Kalendarz

Kalendarz imprez Okręgowego Związku Karate w Lublinie na rok 2018
7 stycznia Kagami Biraki Lublin
12 stycznia Kagami Biraki Siemianowice Śląskie
28 stycznia Wagowe Mistrzostwa USA w Karate Kyokushin Los Angeles
10 lutego Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO Kąkolewnica
23 – 25 lutego IKO Fighters Camp COS Zakopane
3 marca MM Wschodniego PZK Zamość
11 marca IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa Zambrów
17 marca Międzynarodowy Turniej IKO  o Puchar Wójta Gminy Chodel Chodel
17 marca Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin (tylko kluby OZK woj. Podlaskiego) Białystok
24 marca Międzynarodowy Turniej IKO – Mazovia Cup Piaseczno
31 marca Otwarte Mistrzostwa Francji IKO Lyon/Francja
14 kwietnia Memoriał Mas. Oyama (turniej) Dzierżoniów
15 kwietnia Międzynarodowy Turniej IKO Mińsk / Białoruś
21 – 22 kwietnia MŚ wagowe IKO Tokio
23 – 24 kwietnia Mitsumine Camp Mitsumine/ Japonia
25 – 27 kwietnia Intensive Training Course Tokio/ Japonia
21 kwietnia MP wagowe seniorów PZK Limanowa
28 kwietnia Międzynarodowy Turniej Integracyjny Tomaszów Lubelski
4 – 6 maja Polesie Camp Jezioro Białe
5 maja MP Akademickie PZK Kraków
12 maja IKO Przełęcz Cup  Dukla
19 – 20 maja Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Warna
26 maja Mistrzostwa Województwa Lubelskiego J, JMł Mł  Łabuńki
2 czerwca II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO 2018 Białystok
9 czerwca Bieg Kwitnącej Wiśni Zalew Zemborzycki
16 lub 23 czerwca Mistrzostwa Ameryk Nowy Jork/USA
24.06 – 5.07 Letni obóz OZK (długi) Bukowina Tatrzańska
24 – 30 czerwca Letni obóz OZK (krótki) Bukowina Tatrzańska
16 – 19 sierpnia IKO Polish Summer Camp Lublin
24 – 26 sierpnia II Zgrupowanie Kumite OZK Jezioro Białe
22 września Międzynarodowy Turniej IKO Biała Podlaska
23 – 30 września Kurs instruktorów PZK Lublin
6 października Turniej IKO o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ciechanów
6 października Turniej IKO Płoskie
12 – 13 października Seminarium IKO Dzierżoniów
13 października IKO Podlasie Cup 2018 Białystok
20 października MP Open i MP JMł Tarnowskie Góry
27 października IKO Mazury CUP Ostróda
3 listopada Turniej Bielucha Chełm
10 listopada MP Juniorów i Młodzieżowców PZK Ełk
17 listopada Turniej IKO Biłgoraj
17 – 18 listopada Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy IKO Kiszyniów/Mołdawia
1 grudnia Turniej Mikołajkowy IKO Lublin
8 grudnia PP seniorów i Juniorów PZK Szczecinek
10 – 16 grudnia Kurs Trenera klasy II  PZK Jabłonna
14 – 16 grudnia Kurs Sędziów PZK Jabłonna