Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin 2014

W sobotę 15 marca w Żdanowie k/Zamościa odbyły się Mistrzostwa Makroregionu wschodniego Karate Kyokushin. Zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli drużynowo czwartą lokatę. Złote medale zdobyli sensei Roman Wojciechowski w kategorii otwartej kumite seniorów +35 i sensei Konrad Kozłowski w kata seniorów. Sensei Katarzyna Daniluk zdobyła brązowy medal w kata seniorek.
Robert Zalewski wywalczył brązowy medal w kategorii powyżej 75 kg juniorów młodszych.

Mariusz Kobyliński zajął 6 miejsce w kumite seniorów.

Magdalena Mazurek zajęła 4 miejsce w kumite seniorek i 6 miejsce w kata.

W kata juniorek młodszych Izabela Kamińska zajęła 6 miejsce, a Agnieszka Szejgiec 8 miejsce.

W zawodach uczestniczyło 159 zawodników z 30 klubów z województw lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Równolegle z MMW rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. Zawodnicy z naszego klubu wywalczyli nas tym turnieju dobre lokaty: w konkurencji kata- Szczepan Kot i Oliwia Bucińska 2 miejsca, a Piotr Chruściel 3 miejsce. Sebastian Wójcik zajął 5 miejsce w kumite do 65kg.W zawodach uczestniczyło 80 zawodników z 25 klubów.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Lublin.