Sekcje poza Lublinem

 

Abramów, ZS-P. ul. 22-go Lipca 31
Dzieci i młodzież – środa, piątek 17.30

 

Biskupice, SP  zapraszamy na treningi do innych sekcji                                                             Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego z siedzibą w Świdniku

 

Bodaczów, Sp Bodaczów zapraszamy na treningi do innych sekcji       
Dzieci – wtorek, czwartek 16.00

 

Chodel, ZS ul. Partyzantów 26
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Chodel

 

Dębowa Kłoda, Gimnazjum zapraszamy na treningi do innych sekcji       
Dzieci i młodzież – wtorek, piątek 16.15
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Dębowa Kłoda

 

Głębokie, SP1  
Dzieci – wtorek, czwartek 17.30                                                                              Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Cyców

 

Józefów nad Wisłą, ZSO zapraszamy na treningi do innych sekcji     
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 16.00

 

Kraśnik, ODK ul. Kochanowskiego 1A
Dzieci – wtorek, czwartek 18.00
Młodzież – wtorek, czwartek 19.00

 

Kurów, SP ul. Lubelska 16 zapraszamy na treningi do innych sekcji                                                          Dzieci i młodzież – środa, piątek 17.30



Łęczna, ZS1 Technikum Górnicze zapraszamy na treningi od 19 kwietnia   
Dzieci – poniedziałek, środa, piątek 17.00
Młodzież i dorośli – poniedziałek, środa, piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Łęczna

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym                            
Lubelskiego Węgla Bogdanka.
Lubelski Klub Karate Kyokushin dziękuje za zakup tarcz treningowych Bogdance, mecenasowi kultury i sportu na Lubelszczyźnie. Ten sprzęt treningowy będzie używany podczas zajęć łęczyńskiej sekcji trenującej w Zespole Szkół Górniczych, prowadzonej przez Sensei Grzegorza Sawczuka 4 Dan. W tej sekcji trenują dzieci, młodzież i dorośli z Łęcznej i okolic.

 

Nałęczów, ZS ul. Spółdzielcza 17
Dzieci i dorośli – poniedziałek, środa 16.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Nałęczów

 

Nowy Krępiec, SP w Krępcu zapraszamy na treningi do innych sekcji     
Dzieci – poniedziałek 13.20,
konsultacje środa 18.30 SP3 ul. Kopernika 9a w Świdniku
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Mełgiew

 

Ostrów Lub, ZS ul. Unicka 5 

Dzieci – wtorek, czwartek 17.30
Młodzież i dorośli – wtorek, czwartek 17.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Ostrów Lubelski

 

Parczew, SP3 ul. Spółdzielcza 7 zapraszamy na treningi do innych sekcji
Dzieci i młodzież – wtorek 18.00 , piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Parczew

 

Rejowiec Fabr. SP ul. Lubelska 18 (wejście do sali gimnastycznej od Orlika) zapraszamy na treningi od 20 kwietnia
Dzieci – wtorek, czwartek 17.00
Młodzież – wtorek, czwartek 18.00

 

Solec nad Wisłą, ZS Solec zapraszamy na treningi do innych sekcji     
Dzieci – poniedziałek, środa 16.00

 

Świdnik, SP3 ul. Kopernika 9a
logo-swidnik-miastoDzieci – poniedziałek, środa 18.30
Młodzież – poniedziałek, środa, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Świdnik

 

Urszulin, ZS ul. Szkolna 23
Dzieci – wtorek, czwartek 16.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Lubelskiego Węgla Bogdanka

           Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Urszulin

 

 

Uścimów Stary, SP
Dzieci – wtorek, czwartek 15.30

Włodawa, MOSiR ul. Szkolna 4 info wkrótce
Dzieci i młodzież – poniedziałek, piątek 18.00                                                      Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej