Obóz zimowy – Murzasichle 22-28.01.2017

W dniach 22-28.01.2017 w miejscowości Murzasichle, w ośrodku wczasowym „U Zbójnika” 34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 34,27a odbył się organizowany przez nasz klub obóz zimowy. Jak co roku atrakcjom nie było końca i oprócz treningów dzieci i młodzież mogła się cieszyć zabawą na świeżym powietrzu, wyjściami na narty i oczywiście obowiązkowym wyjściem na stragany w celu zakupienia pamiątek.
Temu ostatniemu towarzyszyło wyjście pod Wielką Krokiew w Zakopanem i zwiedzenie największego w Europie Labiryntu śnieżnego, zamku i mini zoo, w którym młodzi karatecy mogli oglądać ptaki łowne: sokoły, jastrzębie, sowy czy też orły, jak również kozy i jelenie. W ciągu obozu odbyły się dyskoteki, gdzie wszyscy mogli wyszaleć się na parkiecie oraz Sayonara, na której wszyscy dali popis swoim umiejętnościom aktorskim.
Pogoda nam dopisała, dzięki czemu nauka jazdy i sama jazda były dla wszystkich przyjemnością.
Niestety jak to zwykle bywa obóz zleciał bardzo szybko i w sobotę musieliśmy pożegnać piękne widoki gór.
Na szczęście na kolejne takie widoki nie będziemy musieli czekać aż do zimy, bo już w wakacje wyjeżdżamy do Bukowiny Tatrzańskiej, do której zapraszamy nie tylko karateków ale i wszystkich chętnych!

Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki      i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin
oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin
został zrealizowany program z profilaktyki uzależnień „Zanim spróbujesz”
dla 70 dzieci i młodzieży z Lublina.

dsc_0816-1Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>