Sekcje poza Lublinem

Abramów, ZS-P. ul. 22-go Lipca 31
Dzieci i młodzież – środa, piątek 18.00

 

Biskupice, SP. ul. Piłsudskiego 15 egzamin 12.06.2019 godz. 18.30 Świdnik                                                                                            Dzieci i młodzież – poniedziałek, czwartek 16.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Logo ChodelChodel, SP ul. Szkolna 19 egzamin 05.06.2019 godz. 19.00 Chodel
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 20.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Chodel

 

Logo Dębowa KłodaDębowa Kłoda, Gimnazjum egzamin 04.06.2019 godz. 17.30 Lublin
Dzieci i młodzież – wtorek, piątek 15.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Dębowa Kłoda

 

Głębokie, SP1
Dzieci – wtorek, czwartek 18.50

 

Józefów nad Wisłą, ZSO ul. Opolska 10a egzamin 06.06.2019 godz. 18.00 Kraśnik
Dzieci i młodzież – wtorek, czwartek 16.00

 

Kraśnik, ODK ul. Kochanowskiego 1A egzamin 06.06.2019 godz. 18.00 Kraśnik
Dzieci – wtorek, czwartek 18.00
Młodzież – wtorek, czwartek 19.00

 

Kurów, SP ul. Lubelska 16
Dzieci i młodzież – środa, piątek 16.30



538px-POL_Łęczna_COA.svgŁęczna, ZS1 Technikum Górnicze egzamin 14.06.2019 godz. 17.00
Dzieci – poniedziałek, środa, piątek 17.00
Młodzież i dorośli – poniedziałek, środa, piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Łęczna

 

Nałęczów, ZS ul. Spółdzielcza 17 egzamin 04.06.2019 godz. 17.30 Lublin
Dzieci i dorośli – wtorek, czwartek 16.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Nałęczów

 

Nowpobraney Krępiec, SP w Krępcu
Dzieci – poniedziałek, środa 13.20
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Mełgiew

 

Logo Ostrów LubOstrów Lub, SP ul. Partyzantów 26 egz 14.06.2019 godz. 17.00 Łęczna
Dzieci – wtorek, czwartek 18.30
Młodzież i dorośli – wtorek, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Ostrów Lubelski

 

ParLogo Parczewczew, SP3 ul. Spółdzielcza 7 egzamin 04.06.2019 godz. 17.30 Lublin
Dzieci i młodzież – wtorek 18.00 , piątek 18.00
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Parczew

 

Puchaczów, ZS ul. Mickiewicza 19                                                                                            Dzieci – wtorek, czwartek 15.50

 

Rejowiec Fabr., Stara Kotłownia ul. Wschodnia 32a egzamin 18.06.2019 godz. 17.30
Dzieci – wtorek, czwartek 17.30
Młodzież – wtorek, czwartek 18.30

 

Rozkopaczew, Sp Rozkopaczew egzamin 14.06.2019 godz. 17.00 Łęczna
Dzieci – wtorek, czwartek 17.00

 

                    Świdnik, SP3 ul. Kopernika 9a egzamin 12.06.2019 godz. 18.30
logo-swidnik-miastoDzieci – poniedziałek, środa 18.30
Młodzież – poniedziałek, środa, czwartek 18.30
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Gminy Świdnik

 

Urszulin, ZS ul. Szkolna 23
Dzieci – wtorek, czwartek 17.20
Zajęcia zorganizowane przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Wielącza, Sp Wielącza egzamin 06.06.2019 godz. 15.00
Dzieci – wtorek, czwartek 18.15

 

Włodawa, SP2 ul. Kopernika 3
Dzieci i młodzież – poniedziałek 17.00, czwartek 17.20

 

Zakrzówek, GDK ul. Żeromskiego 24b egzamin 05.06.2019 godz. 19.00 Chodel
Dzieci i młodzież – poniedziałek, środa 17.30