XIX Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin i Puchar Europy Karate Kyokushin – Myślenice 05-06.11.2022

W dniach 05-06.11.2022 w Myślenicach odbyły się Mistrzostwa Europy Open Karate Kyokushin i Puchar Europy Karate Kyokushin.
W turnieju udział wzięło ponad 500 najlepszych zawodników z całej Europy.
Zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli 14 medali: 6 złotych, 3 srebrne i 5 brązowych.
Serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 30.04.2022

W sobotę 30.04. 2022r. w sali Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.
Organizatorem Turnieju był Okręgowy Związek Karate w Lublinie.
Sędzią Głównym zawodów był Shihan Jacek Czerniec.
W mistrzostwach uczestniczyło 116 zawodników z 12 klubów województwa lubelskiego.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kyokushin Karate – Bartoszyce 19.03.2022

W dniu 19. 03.2022 r. w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kyokushin Karate. W tych prestiżowych zawodach wzięło udział 297 zawodników z 39 klubów.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin Karate – Zamość 16.10.2021

W sobotę 16.10.2021 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin Karate.

W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z 82 klubów.

Sędzią głównym był Shihan Andrzej Drewniak. Sędzią technicznym był Shihan Jacek Czerniec.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych i Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w Karate Kyokushin – Łabuńki 12.06.2021

12.06.2021 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych i Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w Karate Kyokushin.

W imprezie wzięło udział 230 zawodników z 16 klubów.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Biała Podlaska 22.05.2021

W sobotę 22.05.2021 w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.

W turnieju udział wzięło ponad 400 zawodników z 54 klubów.

Sędzią głównym był Shihan Jacek Czerniec, a sędzią technicznym Shihan Krzysztof Policha.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Łabuńki 17.10.2020

17 października 2020r. w Szkole Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Sędzią Głównym był shihan Jacek Czerniec, organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina, Radzynia Podlaskiego, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa rywalizowali w kategorii kata i kumite.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Olimpijskim, Łabuńki, 17.10.2020

W dniu 17 października 2020r. w Łabuńkach koło Zamościa odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate olimpijskim. Organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina, Radzynia Podlaskiego, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa rywalizowali w kategorii kata i kumite. Sędzią Głównym był shihan Jacek Czerniec.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Trenujemy on-line na platformie zoom

Zarząd Okręgowego Związku Karate w Lublinie od 12 marca 2020 zaprasza do dalszego kontynuowania treningów kadry w formie on-line.
Zwiększyliśmy ilość treningów w tygodniu, tak aby każdy miał możliwość wyboru dogodnego dla siebie terminu.

Treningi dla dzieci – https://www.facebook.com/groups/561081334516252/?source_id=102752829812999

Treningi dla młodzieży i dorosłych – https://www.facebook.com/groups/690508004821835/?source_id=102752829812999

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate olimpijskim, 8.03.2020, Chełm

8 marca 2020 odbyły się w Chełmie Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate olimpijskim. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali przedstawiciele władz Miasta Chełm.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec 6 dan, a  sędzią technicznym shihan
Krzysztof Policha 5 dan.

Organizatorem mistrzostw był Klub Karate Kyokushin „Kanku” w Chełmie kierowany
przez sensei Waldemara Kozioła. Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Chełm 08.03.2020

8 marca 2020 odbyły się w Chełmie Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem 364 zawodników z 42 ośrodków Kyokushin.

Uroczystego otwarcia dokonali przedstawiciele Władz Miasta Chełma.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec, a  sędzią technicznym shihan
Krzysztof Policha.

Organizatorem mistrzostw był Chełmski Klub Kyokushin Karate kierowany
przez sensei Waldemara Kozieł.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 05.10.2019

W sobotę 05 października 2019 r. w hali Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Do rywalizacji przystąpiło 220 karateka z 15 Klubów IKO Polska.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo wysokiego poziomu sportowego i wielkiego ducha walki.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin – Nowy Jork 22.06.2019

22.06.2019r. w Nowym Jorku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin.
Doskonale wyniki osiągnęły reprezentantki Lubelszczyzny: sensei Maria Jasko i sensei Katarzyna Daniluk zdobywając dwa medale:  Katarzyna Daniluk – złoty medal w kata kobiet natomiast Maria Jasko – srebrny medal w kumite seniorek.
W turnieju udział wzięło 134 zawodników z 18 krajów.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Wrocław 18-19.05.2019

W dniach 18-19.05.2019 we Wrocławiu odbyły się XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięło 720 zawodników z 28 krajów.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:
Kumite seniorek +65kg
1. Maria Jasko – Lublin
Kumite dziewcząt 14-15 lat +55kg
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów -85kg
1. Ariel Miszkiniuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów +85kg
2. Mateusz Koczmara – Lublin
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kata chłopców 14-15 lat
3. Aleksander Gałka – Lublin

Kumite dziewcząt 10-11 lat -35kg karate olimpijskie
3. Aleksandra Jaszczuk – Satori Chełm
Kumite dziewcząt 12-13 lat -45kg karate olimpijskie
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg karate olimpijskie
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
Kumite chłopców 16-17 lat -75kg karate olimpijskie
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019 (WKF)

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) karate olimpijskie

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm
  2. Natalia Szopa – Kanku Chełm
  3. Amelia Niziołek – Lublin
  4. Roksana Olszewska – Radzyń Podlaski

Młodziczki 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
  2. Aleksandra Woźny – Biała Podlaska
  3. Kinga Danieluk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski
  2. Igor Morawski – Zamość
  3. Karol Kołodziejczyk – Zamość

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.

W zawodach uczestniczyło 285 z 15 klubów.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2004-2005

  1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
  2. Małgorzata Dymek – Lublin
  3. Wiktoria Soja – Satori Chełm

Juniorki Młodsze 2004-2005 (kata)

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -40kg

  1. Anna Spudowska – Lublin
  2. Wiktoria Łój – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -45 kg

  1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Natalia Błaszczuk – Satori Chełm
  3. Wiktoria Dziura – Tomaszów Lubelski
  4. Julia Szokało – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) +45 kg

  1. Klaudia Moleśtak – Lublin
  2. Wiktoria Olszewska – Radzyń Podlaski
  3. Ilona Jastrzębska – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -60kg

  1. Milena Dudzik – Lublin
  2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin
  3. Kinga Ochnio – Radzyń Podlaski

Młodziczki  2006-2007 (kata)

  1. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -40 kg

  1. Marcel Bosowski – Zamość
  2. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
  3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-200 (kumite)-45 kg

  1. Bartłomiej Ambrozik – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
  2. Marcin Kolasa – Lublin
  3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -60 kg

  1. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
  2. Oskar Zając – Biała Podlaska
  3. Jakub Karski – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -55 kg

  1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
  2. Sebastian Borkowski – Białą Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -60 kg

  1. Mateusz Wójcik – Lublin
  2. Jakub Tołubiński – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -65 kg

  1. Szymon Łój – Zamość
  2. Adam Łój – Zamość
  3. Bartosz Kondracki – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  +65 kg

  1. Mateusz Kostrubiec – Zamość

Junior Młodszy 2004-2005 (kata)

  1. Aleksander Gałka – Lublin
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kata)

  1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019 – Piaseczno 30.03.2019

W sobotę 30.03.2019 w Piasecznie k/Warszawy odbył się VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite dziewcząt 8-9 lat -25kg
1. Gabriela Daniłkiewicz – Radzyń Podlaski

Kumite dziewcząt 8-9 lat +30kg
3. Zuzanna Jaszczuk – Chełm (Satori)

Kumite chłopców 8-9 lat -25kg
1. Dawid Kania – Zamość

Kumite chłopców 8-9 lat -35kg
1. Wojciech Budzyńsi – Radzyń Podlaski

Kumite chłopców 8-9 lat +35kg
1. Mateusz Hurko – Chełm (Satori)

Kumite kadetek 10-11 lat +45kg
1. Martyna Nowosad – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -30kg
3. Mikołaj Łoza – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -40kg
2. Jakub Przyczyna – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -35kg
1. Wiktoria Łój – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -45kg
1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite młodziczek 12-13 lat -50kg
2. Klaudia Moleśtak – Lublin

Kumite młodziczek 12-13 lat -56kg
2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin

Kumite młodzików 12-13 lat -35kg
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
3. Dawid Wurszt – Chełm (Satori)

Kumite młodzików 12-13 lat -45kg
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska

Kumite młodzików 12-13 lat -55kg
3. Oskar Zając – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -51kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -60kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm (Satori)

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat +60kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -45kg
2. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -55kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -60kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -65kg
3. Szymon Łój – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -60kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -65kg
1. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite seniorów +35 lat +75kg
3. Wojciech Kłodnicki – Chełm (Satori)
3. Zbigniew Stępniewski – Lublin

Kata młodziczek 12-13 lat
3. Wiktoria Łój – Zamość

Kata młodzików 12-13 lat
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Kata juniorek młodszych 14-15 lat
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kata juniorów młodszych 14-15 lat
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019 (WKF)

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kata juniorów karate olimpijskie

  1. Jan Waniewski – Lublin
  2. Mikołaj Król – Lublin

Kumite kobiet open karate olimpijskie

  1. Maria Jasko – Lublin
  2. Magdalena Mazurek – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.