Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych i Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w Karate Kyokushin – Łabuńki 12.06.2021

12.06.2021 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych i Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w Karate Kyokushin.

W imprezie wzięło udział 230 zawodników z 16 klubów.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite Juniorek 2004-2005 -55 kg

1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

2. Natalia Barczuk – Międzyrzec Podlaski

3. Aleksandra Kozyrska – Chełm Kanku

3. Małgorzata Dymek – Lublin

Kumite Juniorek 2004-2005 -60 kg

2. Natalia Szopa – Chełm Kanku

3. Amelia Dejko – Lublin

Kumite Juniorek 2004-2005 -65 kg

1. Matylda Bień – Zamość

Kumite Juniorek Młodszych 2006-2007 -50 kg

2. Wiktoria Łój – Zamość

Kumite Juniorek Młodszych 2006-2007 -55 kg

2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska

3. Julia Kalinowska – Biała Podlaska

Kumite Juniorek Młodszych 2006-2007 -70 kg

1. Kinga Danieluk – Biała Podlaska

3. Kinga Ochnio – Radzyń Podlaski

Kumite Juniorek Młodszych 2006-2007 +70 kg

3. Dominika Kazanecka – Radzyń Podlaski

Kumite Młodziczek 2008-2009 -40kg

1. Wiktoria Majchrzak – Lublin

2. Oliwia Nagrodzka – Lublin

3. Joanna Kowalska – Zamość

3. Dagmara Kozak – Chełm Satori

Kumite Młodziczek 2008-2009 -50kg

1. Patrycja Sieńczyk – Lublin

3. Wiktoria Krasuska – Międzyrzec Podlaski

Kumite Młodziczek 2008-2009 +50 kg

1. Weronika Chmielewska – Lublin

2. Anna Dymek – Lublin

3. Wiktoria Kaniewska – Chełm Satori

Kumite Dziewczynek 2010-2011 -35kg

1. Iga Hermanowska – Biała Podlaska

2. Iga Szymczak – Tomaszów Lubelski

3. Maja Andrusiak – Biała Podlaska

Kumite Dziewczynek 2010-2011 -40kg

1. Anna Machniak – Radzyń Podlaski

2. Liliana Patejuk – Biała Podlaska

Kumite Dziewczynek 2010-2011 +40kg

2. Estera Szopa – Chełm Satori

3. Martyna Zeń – Zamość

3. Zuzanna Starzak – Zamość

Kumite Dziewczynek 2012-2013 +30kg

3. Weronika Wilawer – Biała Podlaska

3. Patrycja Tracz – Biała Podlaska

Kata Juniorek 2004-2005

1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska

3. Natalia Szopa – Chełm Satori

Kata Młodziczek 2008-2009

1. Weronika Chmielewska – Lublin

3. Oliwia Zalichta – Lublin

Kumite Juniorów 2004-2005 -65 kg

1. Mikołaj Król – Lublin

2. Jakub Tołubiński – Lublin

Kumite Juniorów 2004-2005 -70 kg

1. Aleksander Gałka – Lublin

2. Szymon Łój – Zamość

Kumite Juniorów 2004-2005 -75 kg

1. Adam Łój – Zamośc

2. Mateusz Barczuk – Międzyrzec Podlaski

Kumite Juniorów 2004-2005 +80 kg

1. Kacper Bilski – Biała Podlaska

2. Konrad Shmidtke – Biała Podlaska

3. Oliwier Łygas – Lublin

Kumite Juniorów Młodszych 2006-2007 -50 kg

1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

2. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Kumite Juniorów Młodszych 2006-2007  -60 kg

1. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska

2. Kacper Jakubczak – Zamość

3. Jakub Grzegorzewski – Chełm Satori

3. Marcel Bosowski – Zamość

Kumite Juniorów Młodszych 2006-2007  +65 kg

1. Oskar Zając – Biała Poldaska

2. Jakub Pajda – Zamość

3. Miłosz Pondel – Lublin

3. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski

Kumite Młodzików 2008-2009 -40 kg

1. Marcin Jastrzębski – Zamość

2. Piotr Karolczak – Zamość

3. Mikołaj Łopza – Zamość

Kumite Młodzików 2008-2009 -45 kg

1. Michał Gradziński – Lublin

2. Wiktor Radecki – Lublin

3. Alan Wroński – Lublin

Kumite Młodzików 2008-2009 -50 kg

1. Alan Kania – Zamość

2. Fabian Nafalski – Chełm Satori

3. Miłosz Maziarczyk – Lublin

3. Tymoteusz Sawicz – Lublin

Kumite Młodzików 2008-2009 +60 kg

1. Jakub Przyczyna – Zamość

2. Krystian Jakubczak – Zamość

3. Mateusz Daciuk – Międzyrzec Podlaski

3. Jakub Olasek – Chełm Satori

Kumite Chłopców 2010-2011 -30kg

1. Dawid Kania – Zamość

3. Gabriel Winiarski – Zamość

3. Przemysław Maksymiuk – Międzyrzec Podlaski

Kumite Chłopców 2010-2011 +35kg

1. Adam Pogudz – Zamość

2. Tomasz Mieleszczuk – Biała Podlaska

3. Adam Wójtowicz – Chełm Satori

Kumite Chłopców 2010-2011 -40kg

2. Karol Andrusiuk – Biała Podlaska

3. Michał Petruczenko – Międzyrzec Podlaski

Kumite Chłopców 2010-2011 +45kg

1. Mateusz Hurko – Chełm Satori

2. Bartłomiej Kramek – Lublin

3. Filip Lewiński – Zamość

3. Mikołaj Wierzchowski – Lublin

Kumite Chłopców 2010-2011 +60kg

1. Kamil Jakubczak – Zamość

3. Marcel Rojek – Chełm Kanku

Kumite Chłopców 2012-2013 -30kg

1. Tycjan Bielak – Chełm Satori

2. Natan Janowski – Lublin

3. Nataniel Bobko – Tomaszów Lubelski

3. Mark Pilipczuk – Biała Podlaska

Kumite Chłopców 2012-2013 -30kg

1. Hubert Wroński – Lublin

3. Sebastian Miodek – Tomaszów Lubelski

Kumite Chłopców 2012-2013 -35kg

1. Bartosz Pachuta – Chełm Satori

2. Karol Grabowski – Chełm Satori

3. Ernest Sowa – Zamość

Kumite Chłopców 2012-2013 +35kg

2. Jakub Proć – Zamość

3. Kacper Karski – Zamość

3. Filip Nurzyński – Radzyń Podlaski

Kata Juniorów 2004-2005

1. Aleksander Gałka – Lublin

2. Mikołaj Król – Lublin

Kata Juniorów Młodszych

3. Antoni Jańczuk – Biała Podlaska

Kata Młodzików 2008-2009

1. Alan Kania – Zamość

2.Fabian Nafalski – Chełm Satori

3. Alan Wroński – Lublin

Kata Chłopców 2010-2011

2. Dawid Kania – Zamość

3. Michał Petruczenko – Międzyrzec Podlaski