XLIV Bieg Kwitnącej Wiśni – wyniki i galeria zdjęć

Lubelski Klub Karate Kyokushin już po raz 44 zorganizował Bieg Kwitnącej Wiśni, który jest doskonałą promocją zdrowego i aktywnego spędzania czasu. W tym roku 130 uczestników z LKKK (sekcje: Lublin, Chodel, Świdnik, Łęczna, Parczew, Kraśnik, Włodawa, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Abramów, Biskupice) oraz zaprzyjaźnionych klubów z Chełma i Krasnegostawu biegało na różnych dystansach, od 200m do 10 000m.
Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowy magnes oraz nagrodzeni zostali dyplomem, a zwycięzcy poszczególnych dystansów medalami.
Uczestnicy biegów i osoby im towarzyszące skorzystali z poczęstunku – kiełbasy z grilla, którą dostarczył oraz na bieżąco przygotowywał sensei Zbyszek Stępniewski z Inter Marche w Bełżycach.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin, 13.04.2019, Łabuńki

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.
Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.
W zawodach uczestniczyło 285 z 15 klubów.
Wyniki naszych zawodników:

Dziewczęta Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -55 kg karate olimpijskie
3. Amelia Niziołek – Lublin

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2004-2005
2. Małgorzata Dymek – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -40kg
1. Anna Spudowska – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) +45 kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -60kg
2. Milena Dudzik – Lublin
3. Oliwia Mikołajewicz – Lublin

Młodziczki  2006-2007 (kata)
3. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2006-200 (kumite)-45 kg
3. Bartłomiej Ambrozik – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -50 kg
2. Marcin Kolasa – Lublin
3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -60 kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Jakub Tołubiński – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -65 kg
3. Bartosz Kondracki – Lublin

Junior Młodszy 2004-2005 (kata)
1. Aleksander Gałka – Lublin

Udział zawodników LKKK w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów: Galeria zdjęć

Komunikat końcowy na stronie Ikopoland.com