Obóz zimowy – Murzasichle 09-15.02.2019

Tradycyjnie jak co roku w czasie ferii , w połowie lutego odbył się Obóz Zimowy Karate Kyokushin w Murzasichle, zorganizowany przez Lubelski  Klub Karate Kyokushin. Wspaniała atmosfera, sposobność do nawiązania kontaktów, doskonalenie własnych umiejętności, jazda na nartach , zajęcia z profilaktyki a przede wszystkim świetna zabawa to elementy, które co roku przyciągają wszystkich uczestników obozu.
Do południa jazda na nartach gdzie nawet zmienne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły nam w wyjściu na stok. Tam zarówno doświadczeni narciarze jak i nowicjusze mogli się świetnie bawić. Mniej doświadczeni mogli szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów.
Młodsi karateka korzystali także zajęć z profilaktyki uzależnień, które finansowo wsparł Urząd Miasta Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin.
Po intensywnym dniu zaczynając od rozruchu, wypadzie na stok, treningach – wieczorami odbywały się dyskoteki .
Przed końcem obozu odbyły się jak co roku egzaminy dla dzieci i dorosłych. Już od rana na śmiałków czekał dzień pełen zmagań, wysiłku, potu i satysfakcji. Od zdających wymagano zaprezentowania kichon, ido geiko oraz kata, a  po nim wyczerpujące walki w ramach egzaminu.
Gratulacje dla wszystkich którzy odnieśli sukces tamtego dnia!
Na zakończenie Obozu Zimowego w piątkowy wieczór odbyła się Sayonara czyli pożegnanie przygotowane przez uczestników skecze oraz występy. Ostatniego dnia miało miejsce podsumowanie obozu, na którym wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy .
Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz kadrze! OSU!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>