Sekcje poza Lublinem

 

Abramów, ZS-P. ul. 22-go Lipca 31 Treningi od 10.09.2021
Dzieci i młodzież – środa, piątek 17.30

 

Biskupice, SP  Zapraszamy na treningi do innych sekcji                                                             Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego z siedzibą w Świdniku

 

Bodaczów, Sp Bodaczów Zapraszamy na treningi do innych sekcji       

 

Chodel, ZS ul. Partyzantów 26 Treningi od 06.09.2021
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Chodel

 

Dębowa Kłoda, Gimnazjum Zapraszamy na treningi do innych sekcji       

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Dębowa Kłoda

 

Głębokie, SP1 Treningi od 07.09.2021
Dzieci – wtorek, czwartek 17.30                                                                              Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Cyców

 

Józefów nad Wisłą, ZSO Zapraszamy na treningi do innych sekcji     

 

Kraśnik, ODK ul. Kochanowskiego 1A Treningi od 07.09.2021
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 18.00

 

Kurów, SP ul. Lubelska 16 Zapraszamy na treningi do innych sekcji                                                         



Łęczna, ZS1 Technikum Górnicze Treningi odbywają się  
Dzieci – poniedziałek, środa, piątek 17.00
Młodzież i dorośli – poniedziałek, środa, piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Łęczna

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym                            
Lubelskiego Węgla Bogdanka.
Lubelski Klub Karate Kyokushin dziękuje za zakup tarcz treningowych Bogdance, mecenasowi kultury i sportu na Lubelszczyźnie. Ten sprzęt treningowy będzie używany podczas zajęć łęczyńskiej sekcji trenującej w Zespole Szkół Górniczych, prowadzonej przez Sensei Grzegorza Sawczuka 4 Dan. W tej sekcji trenują dzieci, młodzież i dorośli z Łęcznej i okolic.

 

Nałęczów, ZS ul. Spółdzielcza 17 Treningi od 01.09.2021
Dzieci i dorośli – poniedziałek, środa 16.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Nałęczów

 

Nowy Krępiec, SP w Krępcu Zapraszamy na treningi do innych sekcji     

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Mełgiew

 

Ostrów Lub, ZS ul. Unicka 5 Treningi od 02.09.2021

Dzieci – wtorek, czwartek 17.00
Młodzież i dorośli – wtorek, czwartek 17.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Ostrów Lubelski

 

Parczew, SP3 ul. Spółdzielcza 7 Zapraszamy na treningi do innych sekcji

Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Parczew

 

Rejowiec Fabr. SP ul. Lubelska 18 (wejście do sali gimnastycznej od Orlika) Treningi odbywają się
Dzieci – wtorek, czwartek 17.00
Młodzież – wtorek, czwartek 18.00

 

Solec nad Wisłą, ZS Solec Zapraszamy na treningi do innych sekcji     

 

Świdnik, SP3 ul. Kopernika 9a Treningi od 06.09.2021
logo-swidnik-miastoDzieci – poniedziałek, środa 18.30
Młodzież – poniedziałek, środa, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Świdnik

 

Urszulin, ZS ul. Szkolna 23 Treningi od 07.09.2021
Dzieci – wtorek, czwartek 16.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Lubelskiego Węgla Bogdanka

           Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Urszulin

 

 

Uścimów Stary, SP Treningi od 02.09.2021
Dzieci – wtorek, czwartek 15.30

Włodawa, MOSiR ul. Szkolna 4 Treningi od 03.09.2021
Dzieci i młodzież – poniedziałek, piątek 19.00                                                      Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej