Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Łabuńki 17.10.2020

17 października 2020r. w Szkole Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Sędzią Głównym był shihan Jacek Czerniec, organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina, Radzynia Podlaskiego, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa rywalizowali w kategorii kata i kumite.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Olimpijskim, Łabuńki, 17.10.2020

W dniu 17 października 2020r. w Łabuńkach koło Zamościa odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate olimpijskim. Organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie. Zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina, Radzynia Podlaskiego, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa rywalizowali w kategorii kata i kumite. Sędzią Głównym był shihan Jacek Czerniec.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Trenujemy on-line na platformie zoom

Zarząd Okręgowego Związku Karate w Lublinie od 12 marca 2020 zaprasza do dalszego kontynuowania treningów kadry w formie on-line.
Zwiększyliśmy ilość treningów w tygodniu, tak aby każdy miał możliwość wyboru dogodnego dla siebie terminu.

Treningi dla dzieci – https://www.facebook.com/groups/561081334516252/?source_id=102752829812999

Treningi dla młodzieży i dorosłych – https://www.facebook.com/groups/690508004821835/?source_id=102752829812999

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate olimpijskim, 8.03.2020, Chełm

8 marca 2020 odbyły się w Chełmie Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego w Karate olimpijskim. Uroczystego otwarcia zawodów dokonali przedstawiciele władz Miasta Chełm.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec 6 dan, a  sędzią technicznym shihan
Krzysztof Policha 5 dan.

Organizatorem mistrzostw był Klub Karate Kyokushin „Kanku” w Chełmie kierowany
przez sensei Waldemara Kozioła. Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Chełm 08.03.2020

8 marca 2020 odbyły się w Chełmie Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików z udziałem 364 zawodników z 42 ośrodków Kyokushin.

Uroczystego otwarcia dokonali przedstawiciele Władz Miasta Chełma.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec, a  sędzią technicznym shihan
Krzysztof Policha.

Organizatorem mistrzostw był Chełmski Klub Kyokushin Karate kierowany
przez sensei Waldemara Kozieł.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 05.10.2019

W sobotę 05 października 2019 r. w hali Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się V Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Do rywalizacji przystąpiło 220 karateka z 15 Klubów IKO Polska.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo wysokiego poziomu sportowego i wielkiego ducha walki.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin – Nowy Jork 22.06.2019

22.06.2019r. w Nowym Jorku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin.
Doskonale wyniki osiągnęły reprezentantki Lubelszczyzny: sensei Maria Jasko i sensei Katarzyna Daniluk zdobywając dwa medale:  Katarzyna Daniluk – złoty medal w kata kobiet natomiast Maria Jasko – srebrny medal w kumite seniorek.
W turnieju udział wzięło 134 zawodników z 18 krajów.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Wrocław 18-19.05.2019

W dniach 18-19.05.2019 we Wrocławiu odbyły się XXXIII Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięło 720 zawodników z 28 krajów.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:
Kumite seniorek +65kg
1. Maria Jasko – Lublin
Kumite dziewcząt 14-15 lat +55kg
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów -85kg
1. Ariel Miszkiniuk – Biała Podlaska
Kumite seniorów +85kg
2. Mateusz Koczmara – Lublin
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kata chłopców 14-15 lat
3. Aleksander Gałka – Lublin

Kumite dziewcząt 10-11 lat -35kg karate olimpijskie
3. Aleksandra Jaszczuk – Satori Chełm
Kumite dziewcząt 12-13 lat -45kg karate olimpijskie
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
Kumite chłopców 14-15 lat -55kg karate olimpijskie
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
Kumite chłopców 16-17 lat -75kg karate olimpijskie
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019 (WKF)

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) karate olimpijskie

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm
  2. Natalia Szopa – Kanku Chełm
  3. Amelia Niziołek – Lublin
  4. Roksana Olszewska – Radzyń Podlaski

Młodziczki 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
  2. Aleksandra Woźny – Biała Podlaska
  3. Kinga Danieluk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kumite) karate olimpijskie

  1. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski
  2. Igor Morawski – Zamość
  3. Karol Kołodziejczyk – Zamość

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin – Łabuńki 13.04.2019

13.04.2019 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.

W zawodach uczestniczyło 285 z 15 klubów.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2004-2005

  1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
  2. Małgorzata Dymek – Lublin
  3. Wiktoria Soja – Satori Chełm

Juniorki Młodsze 2004-2005 (kata)

  1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -40kg

  1. Anna Spudowska – Lublin
  2. Wiktoria Łój – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -45 kg

  1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Natalia Błaszczuk – Satori Chełm
  3. Wiktoria Dziura – Tomaszów Lubelski
  4. Julia Szokało – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) +45 kg

  1. Klaudia Moleśtak – Lublin
  2. Wiktoria Olszewska – Radzyń Podlaski
  3. Ilona Jastrzębska – Zamość

Młodziczki 2006-2007 (kumite) -60kg

  1. Milena Dudzik – Lublin
  2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin
  3. Kinga Ochnio – Radzyń Podlaski

Młodziczki  2006-2007 (kata)

  1. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -40 kg

  1. Marcel Bosowski – Zamość
  2. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
  3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Młodzik 2006-200 (kumite)-45 kg

  1. Bartłomiej Ambrozik – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
  2. Marcin Kolasa – Lublin
  3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin

Młodzik 2006-2007 (kumite) -60 kg

  1. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
  2. Oskar Zając – Biała Podlaska
  3. Jakub Karski – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -50 kg

  1. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite) -55 kg

  1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
  2. Sebastian Borkowski – Białą Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -60 kg

  1. Mateusz Wójcik – Lublin
  2. Jakub Tołubiński – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  -65 kg

  1. Szymon Łój – Zamość
  2. Adam Łój – Zamość
  3. Bartosz Kondracki – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2004-2005 (kumite)  +65 kg

  1. Mateusz Kostrubiec – Zamość

Junior Młodszy 2004-2005 (kata)

  1. Aleksander Gałka – Lublin
  2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Młodzik 2006-2007 (kata)

  1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019 – Piaseczno 30.03.2019

W sobotę 30.03.2019 w Piasecznie k/Warszawy odbył się VIII Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2019.
Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite dziewcząt 8-9 lat -25kg
1. Gabriela Daniłkiewicz – Radzyń Podlaski

Kumite dziewcząt 8-9 lat +30kg
3. Zuzanna Jaszczuk – Chełm (Satori)

Kumite chłopców 8-9 lat -25kg
1. Dawid Kania – Zamość

Kumite chłopców 8-9 lat -35kg
1. Wojciech Budzyńsi – Radzyń Podlaski

Kumite chłopców 8-9 lat +35kg
1. Mateusz Hurko – Chełm (Satori)

Kumite kadetek 10-11 lat +45kg
1. Martyna Nowosad – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -30kg
3. Mikołaj Łoza – Zamość

Kumite kadetów 10-11 lat -40kg
2. Jakub Przyczyna – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -35kg
1. Wiktoria Łój – Zamość

Kumite młodziczek 12-13 lat -45kg
1. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite młodziczek 12-13 lat -50kg
2. Klaudia Moleśtak – Lublin

Kumite młodziczek 12-13 lat -56kg
2. Oliwia Mikołajewicz – Lublin

Kumite młodzików 12-13 lat -35kg
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
3. Dawid Wurszt – Chełm (Satori)

Kumite młodzików 12-13 lat -45kg
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska

Kumite młodzików 12-13 lat -55kg
3. Oskar Zając – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -51kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat -60kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm (Satori)

Kumite juniorek młodszych 14-15 lat +60kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -45kg
2. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -55kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -60kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin

Kumite juniorów młodszych 14-15 lat -65kg
3. Szymon Łój – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -60kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość

Kumite juniorów 16-17 lat -65kg
1. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite seniorów +35 lat +75kg
3. Wojciech Kłodnicki – Chełm (Satori)
3. Zbigniew Stępniewski – Lublin

Kata młodziczek 12-13 lat
3. Wiktoria Łój – Zamość

Kata młodzików 12-13 lat
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Kata juniorek młodszych 14-15 lat
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kata juniorów młodszych 14-15 lat
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019 (WKF)

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kata juniorów karate olimpijskie

  1. Jan Waniewski – Lublin
  2. Mikołaj Król – Lublin

Kumite kobiet open karate olimpijskie

  1. Maria Jasko – Lublin
  2. Magdalena Mazurek – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Mistrzostwa Polski Okręgu Wschodniego – Radzymin 10.03.2019

W niedzielę 10.03.2019 w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Wschodniego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kata juniorek młodszych
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Kata juniorów młodszych
1. Aleksander Gałka – Lublin

Kata seniorów
2. Dawid Kolaja – Zamość

Kumite kobiet -65kg
3. Beata Nafalska – Chełm

Kumite mężczyzn -75kg
2. Damian Żmudziński – Biała Podlaska

Kumite młodziczek -50kg
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

Kumite młodzików
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Kumite juniorów -60kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość

Kumite juniorek młodszych -50kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych +55kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite juniorów młodszych -55kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych -65kg
2. Szymon Łój – Zamość
3. Aleksander Gałka – Lublin

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup – Włocławek 01.12.2018

W sobotę 01.12.2018 r. w Hali Mistrzów Sportu we Włocławku odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup.  W zawodach uczestniczyło ponad trzystu zawodników z całej Polski.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:

Kumite dziewcząt 2011-2012 +25 kg
2. Paulina Świątkowska – Lublin
Kumite młodziczek 2005- 2006 +50 kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin
Kumite juniorek młodszych2003-2004 -50 kg
3. Małgorzata Dymek – Lublin
Kata młodzików 2005-2006
3. Mateusz Wójcik – Lublin
Kumite młodzików 2005- 2006 +50 kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

17th European Open Karate Championships Kyokushin Karate European Cup 17-18.11.2018 Chisinau, Moldova

Podczas Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 17-18.11.2018 w Kiszyniowie w Moldawii zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zajęli następujące miejsca:

Maria Jasko – II miejsce w kumite seniorek – Lublin
Mateusz Koczmara – II miejsce w kumite masters – Lublin
Katarzyna Daniluk – V miejsce w kata seniorek – Lublin

Aleksandra Mincewicz – III miejsce kumite juniorek -45kg – Biała Podlaska

Maja Pietraszuk – III miejsce w kumite juniorek +55kg – Biała Podlaska

Paweł Konieczny – III miejsce kumite juniorów -55 kg – Biała Podlaska

Jan Waniewski – I miejsce w kata juniorów – Lublin
Mikołaj Król – III miejsce w kata juniorów – Lublin
Aleksander Gałka – VII miejsce w kata juniorów – Lublin

Magdalena Mazurek – przegrała walkę eliminacyjną z późniejszą mistrzynią Ksenią Zasorina

Serdecznie gratulujemy
Osu!

Dziękujemy za wsparcie finansowe w organizacji wyjazdu Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

50 Mistrzostwa Japonii Open – Tokio 27-28.10.2018

W dniach 27-28.10.2018r. w Tokio odbyły się 50 Mistrzostwa Japonii Open.
Lubelska zawodniczka Maria Jasko po wyrównanej walce z Miyu Nagayoshi otrzymała genten i sędziowie wskazali zwycięstwo Japonki, która ostatecznie zdobyła złoty medal mistrzostw.
Maria Jasko uplasowała się na 9 miejscu. Serdecznie gratulujemy
Udział  zawodniczki w turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.
Serdecznie dziękujemy


 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych – Tarnowskie Góry 20.10.2018

W sobotę 20 października 2018 r. w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych z udziałem 241 zawodników z 81 klubów.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:
Kumite junior młodszy 2003-2004 -50kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kumite junior młodszy 2003-2004 -55kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
Kata junior młodszy 2003-2004
2. Jan Waniewski – Lublin
Kata juniorki młodsze 2003-2004
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite juniorki młodsze 2003-2004 +55kg
2. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Komunikat organizacyjny

Komunikaty końcowe

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Zgrupowanie Treningowe Kumite i Kata – Okuninka 31.08-02.09.2018

W dniach 31.08-02.09.2018 nad jeziorem Białym odbyło się drugie już Zgrupowanie Treningowe Kumite i Kata. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Związek Karate
w Lublinie, a treningi prowadzili sensei Grzegorz Sawczuk i sensei Ariel Miszkiniuk. Gościnnie treningi poprowadzili również shihan Jacek Czerniec oraz sensei Izabela Czerniec.
W zgrupowaniu udział wzięło 100 zawodników z klubów Lubelszczyzny.
Sprzyjająca pogoda umożliwiła zrealizowanie całego programu treningowego
oraz wypoczynkowego, a zgrupowanie okazało się bardzo udane.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin – Nowy Jork 22-23.06.2018

W dniach 22-23.06.2018r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin.
Doskonale wyniki osiągnęły zawodniczki z Lublina sensei Maria Jasko i sensei Katarzyna Daniluk zdobywając dwa medale:  Maria Jasko – złoty medal w kumite seniorek natomiast Katarzyna Daniluk – brązowy medal w kata kobiet.
Udział obu zawodniczek w Otwartych Mistrzostwach Ameryk Karate Kyokushin w Nowym Jorku był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.
Serdecznie dziękujemy

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie – Łabuńki 26.05.2018

26.05.2018 w Łabuńkach odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w kategoriach wiekowych dzieci i juniorów. Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie

Juniorki 2001-2002 (kumite) -60 kg
1. Michalina Majewska – Lublin
2. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska
3. Ewa Brogowska – Zamość

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -35 kg
1. Amelia Gomółka – Radzyń Podlaski
2. Aleksandra Antoniak – Satori Chełm

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -40 kg
2. Julia Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Natalia Matejuk – Radzyń Podlaski

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) +45 kg
1. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
2. Natalia Bakun – Kanku Chełm
3. Anna Dymek – Lublin

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -30 kg
2. Gabriela Taras – Lublin
3. Oliwia Rymarz – Lublin
3. Dominika Hacia – Zamość

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -25 kg
1. Julia Małys – Tomaszów Lubelski
3. Martyna Jaruzelska – Radzyń Podlaski
3. Karolina Choina – Lublin

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -30 kg
2. Aleksandra Toczko – Radzyń Podlaski
3. Małgorzata Bożek – Biała Podlaska

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -35 kg
1. Eliza Gawęda – Zamość
2. Aleksandra Wachowska – Zamość
3. Aleksandra Samczuk – Radzyń Podlaski
3. Zuzanna Jaszczuk – Satori Chełm

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) -25 kg
1. Julia Gniwek – Tomaszów Lubelski
2. Zuzanna Samoć – Radzyń Podlaski
3. Gabriela Daniłkiewicz – Radzyń Podlaski

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) +25 kg
1. Amelia Dorbomilska – Zamość
2. Małgorzata Kaniewska – Radzyń Podlaski
3. Łucja Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Lena Bielska – Kanku  Chełm

Chłopcy  + Dziewczęta (kata) 2001-2002
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Dziewczęta (kata) 2007-2008
3. Julia Mielnicka – Tomaszów Lubelski

Dziewczęta  (kata) 2009-2010
3. Aleksandra Toczko – Radzyń Podlaski

Dziewczęta (kata) 2011-2012
1. Kalina Zajmała – Lublin
2. Łucja Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Amelia Dobromilska – Zamość

Juniorzy 2001-2002 (kumite) -65 kg
2. Kajetan Bosowski – Zamość

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -30 kg
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
2. Jakub Przyczyna – Zamość
3. Dawid Wurszt – Satori Chełm

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -35 kg
1. Bartłomiej Karwat – Zamość
2. Szczepan Krosman – Zamość
3. Paweł Gutalski – Lublin
3. Szymon Lagiera – Lublin

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -40 kg
3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin
3. Krystian Jakubczak – Zamość

Chłopcy  2007-2008 (kumite) +40 kg
2. Jakub Karski – Zamość
3. Daniel Bekier – Zamość
3. Oskar Zając – Biała Podlaska

Chłopcy  (kumite) 2009-2010
1. Mikołaj Łoza – Zamość
2. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
3. Aleksander Gniwek – Tomaszów Lubelski

Chłopcy  (kumite) 2009-2010 -35 kg
1. Alan Kania – Zamość
2. Kamil Jakubczak – Zamość
3. Szymon Sawka – Zamość
3.Marcel Hubala – Zamość

Chłopcy  (kumite) 2009-2010 +35 kg
1. Fabian Nafalski – Satori Chełm
2. Łukasz Przybysz – Biała Podlaska
3. Marcel Piłat – Zamość

Chłopcy  2011-2012 (kumite) -25 kg I
1. Kacper Karski – Zamość
2. Maciej Szczygieł – Zamość
3. Kuba Niedużak – Tomaszów Lubelski
3. Alan Komasara – Kanku Chełm

Chłopcy 2011-2012 (kumite) -25 kg II
1. Szymon Gwozda – Zamość
2. Dawid Kania – Zamość
3. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski

Chłopcy 2011-2012 (Kumite) +25 kg
1. Mateusz Hurko – Satori Chełm
2. Wojciech Budzyński – Radzyń Podlaski
3. Karol Górski – Zamość
3. Nikodem Kamys – Zamość

Chłopcy  (kata) 2007-2008
3. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Chłopcy  (kata) 2009-2010
1. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
2. Piotr Karolczak – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Chłopcy  (kata) 2011-2012
1. Dawid Kania – Zamość
3. Wojciech Budzyński – Radzyń Podlaski

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Łabuńki 26.05.2018

26.05.2018 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików  i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.
Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.
W zawodach uczestniczyło 198 zawodników z Lublina, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego, Krosna, Jarosławia, Chełma, Białegostoku, Zamościa oraz z Ukrainy z Rawy Ruskiej.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -50 kg
2. Małgorzata Dymek – Lublin
3. Natalia Taras – Lublin

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -55 kg
1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm
2. Wiktoria Żółcińska – Tomaszów Lubelski

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) +55 kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
2. Anna Majewska – Lublin

Juniorki Młodsze 2003-2004(kata)
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Młodziczki 2005-2006 (kumite) -40kg
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
3. Wiktoria Łój – Zamość

Młodziczki 2005-2006 (kumite) -50 kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Martyna Zaborniak – Tomaszów Lubelski
3. Julia Wnuk – Radzyń Podlaski

Młodziczki 2005-2006 (kumite) +50kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin
2. Natalia Szopa – Kanku Chełm
3. Kinga Danieluk – Biała Podlaska
3. Julia Szczygieł – Tomaszów Lubelski

Młodziczki  2005-2006 (kata)
1. Oliwia Szewczuk – Zamość
2. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2005-2006 (kumite) -40 kg
2. Marcel Bosowski – Zamość

Młodzik 2005-2006 (kumite)-45 kg
1. Karol Chodkowski – Biała Podlaska
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
3. Paweł Krzeszowski – Zamość
3. Jakub Grzegorzewski – Satori Chełm

Młodzik 2005-2006 (kumite) -50 kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin
2. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
3. Marcin Kolasa – Lublin
3. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska

Młodzik 2005-2006 (kumite) -60 kg
1. Kacper Nowak – Satori Chełm
3.Jakub Lipczuk – Kanku Chełm

Młodzik 2005-2006 (kumite) +60 kg
1. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski
2. Oliwier Łygas – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -55 kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
2. Wiktor Kolaja – Zamość
3. Jan Waniewski – Lublin
3. Aleksander Gałka – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -60 kg
1. Kacper Grządkowski – Kanku Chełm
2. Karol Kuźmiński – Zamość
3. Adam Łój – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -65 kg
1. Igor Brzozowski – Zamość
2. Szymon Łój – Zamość
3. Mateusz Kostrubiec – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  +65 kg
1. Mateusz Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Adam Puc – Zamość

Junior Młodszy 2003-2004 (kata)
1. Jan Waniewski – Lublin
2. Mikołaj Król – Lublin
3. Aleksander Gałka – Lublin

Młodzik 2005-2006 (kata)
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 19-20.05.2018

W dniach 19-20.05.2018 w Warnie w Bułgarii odbyły się  XXXII Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z blisko 30 krajów.
Reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli 3 medale:
Ariel Miszkiniuk (Biała Podlaska) srebro w kumite seniorów -85kg
Aleksandra Mincewicz (Biała Podlaska) brązowy medal w kumite dziewcząt 12-13 lat -40kg
Michalina Majewska (Chodel) brązowy medal w kumite dziewcząt 17-17 lat +65kg
Konrad Kozłowski (Lublin) zajął 5 miejsce w kata seniorów
Katarzyna Daniluk (Lublin) uplasowała się w pierwszej dziesiątce w kata kobiet
Jan Waniewski (Lublin) zajął 6 miejsce w kata juniorów
Mikołaj Król (Łęczna) w tej samej konkurencji miejsce 7
Serdecznie gratulujemy

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Komunikat końcowy I

Komunikat końcowy II

Komunikat końcowy III

Komunikat końcowy IV

Komunikat końcowy V

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Przełęcz Cup – Dukla 12.05.2018

12 maja 2018r. w Hali Sportowej w Dukli odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Przełęcz Cup.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki reprezentantów Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite kadetek
2. Alicja Zalewska – Lublin

Kumite kadetów
3. Marcel Bosowski – Zamość

Kumite młodziczek
2. Małgorzata Dymek – Lublin
4. Klaudia Moleśtak – Lublin

Kumite juniorów młodszych
2. Bartosz Świś – Lublin

Kumite dziewcząt
1. Martyna Nowosad – Zamość

Kumite chłopców
1. Mikołaj Łoza – Zamość
3. Dawid Kania – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Kata dziewcząt
3. Martyna Nowosad – Zamość

Kata chłopców
1. Dawid Kania – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mazovia Cup 2018 – Piaseczno 24.03.2018

W sobotę 24.03.2018 w Piasecznie k/Warszawy odbył się Turniej IKO Mazovia Cup 2018.
W zawodach wzięła udział 395 zawodników z 39 klubów z całej Polski.
Wyniki naszych zawodników:
Kumite juniorek 2002-2001 +65kg
3. Michalina Majewska – Lublin
Kumite seniorek +63kg
3. Magdalena Mazurek – Lublin
Kumite młodzików 2006-2005 -55kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
Kumite juniorów młodszych 2004-2003 -50kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
2. Mikołaj Król – Lublin
Kumite chłopców 2009 +35kg
1. Fabian Nafalski – Chełm Satori
Kumite chłopców 2010-2009 -30kg
1. Mikołaj Łoza – Zamość
Kadet 2008-2007 -45kg
3. Mateusz Paszkowski – Radzyń Podlaski
Kadet 2008-2007 +45kg
3. Oskar Zając – Biała Podlaska
Młodzik 2006-2005 do 35kg
1. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska
Kadetki 2008-2007 pow. 45kg
3. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
Młodzik 2006-2005 do 45kg
3. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
Młodziczki 2006-2005 do 40kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
Juniorki młodsze 2004-2003 do 60kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm Satori
Juniorki młodsze 2004-2003 pow. 60kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Junior młodszy 2004-2003 do 55kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
2. Paweł Belmas – Tomaszów Lubelski

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

V Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel Chodel 17.03.2018 r.

W sobotę 17 marca 2018r. w Chodlu po raz piąty odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel.
W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z klubów z województw Lubelskiego i Podkarpackiego.
Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Chodel.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Komunikat końcowy:

Kumite dziewcząt rocznik 2009 i młodsze kat. lekka
1. Martyna Jeruzalska
2. Wiktoria Michalik
3. Jolanta Śmietana – Krosno
3. Amelia Spudowska – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2009 i młodsze kat. ciężka
1. Blanka Trybus – Krosno
2. Oliwia Zalichta – Rejowiec Fabryczny
3. Julia Pisula – Nałęczów

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2007 kat. lekka
1. Paulina Dzidosz – Chodel
2. Lena Wrocławska – Chodel
3. Oliwia Urbańska – Sawin

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2007 kat. ciężka
1. Martyna Nowosad – Zamość
2. Anna Świątkowska – Chodel
3. Julia Nowak – Chełm
3. Anna Dymek – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2006-2005 kat. lekka
1. Maja Wajda – Krosno
2. Anna Spudowska – Chodel
3. Wiktoria Łój – Zamość
3. Aleksandra Szyndak – Krosno

Kumite dziewcząt rocznik 2006-2005 kat. ciężka
1. Klaudia Moleśtak – Chodel
2. Martyna Zaborniak – Tomaszów Lubelski
3. Wiktoria Gremplica – Tomaszów Lubelski
3. Olga Osipowska – Lublin

Kumite dziewcząt rocznik 2004-2003 kat. lekka
1. Wiktoria Bilska – Dukla
2. Małgorzata Dymek – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2004-2003 kat. ciężka
1. Oliwia Krupa – Krosno
2. Patrycja Mielniczuk – Chełm
3. Justyna Dudzik – Józefów
3. Oliwia Waleryś – Chodel

Kata dziewcząt rocznik 2009 i młodsze

1. Jolanta Śmietana – Krosno
2. Lena Pilipczuk – Rejowiec Fabryczny
3. Oliwia Zalichta – Rejowiec Fabryczny

Kata dziewcząt rocznik 2008-2007

1. Martyna Nowosad – Zamość
2. Izabela Kopeć – Chodel

Kata dziewcząt rocznik 2006-2005

1. Anna Spudowska – Chodel
2. Wiktoria Łój – Zamość
3. Aleksandra Szyndak – Krosno

Kata dziewcząt rocznik 2004-2002

1. Oliwia Krupa – Krosno
2. Wiktoria Bilska – Dukla
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. lekka
1. Natan Olecki – Radzyń Podlaski
2. Dawid Kania – Zamość
3. Kacper Maciejewski – Chodel
3. Dawid Bereza – Rejowiec Fabryczny

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. średnia
1. Mikołaj Łoza – Zamość
2. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
3. Piotr Karolczak – Zamość
3. Jakub Kwiecień – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. ciężka
1. Fabian Nafalski – Chełm
2. Alan Kania – Zamość
3. Mateusz Hurko – Chełm
3. Bartosz Rutkowski – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2008-2007 kat. lekka
1. Karol Pikuła – Krosno
2. Szymon Lagiera – Chodel
3. Kacper Chęć – Chodel
3. Dawid Wurszt – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2008-2007 kat. ciężka
1. Kornel Brzyski – Przeworsk
2. Jakub Ornalik – Dukla
3. Łukasz Kostrubiec – Zamość

Kumite chłopców rocznik 2006-2005 kat. lekka
1. Aleks Łączak – Krosno
2. Marcel Bosowski – Zamość
3. Dominik Bilski – Dukla
3. Karol Dziadosz – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2006-2005 kat. ciężka
1. Mateusz Wójcik – Chodel
2. Bartosz Kondracki – Chodel
3. Sebastian Nowak – Łęczna
3. Kacper Nowak – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2004-2003 kat. lekka
1. Karol Kolasa – Chodel
2. Bartosz Świś – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2004-2003 kat. ciężka
1. Szymon Łój – Zamość
2. Kacper Grządkowski – Chełm
3. Paweł Belmas – Tomaszów Lubelski
3. Adam Łój – Zamość

Kata chłopców rocznik 2009 i młodsi

1. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
2. Piotr Karolczak – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Kata chłopców rocznik 2008-2007

1. Kornel Brzyski – Przeworsk
2. Maciej Szybiak – Krosno
3. Dawid Wurszt – Chełm

Kata chłopców rocznik 2006-2002

1. Aleks Łączak – Krosno
2. Mateusz Wójcik – Chodel
3. Dominik Bilski – Dukla

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF – Lębork 10.03.2018

W dniu 10 marca 2018 roku w hali MOSiR w Lęborku odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF. W turnieju udział wzięło blisko 150 zawodników z 38 ośrodków.
W zawodach udział wzięli reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie..

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Zamość 03.03.2018r.

03.03.2018 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło blisko 300 zawodników z 39 ośrodków Kyokushin.

Udział zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w MMW:

Kata seniorek
3. Anna Zgnilec – Lublin

Kumite seniorek +65kg
3. Magdalena Mazurek – Lublin

Kumite seniorek WKF
2. Magdalena Mazurek – Lublin

Kata seniorów
2. Dawid Kolaja – Zamość
3. Janusz Piekarz – Lublin
4. Ryszard Dżaman – Lublin

Kumite seniorów -75kg
2. Daniel Czerniec – Lublin
3. Przemysław Sokołowski – Lublin

Kumite seniorów -80kg
3. Dawid Kolaja – Zamość

Kumite seniorów WKF
3. Tomasz Waryszak – Lublin

Kumite masters open
1. Mateusz Koczmara – Lublin
3. Jerzy Kowalczyk – Krasnystaw

Kumite juniorek -55kg
2. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek WKF
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Kumite juniorów -60kg
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite juniorów +75kg
3. Wiktor Gałaś – Chełm

Kumite juniorek młodszych -55kg
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite juniorek młodszych +55kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
3. Małgorzata Muca – Chełm

Kata juniorów młodszych
1. Jan Waniewski – Lublin
3. Janusz Sidor – Lublin

Kumite juniorów młodszych -50kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Jan Waniewski – Lublin

Kumite juniorów młodszych WKF
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych -55kg
2. Wiktor Kolaja – Zamość
3. Janusz Sidor – Lublin

Kumite juniorów młodszych -60kg
3. Szymon Łój – Zamość

Kumite juniorów młodszych -65kg
3. Bartosz Smyl – Lublin

Kumite juniorów młodszych +65kg
2. Mateusz Wójcik – Tomaszów Lubelski

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w MMM:

Kata młodziczek
2. Oliwia Szewczuk – Zamość

Kumite młodziczek +50kg
3. Natalia Szopa – Chełm

Kata młodzików
3. Mateusz Wójcik – Lublin

Kumite młodzików -45kg
3. Marcin Kolasa – Lublin
3. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Kumite młodzików -50kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska

Kumite młodzików -60kg
2. Kacper Caban – Lublin
3. Szymon Brodziak – Lublin

Kumite młodzików +60kg
2. Rafał Bolesławski – Chełm
3. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Bukareszt 25-26.11.2017

W dniach 25-26.11.2017 w Bukareszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin.

Udział zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite dziewcząt -40kg

1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Paulina Kasperska – Chełm
3. Patrycja Kasperska – Chełm

Kumite dziewcząt -45kg

3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

 

Kumite dziewcząt -55kg

3. Klaudia Moleśtak – Lublin

 

Kumite chłopców +45kg

3. Rafał Bolesławski – Chełm

 

Kumite chłopców -50kg

3. Mateusz Wójcik – Lublin

 

Kumite senior +35lat +85kg

3. Ariel Miszkiniuk – Biała Podlaska

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK