XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup – Włocławek 01.12.2018

W sobotę 01.12.2018 r. w Hali Mistrzów Sportu we Włocławku odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup.  W zawodach uczestniczyło ponad trzystu zawodników z całej Polski.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:

Kumite dziewcząt 2011-2012 +25 kg
2. Paulina Świątkowska – Lublin
Kumite młodziczek 2005- 2006 +50 kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin
Kumite juniorek młodszych2003-2004 -50 kg
3. Małgorzata Dymek – Lublin
Kata młodzików 2005-2006
3. Mateusz Wójcik – Lublin
Kumite młodzików 2005- 2006 +50 kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XVIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup – Włocławek 01.12.2018

W sobotę 01 grudnia 2018 r. karatecy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin z sekcji w Chodlu oraz sekcji w Józefowie nad Wisłą rywalizowali w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup, który odbył się w Hali Mistrzów Sportu we Włocławku. W zawodach uczestniczyło ponad trzystu zawodników z całej Polski.

Nasz klub reprezentowali:

Mateusz Wójcik – sekcja Chodel
Małgorzata Dymek, Anna Dymek, Klaudia Moleśtak, Paulina Świątkowska, Anna  Świątkowska – sekcja Józefów nad Wisłą

Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach w Kumite okazali się Mateusz Wójcik oraz Klaudia Moleśtak zdobywając złote medale. Ponadto Mateusz Wójcik wywalczył brązowy medal w konkurencji kata.

Paulina Świątkowska – zdobyła srebrny  medal w Kumite

Małgorzata Dymek – zdobyła brązowy medal w konkurencji Kumite.

W najbliższym czasie zaplanowany jest udział naszych zawodników Turnieju Mikołajkowym 08.12.2018 r. w Łabuńkach. Będzie to ostatni turniej w tym roku. Oczywiście od stycznia 2019 r. w planach jest kilkanaście wyjazdów na zawody.
W dalekosiężnych planach, mamy udział zawodników z powiatu Opolskiego zdobywających najlepsze wyniki, w Mistrzostwach świata w 2020 r. w Tokio.

17th European Open Karate Championships Kyokushin Karate European Cup 17-18.11.2018 Chisinau, Moldova

Podczas Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 17-18.11.2018 w Kiszyniowie w Moldawii zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zajęli następujące miejsca:

Maria Jasko – II miejsce w kumite seniorek – Lublin
Mateusz Koczmara – II miejsce w kumite masters – Lublin
Katarzyna Daniluk – V miejsce w kata seniorek – Lublin

Aleksandra Mincewicz – III miejsce kumite juniorek -45kg – Biała Podlaska

Maja Pietraszuk – III miejsce w kumite juniorek +55kg – Biała Podlaska

Paweł Konieczny – III miejsce kumite juniorów -55 kg – Biała Podlaska

Jan Waniewski – I miejsce w kata juniorów – Lublin
Mikołaj Król – III miejsce w kata juniorów – Lublin
Aleksander Gałka – VII miejsce w kata juniorów – Lublin

Magdalena Mazurek – przegrała walkę eliminacyjną z późniejszą mistrzynią Ksenią Zasorina

Serdecznie gratulujemy
Osu!

Dziękujemy za wsparcie finansowe w organizacji wyjazdu Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

17th European Open Karate Championships Kyokushin Karate European Cup 17-18.11.2018 Chisinau, Moldova

Podczas Mistrzostw Europy Open i Pucharu Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 17-18.11.2018 w Kiszyniowie w Mołdawii zawodnicy z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli następujące miejsca:

Maria Jasko – II miejsce w Mistrzostwach Europy Open
Mateusz Koczmara – II miejsce w kumite masters
Katarzyna Daniluk – V miejsce w kata seniorek

Jan Waniewski – I miejsce w kata juniorów
Mikołaj Król – III miejsce w kata juniorów
Aleksander Gałka – VII miejsce w kata juniorów

Magdalena Mazurek – przegrała walkę eliminacyjną z późniejszą mistrzynią Ksenią Zasorina

Serdecznie gratulujemy
Osu!

50 Mistrzostwa Japonii Open – Tokio 27-28.10.2018

W dniach 27-28.10.2018r. w Tokio odbyły się 50 Mistrzostwa Japonii Open.
Lubelska zawodniczka Maria Jasko po wyrównanej walce z Miyu Nagayoshi otrzymała genten i sędziowie wskazali zwycięstwo Japonki, która ostatecznie zdobyła złoty medal mistrzostw.
Maria Jasko uplasowała się na 9 miejscu. Serdecznie gratulujemy
Udział  zawodniczki w turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.
Serdecznie dziękujemy


 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

50 Mistrzostwa Japonii Open – Tokio 27-28.10.2018

W dniach 27-28.10.2018r. w Tokio odbyły się 50 Mistrzostwa Japonii Open.
Nasza zawodniczka Maria Jasko po wyrównanej walce z Miyu Nagayoshi otrzymała genten
i sędziowie wskazali zwycięstwo Japonki, która ostatecznie zdobyła złoty medal mistrzostw.
Maria Jasko uplasowała się na 9 miejscu. Serdecznie gratulujemy

IKO Mazury Cup – Ostróda 27.10.2018

W rozegranym w sobotę 27.10.2018r. w Ostródzie Międzynarodowym Turnieju IKO Mazury Cup świetnie zaprezentowali się nasi reprezentanci stając na najwyższym stopniu podium.
Sensei Magdalena Mazurek wywalczyła złoty medal w kumite kobiet +65kg
natomiast Jan Waniewski zdobył złoto w kata juniorów młodszych.
Serdecznie gratulujemy!

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych – Tarnowskie Góry 20.10.2018

W sobotę 20 października 2018 r. w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych z udziałem 241 zawodników z 81 klubów.

Wyniki zawodników OZK w Lublinie:
Kumite junior młodszy 2003-2004 -50kg
3. Mikołaj Król – Lublin
Kumite junior młodszy 2003-2004 -55kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
Kata junior młodszy 2003-2004
2. Jan Waniewski – Lublin
Kata juniorki młodsze 2003-2004
3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Kumite juniorki młodsze 2003-2004 +55kg
2. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Komunikat organizacyjny

Komunikaty końcowe

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych – Tarnowskie Góry 20.10.2018

W sobotę 20 października 2018 r. w Tarnowskich Górach odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych z udziałem 241 zawodników z 81 klubów.
Lubelski Klub Karate Kyokushin reporezentowali: sensei Magdalena Mazurek, sensei Mateusz Koczmara, sensei Tomasz Waryszak, senpai Aleksander Gałka, senpai Mikołaj Król i senpai Jan Waniewski.

Juniorzy zdobyli 2 medale:
Jan Waniewski – srebro w kata
Mikołaj Król – brąz w kumite

Gratulujemy!

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 06.10.2018

W sobotę 06 października 2018 r. w hali Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się IV Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Do rywalizacji przystąpiło 186 karateka z 12 Klubów IKO Polska oraz Ukrainy (Rawa Ruska, Zhovkva i Lwów)
W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Zamojski KKK przed Klubem z Lublina i Krosna. Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo wysokiego poziomu sportowego i wielkiego ducha walki.

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) -26 kg
1. Paulina Świątkowska

Dziewczęta 2009-2010 (kumite) -30kg
3. Oliwia Rymarz

Dziewczęta 2007-2008 (kumite) -35 kg
2. Oliwia Nagrodzka
3. Paulina Dziadosz

Dziewczęta   2007-2008 (kumite)  45 kg
3. Anna Dymek
3. Izabela Kopeć

Dziewczęta  Młodzik 2005-2006 (kumite) – 40 kg
1. Anna Spudowska

Dziewczęta  Młodzik 2005-2006 (kumite) 50 kg
1. Klaudia Moleśtak

Junior Młodszy Dziewczęta 2003-2004 (kumite) -55 kg
2. Małgorzata Dymek

Dziewczęta (kata) 2009-2010
2. Oliwia Zalichta

Dziewczęta  (kata) 2011-2012
3. Kalina Zajmała

Chłopcy  2011-2012 (kumite) -30 kg
2. Krzysztof Mazur

Chłopcy 2009-2010 (kumite) -30 kg
3. Łukasz Mazur

Chłopcy  Młodzik 2005-2006 (kumite) -40 kg
3. Karol Dziadosz
3. Piotr Smyk

Chłopcy Młodzik 2005-2006 (kumite) – 60 kg
1. Mateusz Wójcik
3. Marcin Kolasa

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -55 kg
1. Jan Waniewski
2. Mikołaj Król

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -60 kg
3. Paweł Olech

Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -65 kg
2. Aleksander Gałka
3. Bartosz Smyl

Chłopcy  (kata) 2003-2004
1. Jan Waniewski
2. Mikołaj Król
3. Aleksander Gałka

Chłopcy  (kata) 2005-2006
3. Mateusz Wójcik

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Pokaz karate w Cycowie – 02.09.2018

W dniu 02.09.2018 r na Dożynkach Gminno – Parafialnych w Cycowie odbył się pokaz
karate, w którym brały udział dzieci na codzień trenujące pod okiem
instruktora Arkadiusza Szymańczuka w GDK Cyców. Demonstrowano kihon , kumite, kata
i tameshiwari.
Sensei Dariusz Chojnacki wykonał kata , natomiast senpai Arkadiusz Szymańczuk
i senpai Paweł Kupidura pomyślnie wykonali test tameshiwari .
Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i rodzicom z Cycowa.wa.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zgrupowanie Treningowe Kumite i Kata – Okuninka 31.08-02.09.2018

W dniach 31.08-02.09.2018 nad jeziorem Białym odbyło się drugie już Zgrupowanie Treningowe Kumite i Kata. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Związek Karate
w Lublinie, a treningi prowadzili sensei Grzegorz Sawczuk i sensei Ariel Miszkiniuk. Gościnnie treningi poprowadzili również shihan Jacek Czerniec oraz sensei Izabela Czerniec.
W zgrupowaniu udział wzięło 100 zawodników z klubów Lubelszczyzny.
Sprzyjająca pogoda umożliwiła zrealizowanie całego programu treningowego
oraz wypoczynkowego, a zgrupowanie okazało się bardzo udane.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Nowe dany w LKKK

Serdecznie gratulujemy
sensei Katarzynie Daniluk,
sensei Marii Jasko,
sensei Konradowi Kozłowskiemu,
którzy podczas Polish Fighters Camp 2018 zdali egzamin na 2 dan
oraz
sensei Tomaszowi Kleczkowskiemu,
który podczas IKO Summer Camp 2018 zdał egzamin na 3 dan

OSU!

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin – Nowy Jork 22-23.06.2018

W dniach 22-23.06.2018r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin.
Doskonale wyniki osiągnęły zawodniczki z Lublina sensei Maria Jasko i sensei Katarzyna Daniluk zdobywając dwa medale:  Maria Jasko – złoty medal w kumite seniorek natomiast Katarzyna Daniluk – brązowy medal w kata kobiet.
Udział obu zawodniczek w Otwartych Mistrzostwach Ameryk Karate Kyokushin w Nowym Jorku był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.
Serdecznie dziękujemy

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Pokaz karate w Urszulinie – 08.07.2018

W dniu 08.07.2018 r. w Urszulinie odbył się pokaz karate, w którym brały udział dzieci na co dzień trenujące pod okiem instruktora Arkadiusza Szymańczuka. Demonstrowano kihon, kumite, samoobronę, kata i tameshiwari. Sensei Dariusz Rycek 3 Dan i senpai Arkadiusz Szymańczuk 1 kyu w teście tameshiwari rozbili po 10 belitów. Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom i rodzicom z Urszulina. :)

XXXIV Obóz Letni Karate Kyokushin – Bukowina Tatrzańska 24.06-05.07.2018

Już po raz kolejny letni obóz szkoleniowo-wypoczynkowy spędziliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym „Grand Stasinda” w Bukowinie Tatrzańskiej.
Gościliśmy tam na początku wakacji dniach 24.06-05.07.2018 r. i był to XXXVI letni obóz szkoleniowo-wypoczynkowy organizowany przez nasz klub.
Zgodnie z planem zostały zrealizowane najważniejsze cele szkoleniowe z programu karate. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne karate Kyokushin w grupach wiekowych, podzielonych wg stopnia zaawansowania. Szkolenie obejmowało podstawy kihon-geiko, kombinacje ido-geiko, naukę i doskonalenie kata, pracę na tarczach i przyrządach, self defence dostosowane do wieku uczestników, kombinacje do kumite oraz walki treningowe.
Nie zabrakło też czasu na wypoczynek, zabawę i wycieczki.
Dzieci i młodzież korzystały z wędrówek górskimi szlakami. Najmłodsze odbyły wycieczkę na Rusinową Polanę, starsze szlakiem przez Dolinę Pięciu Stawów i Morskie Oko pokonały trasę ponad 25 km.
Uczestnicy korzystali również z dobrodziejstw basenu w ośrodku, a także wybawili się w Termach w Białce Tatrzańskiej. Oczywiście odbyły się piesze wycieczki do Bukowiny i autokarowe do Zakopanego.
Obóz zakończył się egzaminem na stopnie kyu.
Dzięki wsparciu finansowemu przez Gminę Lublin reprezentowaną przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin na 2018 r. został zrealizowany Program „ZANIM SPRÓBUJESZ” dla 100 dzieci i młodzieży z Lublina.

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Osu!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin – Nowy Jork 22-23.06.2018

W dniach 22-23.06.2018r. w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ameryk Karate Kyokushin.
Doskonale wyniki osiągnęły sensei Maria Jasko i sensei Katarzyna Daniluk zdobywając dwa medale:  Maria Jasko – złoty medal w kumite seniorek natomiast Katarzyna Daniluk – brązowy medal w kata kobiet.

Udział zawodniczek z LKKK w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

 

Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie – Łabuńki 26.05.2018

26.05.2018 w Łabuńkach odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w kategoriach wiekowych dzieci i juniorów. Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie

Juniorki 2001-2002 (kumite) -60 kg
1. Michalina Majewska – Lublin
2. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska
3. Ewa Brogowska – Zamość

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -35 kg
1. Amelia Gomółka – Radzyń Podlaski
2. Aleksandra Antoniak – Satori Chełm

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -40 kg
2. Julia Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Natalia Matejuk – Radzyń Podlaski

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) +45 kg
1. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
2. Natalia Bakun – Kanku Chełm
3. Anna Dymek – Lublin

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -30 kg
2. Gabriela Taras – Lublin
3. Oliwia Rymarz – Lublin
3. Dominika Hacia – Zamość

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -25 kg
1. Julia Małys – Tomaszów Lubelski
3. Martyna Jaruzelska – Radzyń Podlaski
3. Karolina Choina – Lublin

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -30 kg
2. Aleksandra Toczko – Radzyń Podlaski
3. Małgorzata Bożek – Biała Podlaska

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -35 kg
1. Eliza Gawęda – Zamość
2. Aleksandra Wachowska – Zamość
3. Aleksandra Samczuk – Radzyń Podlaski
3. Zuzanna Jaszczuk – Satori Chełm

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) -25 kg
1. Julia Gniwek – Tomaszów Lubelski
2. Zuzanna Samoć – Radzyń Podlaski
3. Gabriela Daniłkiewicz – Radzyń Podlaski

Dziewczęta  2011-2012 (kumite) +25 kg
1. Amelia Dorbomilska – Zamość
2. Małgorzata Kaniewska – Radzyń Podlaski
3. Łucja Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Lena Bielska – Kanku  Chełm

Chłopcy  + Dziewczęta (kata) 2001-2002
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Dziewczęta (kata) 2007-2008
3. Julia Mielnicka – Tomaszów Lubelski

Dziewczęta  (kata) 2009-2010
3. Aleksandra Toczko – Radzyń Podlaski

Dziewczęta (kata) 2011-2012
1. Kalina Zajmała – Lublin
2. Łucja Mielnicka – Tomaszów Lubelski
3. Amelia Dobromilska – Zamość

Juniorzy 2001-2002 (kumite) -65 kg
2. Kajetan Bosowski – Zamość

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -30 kg
1. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska
2. Jakub Przyczyna – Zamość
3. Dawid Wurszt – Satori Chełm

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -35 kg
1. Bartłomiej Karwat – Zamość
2. Szczepan Krosman – Zamość
3. Paweł Gutalski – Lublin
3. Szymon Lagiera – Lublin

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -40 kg
3. Antoni Aleksandrowicz – Lublin
3. Krystian Jakubczak – Zamość

Chłopcy  2007-2008 (kumite) +40 kg
2. Jakub Karski – Zamość
3. Daniel Bekier – Zamość
3. Oskar Zając – Biała Podlaska

Chłopcy  (kumite) 2009-2010
1. Mikołaj Łoza – Zamość
2. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
3. Aleksander Gniwek – Tomaszów Lubelski

Chłopcy  (kumite) 2009-2010 -35 kg
1. Alan Kania – Zamość
2. Kamil Jakubczak – Zamość
3. Szymon Sawka – Zamość
3.Marcel Hubala – Zamość

Chłopcy  (kumite) 2009-2010 +35 kg
1. Fabian Nafalski – Satori Chełm
2. Łukasz Przybysz – Biała Podlaska
3. Marcel Piłat – Zamość

Chłopcy  2011-2012 (kumite) -25 kg I
1. Kacper Karski – Zamość
2. Maciej Szczygieł – Zamość
3. Kuba Niedużak – Tomaszów Lubelski
3. Alan Komasara – Kanku Chełm

Chłopcy 2011-2012 (kumite) -25 kg II
1. Szymon Gwozda – Zamość
2. Dawid Kania – Zamość
3. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski

Chłopcy 2011-2012 (Kumite) +25 kg
1. Mateusz Hurko – Satori Chełm
2. Wojciech Budzyński – Radzyń Podlaski
3. Karol Górski – Zamość
3. Nikodem Kamys – Zamość

Chłopcy  (kata) 2007-2008
3. Gabriel Koszołko – Biała Podlaska

Chłopcy  (kata) 2009-2010
1. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
2. Piotr Karolczak – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Chłopcy  (kata) 2011-2012
1. Dawid Kania – Zamość
3. Wojciech Budzyński – Radzyń Podlaski

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin oraz Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie – Łabuńki 26.05.2018

26.05.2018 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin oraz Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w kategoriach wiekowych dzieci i juniorów.
Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.
W zawodach uczestniczyło 198 zawodników z Lublina, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego,Krosna, Jarosławia, Chełma, Białegostoku, Zamościa oraz z Ukrainy z Rawy Ruskiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Wyniki naszych zawodników:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) -50 kg 2003-2004
2. Małgorzata Dymek
3. Natalia Taras

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) +55 kg
2. Anna Majewska

Młodziczki 2005-2006 (kumite) +50kg
1. Klaudia Moleśtak

Młodziczki  2005-2006 (kata)
2. Anna Spudowska

Młodzik 2005-2006 (kumite) -50 kg
1. Mateusz Wójcik
3. Marcin Kolasa

Młodzik 2005-2006 (kumite) +60 kg
2. Oliwier Łygas

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -55 kg
3. Jan Waniewski
3. Aleksander Gałka

Junior Młodszy 2003-2004 (kata)
1. Jan Waniewski
2. Mikołaj Król
3. Aleksander Gałka

Młodzik 2005-2006 (kata)
1. Mateusz Wójcik

Juniorki 2001-2002 (kumite) -60 kg
1. Michalina Majewska

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) +45 kg
3. Anna Dymek

Dziewczęta  2007-2008 (kumite) -30 kg
2. Gabriela Taras
3. Oliwia Rymarz

Dziewczęta  2009-2010 (kumite) -25 kg
3. Karolina Choina

Dziewczęta (kata) 2011-2012
1. Kalina Zajmała

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -35 kg
3. Paweł Gutalski
3. Szymon Lagiera

Chłopcy  2007-2008 (kumite) -40 kg
3. Antoni Aleksandrowicz

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Łabuńki 26.05.2018

26.05.2018 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików  i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.
Sędzią głównym zawodów był shihan Jacek Czerniec.
W zawodach uczestniczyło 198 zawodników z Lublina, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Radzynia Podlaskiego, Krosna, Jarosławia, Chełma, Białegostoku, Zamościa oraz z Ukrainy z Rawy Ruskiej.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -50 kg
2. Małgorzata Dymek – Lublin
3. Natalia Taras – Lublin

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -55 kg
1. Patrycja Mielniczuk – Satori Chełm
2. Wiktoria Żółcińska – Tomaszów Lubelski

Dziewczęta Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) +55 kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
2. Anna Majewska – Lublin

Juniorki Młodsze 2003-2004(kata)
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

Młodziczki 2005-2006 (kumite) -40kg
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
3. Wiktoria Łój – Zamość

Młodziczki 2005-2006 (kumite) -50 kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Martyna Zaborniak – Tomaszów Lubelski
3. Julia Wnuk – Radzyń Podlaski

Młodziczki 2005-2006 (kumite) +50kg
1. Klaudia Moleśtak – Lublin
2. Natalia Szopa – Kanku Chełm
3. Kinga Danieluk – Biała Podlaska
3. Julia Szczygieł – Tomaszów Lubelski

Młodziczki  2005-2006 (kata)
1. Oliwia Szewczuk – Zamość
2. Anna Spudowska – Lublin

Młodzik 2005-2006 (kumite) -40 kg
2. Marcel Bosowski – Zamość

Młodzik 2005-2006 (kumite)-45 kg
1. Karol Chodkowski – Biała Podlaska
2. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
3. Paweł Krzeszowski – Zamość
3. Jakub Grzegorzewski – Satori Chełm

Młodzik 2005-2006 (kumite) -50 kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin
2. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
3. Marcin Kolasa – Lublin
3. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska

Młodzik 2005-2006 (kumite) -60 kg
1. Kacper Nowak – Satori Chełm
3.Jakub Lipczuk – Kanku Chełm

Młodzik 2005-2006 (kumite) +60 kg
1. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski
2. Oliwier Łygas – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite) -55 kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
2. Wiktor Kolaja – Zamość
3. Jan Waniewski – Lublin
3. Aleksander Gałka – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -60 kg
1. Kacper Grządkowski – Kanku Chełm
2. Karol Kuźmiński – Zamość
3. Adam Łój – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  -65 kg
1. Igor Brzozowski – Zamość
2. Szymon Łój – Zamość
3. Mateusz Kostrubiec – Zamość

Chłopcy Junior Młodszy 2003-2004 (kumite)  +65 kg
1. Mateusz Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Adam Puc – Zamość

Junior Młodszy 2003-2004 (kata)
1. Jan Waniewski – Lublin
2. Mikołaj Król – Lublin
3. Aleksander Gałka – Lublin

Młodzik 2005-2006 (kata)
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 19-20.05.2018

W dniach 19-20.05.2018 w Warnie w Bułgarii odbyły się  XXXII Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z blisko 30 krajów.
Nasz klub reprezentowali: Katarzyna Daniluk, Konrad Kozłowski, Michalina Majewska, Małgorzata Dymek, Justyna Dudzik, Oliwia Waleryś, Jan Waniewski, Mikołaj Król, Karol Kolasa i Bartosz Świś, zawodnicy na co dzień trenujący w sekcjach w Lublinie, Chodlu, Łęcznej, Zakrzówku oraz Józefowie nad Wisłą.
Michalina Majewska zdobyła brązowy medal w kumite dziewcząt 17-17 lat +65kg
Konrad Kozłowski zajął 5 miejsce w kata seniorów
Katarzyna Daniluk uplasowała się w pierwszej dziesiątce w kata kobiet
Jan Waniewski zajął 6 miejsce w kata juniorów
Mikołaj Król w tej samej konkurencji miejsce 7
Serdecznie gratulujemy.
Naszym zawodnikom towarzyszyli i zapewnili opiekę shihan Jacek Czerniec, sensei Grzegorz Sawczuk, senpai Beata Chruścińska, senpai Anna Pielaszkiewicz oraz rodzice zawodników.
Serdeczne podziękowania za wsparcie w organizacji wyjazdu kierujemy do Gminy Lublin, Urzędu Gminy w Chodlu, Urzędu Miasta w Józefowie nad Wisłą, Banku Spółdzielczego w Józefowie nad Wisłą, Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej w Zakrzówku.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 19-20.05.2018

W dniach 19-20.05.2018 w Warnie w Bułgarii odbyły się  XXXII Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Karate Kyokushin.
W zawodach wzięło udział ponad 600 zawodników z blisko 30 krajów.
Reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli 3 medale:
Ariel Miszkiniuk (Biała Podlaska) srebro w kumite seniorów -85kg
Aleksandra Mincewicz (Biała Podlaska) brązowy medal w kumite dziewcząt 12-13 lat -40kg
Michalina Majewska (Chodel) brązowy medal w kumite dziewcząt 17-17 lat +65kg
Konrad Kozłowski (Lublin) zajął 5 miejsce w kata seniorów
Katarzyna Daniluk (Lublin) uplasowała się w pierwszej dziesiątce w kata kobiet
Jan Waniewski (Lublin) zajął 6 miejsce w kata juniorów
Mikołaj Król (Łęczna) w tej samej konkurencji miejsce 7
Serdecznie gratulujemy

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Komunikat końcowy I

Komunikat końcowy II

Komunikat końcowy III

Komunikat końcowy IV

Komunikat końcowy V

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Przełęcz Cup – Dukla 12.05.2018

12 maja 2018r. w Hali Sportowej w Dukli odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin  Przełęcz Cup.
Kierownikiem ekipy z Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin był Leszek Gierszon.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kumite kadetek -40kg
2. Alicja Zalewska

Kumite młodziczek -50kg
2. Małgorzata Dymek

Kumite młodziczek -55kg
4. Klaudia Moleśtak

Kumite juniorów młodszych -50kg
2. Bartosz Świś

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Przełęcz Cup – Dukla 12.05.2018

12 maja 2018r. w Hali Sportowej w Dukli odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Przełęcz Cup.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki reprezentantów Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite kadetek
2. Alicja Zalewska – Lublin

Kumite kadetów
3. Marcel Bosowski – Zamość

Kumite młodziczek
2. Małgorzata Dymek – Lublin
4. Klaudia Moleśtak – Lublin

Kumite juniorów młodszych
2. Bartosz Świś – Lublin

Kumite dziewcząt
1. Martyna Nowosad – Zamość

Kumite chłopców
1. Mikołaj Łoza – Zamość
3. Dawid Kania – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Kata dziewcząt
3. Martyna Nowosad – Zamość

Kata chłopców
1. Dawid Kania – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin – Tokyo 21-22.04.2018

Wyjazd naszej reprezentacji możliwy był dzięki wsparciu finansowemu:

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie

PGE Dystrybucja S.A w Lublinie

Banku Spółdzielczego w Poniatowej

Powiatu Opolskiego

Gminy Poniatowa

Banku Spółdzielczego w Chodlu

Gminy Chodel

Mazovia Cup 2018 – Piaseczno 24.03.2018

W sobotę 24.03.2018 w Piasecznie k/Warszawy odbył się Turniej IKO Mazovia Cup 2018.
W zawodach wzięła udział 395 zawodników z 39 klubów z całej Polski.
Wyniki naszych zawodników:
Kumite juniorek 2002-2001 +65kg
3. Michalina Majewska – Lublin
Kumite seniorek +63kg
3. Magdalena Mazurek – Lublin
Kumite młodzików 2006-2005 -55kg
1. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska
Kumite juniorów młodszych 2004-2003 -50kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
2. Mikołaj Król – Lublin
Kumite chłopców 2009 +35kg
1. Fabian Nafalski – Chełm Satori
Kumite chłopców 2010-2009 -30kg
1. Mikołaj Łoza – Zamość
Kadet 2008-2007 -45kg
3. Mateusz Paszkowski – Radzyń Podlaski
Kadet 2008-2007 +45kg
3. Oskar Zając – Biała Podlaska
Młodzik 2006-2005 do 35kg
1. Jakub Lewczuk – Biała Podlaska
Kadetki 2008-2007 pow. 45kg
3. Magdalena Samczuk – Radzyń Podlaski
Młodzik 2006-2005 do 45kg
3. Jakub Hermanowski – Biała Podlaska
Młodziczki 2006-2005 do 40kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
2. Zuzanna Lewczuk – Biała Podlaska
Juniorki młodsze 2004-2003 do 60kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm Satori
Juniorki młodsze 2004-2003 pow. 60kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
Junior młodszy 2004-2003 do 55kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
2. Paweł Belmas – Tomaszów Lubelski

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mazovia Cup 2018 – Piaseczno 24.03.2018

W sobotę 24.03.2018 w Piasecznie k/Warszawy odbył się Turniej IKO Mazovia Cup 2018.
Wyniki naszych zawodników:
Kumite juniorek 2002-2001 +65kg
3. Michalina Majewska
Kumite seniorek +63kg
3. Magdalena Mazurek
Kumite młodzików 2006-2005 -55kg
1. Mateusz Wójcik
Kumite juniorów młodszych 2004-2003 -50kg
2. Mikołaj Król

Serdecznie gratulujemy!

V Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Chodel Chodel 17.03.2018 r.

W sobotę 17 marca 2018r. w Chodlu po raz piąty odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel.
W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z klubów z województw Lubelskiego i Podkarpackiego.
Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Chodel.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Komunikat końcowy:

Kumite dziewcząt rocznik 2009 i młodsze kat. lekka
1. Martyna Jeruzalska
2. Wiktoria Michalik
3. Jolanta Śmietana – Krosno
3. Amelia Spudowska – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2009 i młodsze kat. ciężka
1. Blanka Trybus – Krosno
2. Oliwia Zalichta – Rejowiec Fabryczny
3. Julia Pisula – Nałęczów

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2007 kat. lekka
1. Paulina Dzidosz – Chodel
2. Lena Wrocławska – Chodel
3. Oliwia Urbańska – Sawin

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2007 kat. ciężka
1. Martyna Nowosad – Zamość
2. Anna Świątkowska – Chodel
3. Julia Nowak – Chełm
3. Anna Dymek – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2006-2005 kat. lekka
1. Maja Wajda – Krosno
2. Anna Spudowska – Chodel
3. Wiktoria Łój – Zamość
3. Aleksandra Szyndak – Krosno

Kumite dziewcząt rocznik 2006-2005 kat. ciężka
1. Klaudia Moleśtak – Chodel
2. Martyna Zaborniak – Tomaszów Lubelski
3. Wiktoria Gremplica – Tomaszów Lubelski
3. Olga Osipowska – Lublin

Kumite dziewcząt rocznik 2004-2003 kat. lekka
1. Wiktoria Bilska – Dukla
2. Małgorzata Dymek – Chodel

Kumite dziewcząt rocznik 2004-2003 kat. ciężka
1. Oliwia Krupa – Krosno
2. Patrycja Mielniczuk – Chełm
3. Justyna Dudzik – Józefów
3. Oliwia Waleryś – Chodel

Kata dziewcząt rocznik 2009 i młodsze

1. Jolanta Śmietana – Krosno
2. Lena Pilipczuk – Rejowiec Fabryczny
3. Oliwia Zalichta – Rejowiec Fabryczny

Kata dziewcząt rocznik 2008-2007

1. Martyna Nowosad – Zamość
2. Izabela Kopeć – Chodel

Kata dziewcząt rocznik 2006-2005

1. Anna Spudowska – Chodel
2. Wiktoria Łój – Zamość
3. Aleksandra Szyndak – Krosno

Kata dziewcząt rocznik 2004-2002

1. Oliwia Krupa – Krosno
2. Wiktoria Bilska – Dukla
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. lekka
1. Natan Olecki – Radzyń Podlaski
2. Dawid Kania – Zamość
3. Kacper Maciejewski – Chodel
3. Dawid Bereza – Rejowiec Fabryczny

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. średnia
1. Mikołaj Łoza – Zamość
2. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
3. Piotr Karolczak – Zamość
3. Jakub Kwiecień – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2009 i młodsi kat. ciężka
1. Fabian Nafalski – Chełm
2. Alan Kania – Zamość
3. Mateusz Hurko – Chełm
3. Bartosz Rutkowski – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2008-2007 kat. lekka
1. Karol Pikuła – Krosno
2. Szymon Lagiera – Chodel
3. Kacper Chęć – Chodel
3. Dawid Wurszt – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2008-2007 kat. ciężka
1. Kornel Brzyski – Przeworsk
2. Jakub Ornalik – Dukla
3. Łukasz Kostrubiec – Zamość

Kumite chłopców rocznik 2006-2005 kat. lekka
1. Aleks Łączak – Krosno
2. Marcel Bosowski – Zamość
3. Dominik Bilski – Dukla
3. Karol Dziadosz – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2006-2005 kat. ciężka
1. Mateusz Wójcik – Chodel
2. Bartosz Kondracki – Chodel
3. Sebastian Nowak – Łęczna
3. Kacper Nowak – Chełm

Kumite chłopców rocznik 2004-2003 kat. lekka
1. Karol Kolasa – Chodel
2. Bartosz Świś – Chodel

Kumite chłopców rocznik 2004-2003 kat. ciężka
1. Szymon Łój – Zamość
2. Kacper Grządkowski – Chełm
3. Paweł Belmas – Tomaszów Lubelski
3. Adam Łój – Zamość

Kata chłopców rocznik 2009 i młodsi

1. Michał Matraszek – Tomaszów Lubelski
2. Piotr Karolczak – Zamość
3. Alan Kania – Zamość

Kata chłopców rocznik 2008-2007

1. Kornel Brzyski – Przeworsk
2. Maciej Szybiak – Krosno
3. Dawid Wurszt – Chełm

Kata chłopców rocznik 2006-2002

1. Aleks Łączak – Krosno
2. Mateusz Wójcik – Chodel
3. Dominik Bilski – Dukla

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF – Lębork 10.03.2018

W dniu 10 marca 2018 roku w hali MOSiR w Lęborku odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów Karate WKF. W turnieju udział wzięło blisko 150 zawodników z 38 ośrodków.
W zawodach udział wzięli reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie..

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Trening dla dzieci 04.03.2018

04.03.2018 w dojo przy ul. Głowackiego odbyło się drugie seminarium szkoleniowe dla dzieci
na co dzień trenujących pod okiem sensei Janusza Piekarza w szkołach w Głusku i Nałęczowie.
Trening poprowadzili sensei Janusz Piekarz oraz gościnnie sensei Paweł Głowacki.
Nowością dla dzieci był trening z nunczako, który wywarł na nich ogromne wrażenie.
Ciekawą forma treningu były ćwiczenia z wykorzystaniem makaronów piankowych.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Zamość 03.03.2018r.

03.03.2018 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło blisko 300 zawodników z 39 ośrodków Kyokushin.
Sędzią technicznym zawodów był shihan Jacek Czerniec, na macie sędziowali sensei Sebastian Olszak, sensei Dariusz Rycek oraz sensei Leszek Gierszon – sędziujący również konkurencję olimpijską WKF.

Zawodnicy na co dzień trenujący w Świdniku pod okiem sensei Leszka Gierszona zdobyli dwa medale: senpai Kacper Caban w kumite młodzików do 60kg zdobył srebro, sensei Tomasz Waryszak w kumite seniorów WKF – brąz. Ponadto sensei Tomasz Waryszak w konkurencji kata meżczyzn zajął 6 miejsce, a Wiktoria Waryszak w kata młodziczek zajęła miejsce 9.

Udział w/w zawodników w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Świdnik.

Fotografował Andrzej Chroń.

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Zamość 03.03.2018r.

03.03.2018 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło blisko 300 zawodników z 39 ośrodków Kyokushin.

Udział zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w MMW:

Kata seniorek
3. Anna Zgnilec – Lublin

Kumite seniorek +65kg
3. Magdalena Mazurek – Lublin

Kumite seniorek WKF
2. Magdalena Mazurek – Lublin

Kata seniorów
2. Dawid Kolaja – Zamość
3. Janusz Piekarz – Lublin
4. Ryszard Dżaman – Lublin

Kumite seniorów -75kg
2. Daniel Czerniec – Lublin
3. Przemysław Sokołowski – Lublin

Kumite seniorów -80kg
3. Dawid Kolaja – Zamość

Kumite seniorów WKF
3. Tomasz Waryszak – Lublin

Kumite masters open
1. Mateusz Koczmara – Lublin
3. Jerzy Kowalczyk – Krasnystaw

Kumite juniorek -55kg
2. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek WKF
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Kumite juniorów -60kg
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite juniorów +75kg
3. Wiktor Gałaś – Chełm

Kumite juniorek młodszych -55kg
3. Patrycja Mielniczuk – Chełm

Kumite juniorek młodszych +55kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
3. Małgorzata Muca – Chełm

Kata juniorów młodszych
1. Jan Waniewski – Lublin
3. Janusz Sidor – Lublin

Kumite juniorów młodszych -50kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Jan Waniewski – Lublin

Kumite juniorów młodszych WKF
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska

Kumite juniorów młodszych -55kg
2. Wiktor Kolaja – Zamość
3. Janusz Sidor – Lublin

Kumite juniorów młodszych -60kg
3. Szymon Łój – Zamość

Kumite juniorów młodszych -65kg
3. Bartosz Smyl – Lublin

Kumite juniorów młodszych +65kg
2. Mateusz Wójcik – Tomaszów Lubelski

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w MMM:

Kata młodziczek
2. Oliwia Szewczuk – Zamość

Kumite młodziczek +50kg
3. Natalia Szopa – Chełm

Kata młodzików
3. Mateusz Wójcik – Lublin

Kumite młodzików -45kg
3. Marcin Kolasa – Lublin
3. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Kumite młodzików -50kg
2. Mateusz Wójcik – Lublin
3. Kajetan Kozakiewicz – Biała Podlaska

Kumite młodzików -60kg
2. Kacper Caban – Lublin
3. Szymon Brodziak – Lublin

Kumite młodzików +60kg
2. Rafał Bolesławski – Chełm
3. Jakub Dudziński – Tomaszów Lubelski

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Zamość 03.03.2018r.

03.03.2018 w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło blisko 300 zawodników z 39 ośrodków Kyokushin.
Sędzią technicznym zawodów był shihan Jacek Czerniec, na macie sędziowali sensei Sebastian Olszak, sensei Dariusz Rycek oraz sensei Leszek Gierszon – sędziujący również konkurencję olimpijską WKF.

Reprezentanci naszego klubu w MMW zdobyli 11 medali zajmując trzecie miejsce drużynowo.

Serdecznie gratulujemy!

Udział zawodników LKKK w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.

Wyniki naszych zawodników MMW:

Kata seniorek
3. Anna Zgnilec

Kumite seniorek +65kg
3. Magdalena Mazurek

Kumite seniorek WKF
2. Magdalena Mazurek

Kata seniorów
3. Janusz Piekarz
4. Ryszard Dżaman

Kumite seniorów -75kg
2. Daniel Czerniec
3. Przemysław Sokołowski

Kumite seniorów WKF
3. Tomasz Waryszak

Kumite masters open
1. Mateusz Koczmara

Kata juniorów młodszych
1. Jan Waniewski
3. Janusz Sidor

Kumite juniorów młodszych -50kg
3. Jan Waniewski

Kumite juniorów młodszych -55kg
3. Janusz Sidor

Kumite juniorów młodszych -65kg
3. Bartosz Smyl

Wyniki naszych zawodników MMM:

Kata młodzików
3. Mateusz Wójcik

Kumite młodzików -45kg
3. Marcin Kolasa

Kumite młodzików -50kg
2. Mateusz Wójcik

Kumite młodzików -60kg
2. Kacper Caban
3. Szymon Brodziak

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii Pana Andrzeja Chronia w Galerii >>