Sekcje poza Lublinem

 

Abramów, ZS-P. ul. 22-go Lipca 31 Egzamin 02.12.2022 godz. 17.30   
Dzieci i młodzież – środa, piątek 17.30                                                       Sprzęt sportowy do treningów Karate Kyokushin został zakupiony przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Biskupice, SP ul. Piłsudskiego 15 

Dzieci i młodzież – poniedziałek, czwartek 16.30                                              Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego z siedzibą w Świdniku

 

Chodel, SP ul. Szkolna 19  Egzamin 21.12.2022 godz. 19.00    
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 19.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Chodel

 

Głębokie, SP1
Dzieci – wtorek, czwartek 17.30                                                                              Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Cyców

 

Kraśnik, ODK ul. Kochanowskiego 1A Egzamin 21.12.2022 godz. 19.00 w Chodlu
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 18.00

                                                  
Łęczna, ZSG ul. Bogdanowicza 9 Egzamin 12.12.2022 godz. 17.00   
Dzieci – poniedziałek, środa, piątek 17.00
Młodzież i dorośli – poniedziałek, środa, piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Łęczna

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym                            
Lubelskiego Węgla Bogdanka.
Lubelski Klub Karate Kyokushin dziękuje za zakup tarcz treningowych Bogdance, mecenasowi kultury i sportu na Lubelszczyźnie. Ten sprzęt treningowy będzie używany podczas zajęć łęczyńskiej sekcji trenującej w Zespole Szkół Górniczych, prowadzonej przez Sensei Grzegorza Sawczuka 4 Dan. W tej sekcji trenują dzieci, młodzież i dorośli z Łęcznej i okolic.

 

Markuszów, SP w Markuszowie Egzamin 02.12.2022 godz. 16.00                                                                                    Dzieci – środa, piątek 16.00

 

Nałęczów, ZS ul. Spółdzielcza 17 Egzamin 11.01.2023 godz. 17.30 Dojo ul. Głowackiego 35
Dzieci i dorośli – poniedziałek, środa 16.15
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Nałęczów                    

 

Opole Lub. OCK ul. Lubelska 30  Egzamin 21.12.2022 godz. 19.00 w Chodlu                                             Dzieci i dorośli – wtorek, czwartek 15.30

 

Ostrów Lub, SP ul. Partyzantów 26 Egzamin 01.12.2022 godz. 16.30

Dzieci – wtorek, czwartek 17.00
Młodzież i dorośli – wtorek, czwartek 17.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Ostrów Lubelski

 

Parczew, SP3 ul. Spółdzielcza 7 Egzamin 01.12.2022 godz. 18.30
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 18.45
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Parczew

 

Pawłów, GOK w Pawłowie Egzamin 20.12.2022 godz. 17.30                                                            Dzieci – wtorek, czwartek 17.30

 

Świdnik, SP3 ul. Kopernika 9a T
logo-swidnik-miastoDzieci – poniedziałek, środa 18.30
Młodzież – poniedziałek, środa, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Świdnik

 

Urszulin, ZS ul. Szkolna 23 T
Dzieci – wtorek, czwartek 16.00

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Urszulin

 

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Lubelskiego Węgla Bogdanka

         

Uścimów Stary, SP Egzamin 01.12.2022 godz. 16.30 w Ostrowie Lubelskim
Dzieci – wtorek, czwartek 15.30

 

Włodawa, MOSiR ul. Szkolna 4 Egzamin 28.11.2022 godz. 19.00
Dzieci i młodzież – poniedziałek i piątek 19.00,  środa 18.00                    Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej