Obóz zimowy Murzasichle 2015

W dniach 31.01-06.02 2015r.  przez LKKK został zorganizowany obóz w polskich Tatrach. Brały udział w nim sekcje z Lublina, Białej Podlaskiej, a gościnnie sekcja z Bielska Białej oraz Jarosławia.
Obóz był podzielony na dwie grupy. Dzieci poza treningami szkoleniowymi miały zapewnione gry i zabawy oraz zajęcia z rozwoju osobistego. Zajęcia grupy starszej głównie pod okiem sensei Ariela Miszkiniuka były ukierunkowane na kumite. Oczywiście nie zabrakło też czasu na przygotowania do egzaminu.
Pierwszego dnia po zakwaterowaniu uczestnicy wypożyczyli sprzęt narciarski, a wieczorem odbył się trening zapoznawczy. W niedzielę pogoda zapewniła wszystkim bajeczne widoki gór, co uatrakcyjniło zabawę na stoku. Wieczorem starsi podjęli wyzwanie wzięcia udziału w treningu crossfitowym, a dzieci bawiły się na dyskotece. Poniedziałek zaczął się treningiem kata, a po śniadaniu znów odwiedziliśmy stok. Podczas obiadu starsi senpai tłumaczyli swoim sensei jazdę na snowboardzie za pomocą sztućców. Popołudniu mimo ciężkiego, rygorystycznego treningu atmosfera była naprawdę gorąca, dzięki czemu uczestnicy treningu mogli skorzystać z właściwości sauny, w którą zamieniło się zwykłe dojo. Kolejnego dnia dzieci miały wyjazd do COS w Zakopanem na trening integracyjny. Natomiast bardziej doświadczeni senpai wyruszyli na morderczy bieg pod górę nad Morskie Oko godny treningu spartańskich wojowników :). Mimo potężnego wyczerpania karatecy przekraczali swoje kolejne granice wytrzymałości na treningu obwodowym. Środa była dniem regeneracji i rekreacji – spacer po Krupówkach i wyjazd do aquaparku. Po powrocie mieliśmy możliwość uczestniczyć w treningu Karate Shotokan co bardzo urozmaiciło nasz tradycyjne treningi. Ostatni dzień treningowy obozu zaczął się bez rozruchu, przez co śniadanie nie smakowało tak samo jak po porannym wysiłku. Dalszą część dnia stanowiły egzaminy, które przebiegły pomyślnie. Wieczorem odbyła się tradycyjna sayonara. Mali adepci oraz młodzież mogli dać upust swojej kreatywności przygotowując różnego rodzaju przedstawienia.
Podsumowując w obozie wzięło udział około 90 osób. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi i pełni wrażeń oraz miłych wspomnień.
Dziękujemy za miło spędzony czas i liczymy na kolejne tak udane obozy. OSU!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>