Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – Bartoszyce 25.11.2023; IKO Warsaw Open – Warszawa 26.11.2023

W ten weekend odbyły się dwa duże turnieje karate, na których startowali zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin.
W sobotę 25 listopada w Bartoszycach na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Małgorzata Dymek zdobyła 3 miejsce w kumite, Weronika Maj nie weszła do strefy medalowej.
Podczas turnieju Sensei Sebastian Olszak pełnił funkcje sędziego.
W niedzielę 26 listopada w Warszawie na IKO Warsaw Open w konkurencji kata Wiktor Szyszko zajął 1 miejsce, w konkurencji kumite Gabriela Daniłkiewicz i Zuzanna Niemiec zajęły 3 miejsca.
Poza podium uplasowali się Aniela Śliwińska, Alicja Zalewska, Julia Fiba, Dawid Mitura.
Podczas turnieju Sensei Marcin Szyszko pełnił funkcje sędziego.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!

Udział zawodników z Lublina możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lublin.

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Gminy Lublin.