Sekcje poza Lublinem

Abramów, ZS-P. ul. 22-go Lipca 31 pierwszy trening nowego sezonu 12.09.2018
Dzieci i młodzież – środa, piątek 18.00

 

Biskupice, SP. ul. Piłsudskiego 15 pierwszy trening 10.09.2018         Dzieci i młodzież – poniedziałek, czwartek 16.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Logo ChodelChodel, SP ul. Szkolna 19
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 20.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Chodel

 

Logo Dębowa KłodaDębowa Kłoda, Gimnazjum pierwszy trening nowego sezonu 18.09.2018
Dzieci i młodzież – wtorek, piątek 15.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Dębowa Kłoda

 

Głębokie, SP1 pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018   
Dzieci – wtorek, czwartek 18.50

 

Józefów nad Wisłą, ZSO ul. Opolska 10a pierwszy trening sezonu 04.09.2018
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 16.00

 

Kraśnik, ODK ul. Kochanowskiego 1A pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018
Dzieci – wtorek, czwartek 18.00
Młodzież – wtorek, czwartek 19.00

 

Kurów, SP ul. Lubelska 16 pierwszy trening nowego sezonu 19.09.2018
Dzieci i młodzież – środa, piątek 16.30



538px-POL_Łęczna_COA.svgŁęczna, ZS1 Technikum Górnicze pierwszy trening sezonu 03.09.2018
Dzieci – poniedziałek, środa, piątek 17.00
Młodzież i dorośli – poniedziałek, środa, piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Łęczna

 

Nałęczów, ZS ul. Spółdzielcza 17 pierwszy trening sezonu 25.09.2018
Dzieci i dorośli – wtorek 16.00, czwartek 16.00

 

Nowpobraney Krępiec, SP w Krępcu pierwszy trening – informacja wkrótce
Dzieci – poniedziałek, czwartek 14.15
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Mełgiew

 

Logo Ostrów LubOstrów Lubelski, SP ul. Partyzantów 26 pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018
Dzieci – wtorek, czwartek 18.30
Młodzież i dorośli – wtorek, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Ostrów Lubelski

 

ParLogo Parczewczew, SP3 ul. Spółdzielcza 7 pierwszy trening sezonu 18.09.2018
Dzieci i młodzież – wtorek 18.00 , piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Parczew

 

Puchaczów, ZS ul. Mickiewicza 19 pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018                      Dzieci – wtorek, czwartek 15.50

 

Rejowiec Fabr., Stara Kotłownia ul. Wschodnia 32a pierwszy trening 04.09.2018
Dzieci – wtorek, czwartek 17.30
Młodzież – wtorek, czwartek 18.30

 

Rozkopaczew, Sp Rozkopaczew pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018
Dzieci – wtorek, czwartek 17.00

 

                    Świdnik, SP3 ul. Kopernika 9a pierwszy trening sezonu 05.09.2018
logo-swidnik-miastoDzieci – poniedziałek, środa 18.30
Młodzież – poniedziałek, środa, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Świdnik

 

Urszulin, ZS ul. Szkolna 23 pierwszy trening nowego sezonu 04.09.2018
Dzieci – wtorek, czwartek 17.20

 

Włodawa, SP2 ul. Kopernika 3 pierwszy trening nowego sezonu 06.09.2018
Dzieci i młodzież – poniedziałek 17.00, czwartek 17.20

 

Zakrzówek, GDK ul. Żeromskiego 24b pierwszy trening nowego sezonu 03.09.2018
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 17.30