorosłych. Już od rana na śmiałków czekał dzień pełen zmagań, wysiłku, potu i satysfakcji. Od zdających wymagano zaprezentowania kichon, ido geiko oraz kata, a  po nim wyczerpujące walki w ramach egzaminu.
Gratulacje dla wszystkich którzy odnieśli sukces tamtego dnia!
Na zakończenie Obozu Zimowego w piątkowy wieczór odbyła się Sayonara czyli pożegnanie przygotowane przez uczestników skecze oraz występy. Ostatniego dnia miało miejsce podsumowanie obozu, na którym wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy .
Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz kadrze! OSU!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Ty także możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na działalność statutową LKKK

Lubelski Klub Karate Kyokushin jest jednym z klubów karate w Polsce
posiadających status Organizacji Pożytku Publicznego,
zarejestrowanym w KRS pod nr 0000209913.
Serdecznie prosimy o wsparcie i przekazanie 1% podatku na LKKK.
Otrzymane fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu sportowego,
dofinansowanie do zajęć dla dzieci z rodzin najuboższych, domów dziecka a także promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wykaz OPP: www.e-pity.pl/wykaz-opp/
Jak przekazać 1% podatku dla LKKK  –  Organizacji Pożytku Publicznego
Podatnik sam oblicza kwotę darowizny.
1% podatku mogą przekazać:
– podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych (w tym m.in. podatnicy uzyskujący dochody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych),
– podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
– podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej,
19-procentowej stawki podatku.
– podatnicy rozliczający przychody ze sprzedaży nieruchomości i praw majątkowych
1% mogą przekazać również emeryci, pod warunkiem jednak, że samodzielnie wypełnią
PIT-37 i zrezygnują z pomocy ZUS w tym zakresie. Podobna zasada dotyczy osób,
które są rozliczane przez pracodawcę.
Nie można przekazać 1% karty podatkowej.
Wniosek o przekazanie 1% podatku znajduje się w każdym zeznaniu rocznym:
PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 czy PIT-39.
Należy dokładnie wpisać numer KRS oraz przekazywaną kwotę 1%.
Przekazywaną kwotę podatku należy zaokrąglić do pełnych dziesiątek groszy w dół.
Pomyłka w numerze KRS może prowadzić do wskazania zupełnie innej organizacji.
Tutaj więc należy być absolutnie skrupulatnym.
Urząd skarbowy przekaże na konto organizacji kwotę podatku pomniejszoną o koszty przelewu.
Podanie w zeznaniu podatkowym za 2017r. poniższych informacji jest równoznaczne
ze złożeniem wniosku o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji:
– nazwa organizacji : Lubelski Klub Karate Kyokushin
– numer organizacji w Krajowym Rejestrze Sądowym : 0000209913
Wpłata zostanie przekazana pod warunkiem, że zeznanie podatkowe będzie złożone
w obowiązującym terminie, czyli PIT-28 do 31 stycznia 2019r. pozostałe do 30 kwietnia 2019r.

Dziękujemy
Domo Arigato
Zarząd LKKK

Nagroda Starosty Powiatu Łęczyńskiego

30 stycznia 2019 r. Starosta Powiatu Łęczyńskiego Krzysztof Niewiadomski w obecności Rady Powiatu wręczył nagrodę sportową mieszkańcowi powiatu Mikołajowi Królowi – zawodnikowi Lubelskiego Klubu Karate KYOKUSHIN za szczególne osiągnięcia w roku 2018 w dyscyplinie „karate”. Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice zawodnika Katarzyna i Waldemar Królowie oraz jego trener Grzegorz Sawczuk.

Serdeczne gratulacje!

Osu!

Plebiscyt Kuriera Lubelskiego na Sportowca roku

W tegorocznym plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Sportowca Roku karatecy z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli znaczące pozycje:
Anna Spudowska 1 miejsce w powiecie opolskim (zawodnik)
Mateusz Wójcik 1 miejsce w powiecie opolskim (zawodnik)
Sebastian Olszak 1 miejsce w powiecie opolskim oraz trzecie miejsce w województwie Lubelskim (trener)
 
Serdeczne gratulacje!
Osu!

Nagrody dla najlepszych sportowców roku 2018

Na gali miasta Lublin podsumowującej sportowy rok 2018 zostały przyznane nagrody dla zawodników oraz trenerów za wybitne osiągnięcia sportowe.

Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi reprezentanci:
Jacek Czerniec – trener
Maria Jasko – zawodniczka
Michalina Majewska – zawodniczka
Konrad Kozłowski – zawodnik
Mikołaj Król – zawodnik
Jan Waniewski – zawodnik

Serdeczne gratulacje!
Osu!

Mistrzostwa Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin – Lublin 05.01.2019

Wyniki turnieju dzieci 5-9 lat:

Kumite dziewcząt  2010/2011 31-34kg
1.    Julia Góźdź
2.    Laura Piekarska
3.    Alicja Wiącek

Kumite dziewcząt  2010/2011 22-26kg
1.    Patrycja Gil
2.    Karolina Ciołek
3.    Gabriela Sarat

Kumite dziewcząt  2010/2011 25-28kg
1.    Paulina Świątkowska
2.    Hanna Matuszewska
3.    Karolina Choina

Kumite dziewcząt  2008/2009 30-32kg
1.    Oliwia Nagrodzka
2.    Oliwia Rymarz
3.    Arleta Hulewska

Kumite dziewcząt  2008/2009 ciężka
1.    Anna Świątkowska
2.    Izabela Kopeć

Kumite dziewcząt  2012 18-20kg
1.    Dominika Latos
2.    Hanna Kurkowska

Kumite dziewcząt  2009/2010
1.    Nikola Grzelak
2.    Nikola Romańczuk

Kumite dziewcząt  2009
1.    Lena Pilipczuk
2.    Lena Czubacka
3.    Oliwia Zalichta
3.   Alicja Jońska

Kumite chłopców 2013/2014 kat. lekka
1.    Filip Krzeszowski
2.    Adam Jarosz
3.    Filip Wroński

Kumite chłopców 2013 średnia
1.    Aleksander Gajos
2.    Jan Sarat
3.    Jan Konarski

Kumite chłopców 2010 32-38kg
1.    Oskar Ostapiuk
2.    Maks Panek
3.    Bartłomiej Sarzyński
3.    Tomasz Gęca

Kumite chłopców 2011/2012 24-28kg
1.    Krzysztof Mazur
2.    Dawid Jakubiak
3.    Stanisław Matuszewski
3.    Jakub Góźdź

Kumite chłopców 2011/2012 30-33kg
1.    Antoni Marcinek
2.    Marcin Pacek
3.    Karol Lato
3.    Paweł Szycholec

Kumite chłopców 2010 25-27kg
1.    Łukasz Mazur
2.    Bartosz Skublewski
3.    Gabriel Grabias
3.    Emil Czerniec

Kumite chłopców 2011/2012 20-24kg
1.    Natan Janowski
2.    Hubert Wroński
3.    Leon Górski
3.    Mikołaj Domański

Kumite chłopców 2009/2010 30-3kg
1.    Filip Wieczorek
2.    Konrad Romańczuk
3.    Robert Muca

Kumite chłopców 2010/2011 ciężka
1.    Oskar Malec
2.    Julian Koziej
3.    Jan Fiuta

Kata 2006/2009
1.    Oliwia Zalichta
2.    Igor Waga
3.    Dawid Waga
3.   Małgorzata Kierys

Kata 2009/2012
1.    Lena Pilipczuk
2.    Nikola Grzelak
3.    Arleta Hulewska
3.    Hubert Todys

Wyniki turnieju dzieci 9-12 lat:

Kumite dziewcząt  2007/2008 kat. lekka
1.    Patrycja Sieńczyk
2.    Wiktoria Majchrzak
3.    Julia Woźniak
3.    Nikola Brzezicka

Kumite dziewcząt  2007/2008 kat. średnia
1.    Maria Galant
2.    Alicja Miziołek
3.    Aleksandra Kraska
3.    Zofia Kryńska

Kumite dziewcząt  2008/2009 kat. ciężka
1.    Anna Dymek
2.    Martyna Brzozowiec
3.    Aleksandra Wlazły
3.    Natalia Leziak

Kumite dziewcząt  2005/2006
1.    Maria Marton
2.    Zofia Jaruga
3.    Amelia Miziołek

Kumite chłopców 2005/2007 kat. ciężka
1.    Jakub Sierpień
2.    Szymon Brodziak
3.    Dawid Kraska

Kumite chłopców 2005/2007 kat. średnia
1.    Aleksander Smoliński
2.    Karol Lesiuk
3.    Kacper Demianiuk
3.    Maksymilian Strug

Kumite chłopców 2008
1.    Antoni Aleksandrowicz
2.    Szymon Lagiera
3.    Bartosz Marton

Kumite chłopców 2008/2009 kat. lekka
1.    Bartłomiej Bartnik
2.    Jan Szymański
3.    Kacper Krawczyk
3.    Dawid Stachyra

Kumite chłopców 2008/2009 kat. średnia
1.    Karol Jarosz
2.    Nikodem Milaniuk
3.    Szymon Małyska
3.    Sebastian Chawryło

Kumite chłopców 2008/2009 kat. ciężka
1.     Alan Wroński
2.    Szymon Baran
3.    Natan Kopniak

Kumite chłopców 2008/2009 kat. super ciężka
1.     Fabian Śliwiński
2.    Bartłomiej Dejnek

Kumite chłopców 2009
1.    Szymon Danilewicz
2.    Antoni Wiącek
3.    Dawid Latos
3.    Hubert Maj

Kumite chłopców 2005/2006
1.    Piotr Smyk
2.    Bartłomiej Ambrozik

Kata dziewcząt 2007
1.    Aleksandra Wlazły
2.    Wiktoria Majchrzak
3.    Nikola Brzezicka

Kata dziewcząt 2008
1.    Alicja Miziołek
2.    Julia Woźniak
3.    Zofia Kryńska

Kata chłopców do 8 kyu
1.    Antoni Aleksandrowicz
2.    Aleksander Smoliński
3.    Hubert Maj

Kata chłopców od 8 kyu
1.    Piotr Smyk
2.    Bartosz Marton
3.    Borys Tyburek
3.    Jakub Zawadzki

 

VIII Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin – Łabuńki 08.12.2018

Sukcesem okazał się start  karateków z sekcji Karate Kyokushin Chodel oraz Józefów nad Wisłą  w Turnieju Mikołajkowym w Łabuńkach, zorganizowanym 08.12.2018r. przez Zamojski Klub Karate Kyokushin.  W turnieju tym  wystartowało 180 zawodników z Polski oraz Ukrainy walczących w kategoriach kumite ( walka ) oraz kata ( układy ). Nasi karatecy     pięciokrotnie   stawali na podium, z tego na najwyższym stopniu stanęli:  Mateusz Wójcik – Chodel, Klaudia Moleśtak – Józefów nad Wisłą oraz Paulina Świątkowska – Józefów nad Wisłą.

Na trzecim stopniu podium stanęły: Anna Dymek oraz Oliwia Nagrodzka obie z Sekcji w Józefowie nad Wisłą.
Tuż poza podium znalazła się Anna Świątkowska z Józefowa. Nasi Karatecy z stoczyli piękne technicznie walki.  Były to ostatnie zawody w 2018 r. Po przerwie świątecznej rozpoczynamy starty w sezonie 2019 r., który mamy nadzieję będzie jeszcze bardziej udany. W planach jest udział naszych zawodników w Otwartych Mistrzostwach Hiszpanii w marcu 2019 r.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup – Włocławek 01.12.2018

W sobotę 01.12.2018 r. w Hali Mistrzów Sportu we Włocławku odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup.  W zawodach uczestniczyło ponad trzystu zawodników z całej Polski.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:

Kumite dziewcząt 2011-2012 +25 kg
2. Paulina Świątkowska – Lublin
Kumite młodziczek 2005- 2006 +50 kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin
Kumite juniorek młodszych2003-2004 -50 kg
3. Małgorzata Dymek – Lublin
Kata młodzików 2005-2006
3. Mateusz Wójcik – Lublin
Kumite młodzików 2005- 2006 +50 kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Gość specjalny w LKKK – Sensei Alexandra Lucas z USA

Dzisiejszy trening (3 grudnia 2018) prowadziła Sensei Alexandra Lucas z USA –  prof. MD PhD, Director of Arizona University US. Dziękujemy, osu!

XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup – Włocławek 01.12.2018

W sobotę 01 grudnia 2018 r. karatecy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin z sekcji w Chodlu oraz sekcji w Józefowie nad Wisłą rywalizowali w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup, który odbył się w Hali Mistrzów Sportu we Włocławku. W zawodach uczestniczyło ponad trzystu zawodników z całej Polski.

Nasz klub reprezentowali:

Mateusz Wójcik – sekcja Chodel
Małgorzata Dymek, Anna Dymek, Klaudia Moleśtak, Paulina Świątkowska, Anna  Świątkowska – sekcja Józefów nad Wisłą

Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach w Kumite okazali się Mateusz Wójcik oraz Klaudia Moleśtak zdobywając złote medale. Ponadto Mateusz Wójcik wywalczył brązowy medal w konkurencji kata.

Paulina Świątkowska – zdobyła srebrny  medal w Kumite

Małgorzata Dymek – zdobyła brązowy medal w konkurencji Kumite.

W najbliższym czasie zaplanowany jest udział naszych zawodników Turnieju Mikołajkowym 08.12.2018 r. w Łabuńkach. Będzie to ostatni turniej w tym roku. Oczywiście od stycznia 2019 r. w planach jest kilkanaście wyjazdów na zawody.
W dalekosiężnych planach, mamy udział zawodników z powiatu Opolskiego zdobywających najlepsze wyniki, w Mistrzostwach świata w 2020 r. w Tokio.

17th European Open Karate Championships Kyokushin Karate European Cup 17-18.11.2018 Chisinau, Moldova

Podczas Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 17-18.11.2018 w Kiszyniowie w Moldawii zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zajęli następujące miejsca:

Maria Jasko – II miejsce w kumite seniorek – Lublin
Mateusz Koczmara – II miejsce w kumite masters – Lublin
Katarzyna Daniluk – V miejsce w kata seniorek – Lublin

Aleksandra Mincewicz – III miejsce kumite juniorek -45kg – Biała Podlaska

Maja Pietraszuk – III miejsce w kumite juniorek +55kg – Biała Podlaska

Paweł Konieczny – III miejsce kumite juniorów -55 kg – Biała Podlaska

Jan Waniewski – I miejsce w kata juniorów – Lublin
Mikołaj Król – III miejsce w kata juniorów – Lublin
Aleksander Gałka – VII miejsce w kata juniorów – Lublin

Magdalena Mazurek – przegrała walkę eliminacyjną z późniejszą mistrzynią Ksenią Zasorina

Serdecznie gratulujemy
Osu!

Dziękujemy za wsparcie finansowe w organizacji wyjazdu Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

17th European Open Karate Championships Kyokushin Karate European Cup 17-18.11.2018 Chisinau, Moldova

Podczas Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 17-18.11.2018 w Kiszyniowie w Mołdawii zawodnicy z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli następujące miejsca:

Maria Jasko – II miejsce w Mistrzostwach Europy Open
Mateusz Koczmara – II miejsce w kumite masters
Katarzyna Daniluk – V miejsce w kata seniorek

Jan Waniewski – I miejsce w kata juniorów
Mikołaj Król – III miejsce w kata juniorów
Aleksander Gałka – VII miejsce w kata juniorów

Magdalena Mazurek – przegrała walkę eliminacyjną z późniejszą mistrzynią Ksenią Zasorina

Serdecznie gratulujemy
Osu!

50 Mistrzostwa Japonii Open – Tokio 27-28.10.2018

W dniach 27-28.10.2018r. w Tokio odbyły się 50 Mistrzostwa Japonii Open.
Lubelska zawodniczka Maria Jasko po wyrównanej walce z Miyu Nagayoshi otrzymała genten i sędziowie wskazali zwycięstwo Japonki, która ostatecznie zdobyła złoty medal mistrzostw.
Maria Jasko uplasowała się na 9 miejscu. Serdecznie gratulujemy
Udział  zawodniczki w turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.
Serdecznie dziękujemy


 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

50 Mistrzostwa Japonii Open – Tokio 27-28.10.2018

W dniach 27-28.10.2018r. w Tokio odbyły się 50 Mistrzostwa Japonii Open.
Nasza zawodniczka Maria Jasko po wyrównanej walce z Miyu Nagayoshi otrzymała genten
i sędziowie wskazali zwycięstwo Japonki, która ostatecznie zdobyła złoty medal mistrzostw.
Maria Jasko uplasowała się na 9 miejscu. Serdecznie gratulujemy

IKO Mazury Cup – Ostróda 27.10.2018

W rozegranym w sobotę 27.10.2018r. w Ostródzie Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury Cup świetnie zaprezentowali się nasi reprezentanci stając na najwyższym stopniu podium.
Sensei Magdalena Mazurek wywalczyła złoty medal w kumite kobiet +65kg
natomiast Jan Waniewski zdobył złoto w kata juniorów młodszych.
Serdecznie gratulujemy!

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych – Tarnowskie Góry 20.10.2018

W sobotę 20 października 2018 r. w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych z udziałem 241 zawodników z 81 klubów.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:
Kumite junior młodszy 2003-2004 -50kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kumite junior młodszy 2003-2004 -55kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
Kata junior młodszy 2003-2004
2. Jan Waniewski – Lublin
Kata juniorki młodsze 2003-2004
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite juniorki młodsze 2003-2004 +55kg
2. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Komunikat organizacyjny

Komunikaty końcowe

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych – Tarnowskie Góry 20.10.2018

W sobotę 20 października 2018 r. w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych z udziałem 241 zawodników z 81 klubów.
Lubelski Klub Karate Kyokushin reporezentowali: sensei Magdalena Mazurek, sensei Mateusz Koczmara, sensei Tomasz Waryszak, senpai Aleksander Gałka, senpai Mikołaj Król i senpai Jan Waniewski.

Juniorzy zdobyli 2 medale:
Jan Waniewski – srebro w kata
Mikołaj Król – brąz w kumite

Gratulujemy!

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 06.10.2018

W sobotę 06 października 2018 r. w hali Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Do rywalizacji przystąpiło 186 karateka z 12 Klubów IKO Polska oraz Ukrainy (Rawa Ruska, Zhovkva i Lwów)
W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Zamojski KKK przed Klubem z Lublina i Krosna. Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo wysokiego poziomu sportowego i wielkiego ducha walki.

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) -26 kg
1. Paulina Świątkowska

Dziewczęta 2009-2010 (kumite) -30kg
3. Oliwia Rymarz

Dziewczęta 2007-2008 (kumite) -35 kg
2. Oliwia Nagrodzka
3. Paulina Dziadosz

Dziewczęta   2007-2008 (kumite)  45 kg
3. Anna Dymek
3. Izabela Kopeć

Dziewczęta  Młodzik 2005-2006 (kumite) – 40 kg
1. Anna Spudowska

Dziewczęta  Młodzik 2005-2006 (kumite) 50 kg
1. Klaudia Moleśtak

Junior Młodszy Dziewczęta 2003-2004 (kumite) -55 kg
2. Małgorzata Dymek

Dziewczęta (kata) 2009-2010
2. Oliwia Zalichta

Dziewczęta  (kata) 2011-2012
3. Kalina Zajmała

Chłopcy  2011-2012 (kumite) -30 kg
2. Krzysztof Mazur

Chłopcy 2009-2010 (kumite) -30 kg
3. Łukasz Mazur

Chłopcy  Młodzik 2005-2006 (kumite) -40 kg
3. Karol Dziadosz
3. Piotr Smyk

Chłopcy Młodzik 2005-2006 (kumite) – 60 kg
1. Mateusz Wójcik
3. Marcin Kolasa

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -55 kg
1. Jan Waniewski
2. Mikołaj Król

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -60 kg
3. Paweł Olech

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -65 kg
2. Aleksander Gałka
3. Bartosz Smyl

Chłopcy  (kata) 2003-2004
1. Jan Waniewski
2. Mikołaj Król
3. Aleksander Gałka

Chłopcy  (kata) 2005-2006
3. Mateusz Wójcik

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Pokaz karate w Cycowie – 02.09.2018

W dniu 02.09.2018 r na Dożynkach Gminno – Parafialnych w Cycowie odbył się pokaz
karate, w którym brały udział dzieci na codzień trenujące pod okiem
instruktora Arkadiusza Szymańczuka w GDK Cyców. Demonstrowano kihon , kumite, kata
i tameshiwari.
Sensei Dariusz Chojnacki wykonał kata , natomiast senpai Arkadiusz Szymańczuk
i senpai Paweł Kupidura pomyślnie wykonali test tameshiwari .
Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i rodzicom z Cycowa.wa.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>