Kalendarz

Kalendarz imprez Kyokushin 2019  OZK w Lublinie (uaktualniony 11.01.2019)

6 stycznia Kagami Biraki Lublin
18 – 20 stycznia Black Belt Congress Siemianowice Śląskie
26 stycznia Wagowe Mistrzostwa USA w Karate Kyokushin Los Angeles
23 lutego V Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa Zambrów
1 – 3 marca IKO Fighters Camp COS Zakopane
10 marca MM Wschodniego PZK Radzymin
16 marca Międzynarodowy Turniej IKO  o Puchar Wójta Gminy Chodel Chodel
23 marca Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kąkolewnica
30 marca Międzynarodowy Turniej IKO – Mazovia Cup Piaseczno
6 kwietnia Międzynarodowy Turniej Mińsk / Białoruś
6 kwietnia IKO Przełęcz Cup Dukla
6 kwietnia Wojewódzki turniej Białka
13 kwietnia Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO Pniewy
13 kwietnia MW Lubelskiego, Puchar Wójta Gminy Łabunie Łabunie
20 – 21 kwietnia MŚ wagowe Tokio
26 – 28 kwietnia VI Polesie Camp (seminarium) Wola Uhruska
27 kwietnia MP wagowe seniorów PZK Lipno
30.04 – 3.05 Zgrupowanie kadry COS Zakopane
4 maja MP Akademickie PZK Kraków
25 maja III Ogólnopolski Turniej o Puchar Białego Niedźwiedzia Chełm
25 maja IV Puchar Śląska Dzieci i Młodzieży Kyokushin IKO Ruda Śląska
1 czerwca IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Białystok
9 czerwca Bieg Kwitnącej Wiśni Zalew Zemborzycki
18 – 19 maja Wagowe Mistrzostwa Europy Wrocław
8 czerwca Puchar Metropolii Śląsko – Dąbrowskiej Dzieci

i Młodzieży Karate Kyokushin

Katowice
22 czerwca Mistrzostwa Ameryk Nowy Jork/USA
15 – 18 sierpnia IKO Poland Summer Camp Lublin
28 – 30 sirpnia Zgrupowanie kumite i kata OZK Krasnobród
22 – 29 września Kurs instruktora Karate PZK Lublin
28 września Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKOPodlasie Cup Białystok
8 października Ogólnopolski Turniej o Puchar  Wójta Gminy Zamość Płoskie
12 października MP Open i MP JMł Szczecin
26 października IKO Mazury CUP Ostróda
4 -5 października Seminarium IKO Dzierżoniów
9 listopada III Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Niepodległości Zambrów
16 listopada MP Juniorów i Młodzieżowców PZK Miejsce niepotwierdzone
23 listopada IKO Olsztyn Cup Olsztyn
22 – 24 listopada Mistrzostwa Świata Open Tokio
25 – 26 listopada MItsumine Camp Mitsumine
26 – 29 listopada Intensive Course Daikanyama Dojo/Tokio
2 grudnia IV IKO Gwarek Cup IKO Libiąż
2 grudnia Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Łabuńki
7 – 8 grudnia Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Mińsk / Białoruś
14 grudnia PP seniorów i Juniorów PZK Włocławek
14 – 20 grudnia Kurs Trenera klasy II  PZK Jabłonna
18 – 20 grudnia Kurs Sędziów PZK Jabłonna