Obóz zimowy – Ząb 15-21.02.2016

W dniach 15-21.02.2016 r.  w Zębie koło Zakopanego odbył się obóz zimowy LKKK.                       Po raz pierwszy byliśmy w tej najwyżej położonej miejscowości w Polsce i niewątpliwie dzięki dużej życzliwości i gościnności gospodarzy a także sprzyjającej pogodzie obóz można uznać za bardzo udany.
Młodsi uczestnicy poza zajęciami szkoleniowymi karate korzystali z różnorodnych gier i zabaw. Uzupełnieniem całości programu wychowawczo szkoleniowego były zajęcia z profilaktyki przeciw uzależnieniom i patologii społecznej, które doskonale wpasowały się już w nasze coroczne obozy szkoleniowo-wypoczynkowe.
Wycieczki po Zakopanem, do Aquaparku a także szusowanie na nartach były wielką atrakcją obozu.
Wieczorne dyskoteki, konkursy i zabawy integracyjne budowały wspólne więzi i przyjaźnie wśród  uczestników obozu i kadry instruktorskiej.
Oczywiście nie zabrakło też czasu na solidny trening i na przygotowania do egzaminu,                  który zakończył obóz.
Ostatniego wieczora odbyła się tradycyjna Sayonara, podczas której mali i duzi karatecy prezentowali swoje umiejętności aktorsko – kabaretowe.

Miło i pożytecznie spędzony czas pozostawił sympatyczne wspomnienia a także przyniósł nowe umiejętności i doświadczenia , które staramy się wykorzystać we własnym rozwoju.
Do zobaczenia na najbliższym obozie – tym razem letnim , również w Tatrach!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Lublin i Wydziałowi Zdrowia i Spraw Społecznych,
dzięki którym aktywnie rozwijamy młodych karateka, a podczas obozu zrealizowaliśmy zajęcia
z profilaktyki uzależnień wg programu „Zanim spróbujesz”.

Osu!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii>>