Otwarte Mistrzostwa Słowacji w Karate Kyokushin

W dniu 29.2016 r. w miejscowości Muzla – Słowacja odbyły się 19 Otwarte Mistrzostwa Słowacji w Karate Kyokushin.

cof

W zawodach tych wzięło udział 150 zawodników z sześciu krajów: Słowacji, Czech, Wegier, Serbii, Austrii i Polski.

Wśród reprezentantów Polski znaleźli się zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin.

Karolina Winnicka (Chodel) zwyciężyła w swojej kategorii, Michalina Majewska (Chodel) zajęła drugie miejsce, Magdalena Leziak (Kraśnik) zajęła drugie miejsce; w konkurencji kata Oliwia Wleryś (Józefów nad Wisłą) zajęła drugie miejsce, Nikola Gonder (Kraśnik) oraz Marcin Kolasa (Zakrzówek) zajęli trzecie miejsca Miejsca poza podium zajęły: Anna Spudowska (Chodel) Małgorzata Dymek (Józefów nad Wisłą), Anna Majewska (Chodel). Opiekunem grupy i sędzią był sensei Sebastian Olszak.