Złoty, srebrny i dwa brązowe medale dla naszych zawodników – 35 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 11-12.06.2022

Podczas 35 Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w Warnie zawodnicy naszego klubu zdobyli 4 medale.

W sobotę w kategorii junior Anna Spudowska wywalczyła brąz w konkurencji kata. W konkurencji kumite srebro zdobyła Klaudia Lipiec ustępując miejsca utytułowanej zawodniczce z Polski. Sensei Sebastian Olszak pełnił funkcje sędziego. Poza podium uplasowali się : Bartłomiej Ambrozik, Sebastian Chawryło, Weronika Maj, Michał Gradzinski, Anna Dymek, Małgorzata Dymek, Amelia Spudowska i Tomasz Waryszak. Pozostali zawodnicy z Lublina, mimo dobrych występów odpadli w eliminacjach.
W niedzielę w kategorii kata seniorów klub reprezentowali Katarzyna Daniluk i Jan Waniewski, którzy również znaleźli się na podium zdobywając złoto i brąz. Serdeczne podziękowania dla Sensei Izabeli Czerniec i Sensei Sebastiana Olszaka oraz Sensei Leszka Gierszona za poświęcony na przygotowania zawodników czas.

Udział zawodników z Lublina możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Lublin.

Udział zawodników z Chodla możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Chodel.

Udział zawodników ze Świdnika możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Gminy Świdnik.