Kalendarz 2020

Kalendarz 2020

Black Belt Seminar 04 stycznia Lublin
Puchar Wójta Gm. Kąkolewnica 25 stycznia Kąkolewnica
Sparingi międzyklubowe 25 stycznia Piaseczno
Wagowe Mistrzostwa USA 26 stycznia Los Angeles
IKO Fighters Camp 28.02  – 1.03 Nałęczów
MM Wschodniego 8 marca Chełm
Turniej Pamięci Żołnierzy Wyklętych 14 marca Radzyń Podlaski
Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel 28 marca Chodel lub Opole Lub
Mazovia Cup 04 kwietnia Piaseczno
International Karate Friendships 10 – 11 kwietnia Tokio
Turniej o Puchar Wójta gminy Łabunie 18 kwietnia Łabunie
Turniej IKO III Memoriał M.Oyamy  (30-lecie DKSKK) 18 kwietnia Dzierżoniów
MP Wagowe seniorów 25 kwietnia Ząbkowice Śląskie
Zgrupowanie Kadry IKO 30.04 – 03.05 COS Zakopane
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO 09 maja Pniewy
ME IKO open 23 – 24 maja Lyon / Francja
Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin 30 maja Ruda Śląska
V Turniej Karate Kyokushin IKO 30 maja Białystok
MP Akademickie 6 czerwca Kraków
Bieg Kwitnącej Wiśni 7 czerwca Zalew Zemborzycki
V IKO Przełęcz Cup 06 czerwca Dukla
Polesie Camp 11 – 14 czerwca Wola Uhruska
Wagowe MŚ Kobiet i Mistrzostwa Ameryk 20 czerwca Nowy Jork / USA
Obóz letni OZ Karate w Lublinie 28.06 – 07.07 turnus D Bukowina Tatrzańska
Obóz letni OZ Karate w Lublinie 28.06 – 04.07 turnus K1 Bukowina Tatrzańska
Obóz letni OZ Karate w Lublinie 04 – 10.07 turnus K2 (BRAK miejsc) Bukowina Tatrzańska
Seminarium kata z Shihan Ito 02 – 04 lipca Bukowina Tatrzańska
IKO Poland Summer Camp 13 – 16 sierpnia Lublin
Entry Camp 23-28 sierpnia Bardo
V IKO Upper Silesia Cup 19 września Siemianowice Śląskie
Kurs Instruktor Karate 20 – 27 września Lublin
Ogólnopolski Turniej IKO 26 września Dukla
XIV Ogólnopolskie Seminarium KK 2 – 3 października Dzierżoniów
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zamość 03 października Zamość
X Turniej KK o Puchar Prezydenta  M. Ciechanów 10 października Ciechanów
MP Open sen i MP jun mł 17 października Jasło
IKO Polish Open 24 Października Ostróda
IKO Podlasie Cup 31 października Białystok
MP Młodzieżowców 7 listopada Zielonka
Mistrzostwa Europy Open i PE 14 -15 listopada Katowice
Mistrzostwa Japonii Open 28 – 29 listopada Tokio
Puchar Wójta Gminy Chełm 28 listopada Żółtańce
PP Sen i Jun 5 grudnia Bydgoszcz
Turniej Mikołajkowy 5 grudnia Łabunie
Kujawy Cup 12 grudnia Włocławek
Białołęka Cup 12 grudnia Warszawa
Kurs Trenera Karate 7 – 13 grudnia Lublin
Kursokonferencja Sędziów PZK 11 – 13 grudnia Jabłonna