Obóz zimowy z profilaktycznym programem profilaktycznym Murzasichle 2015

W dniach 31.01-06.02 2015r.  przez LKKK został zorganizowany obóz w polskich Tatrach.
Obóz był podzielony na trzy grupy. Dzieci poza treningami szkoleniowymi miały zapewnione gry i zabawy oraz zajęcia z profilaktyki przeciw uzależnieniom i patologii społecznej. Oczywiście nie zabrakło też czasu na przygotowania do egzaminu.
Pierwszego dnia po zakwaterowaniu uczestnicy wypożyczyli sprzęt narciarski, a wieczorem odbył się trening zapoznawczy. W niedzielę pogoda zapewniła wszystkim bajeczne widoki gór, co uatrakcyjniło zabawę na stoku. Wieczorem dzieci bawiły się na dyskotece. Poniedziałek zaczął się treningiem kata, a po śniadaniu znów odwiedziliśmy stok.  Popołudniu dzieci miały wyjazd do COS w Zakopanem na trening integracyjny. Środa była dniem regeneracji i rekreacji – spacer po Krupówkach i wyjazd do aquaparku. Po powrocie mieliśmy możliwość uczestniczyć w treningu Karate Shotokan co bardzo urozmaiciło nasz tradycyjne treningi. Ostatni dzień treningowy stanowiły egzaminy, które przebiegły pomyślnie. Wieczorem odbyła się tradycyjna sayonara. Mali adepci oraz młodzież mogli dać upust swojej kreatywności przygotowując różnego rodzaju przedstawienia.
Podsumowując w obozie wzięło udział 60 osób uczestniczących w zajęcia z profilaktyki przeciw uzależnieniom i patologii społecznej. Wszyscy wrócili zmęczeni ale szczęśliwi i pełni wrażeń oraz miłych wspomnień.
Dziękujemy za miło spędzony czas i liczymy na kolejne tak udane obozy. OSU!!!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Lublin i Wydziałowi Zdrowia i Spraw Społecznych.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>