Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 21-22.05.2016

W dniach 21-22.05.2016 w Warnie w Bułgarii odbyły się Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów
i Seniorów Karate Kyokushin.
Okręgowy Związek Karate w Lublinie reprezentowało 9 zawodników: Magdalena Leziak, Michalina Majewska, Karolina Winnicka, Katarzyna Wójcik, Wiktoria Żółcińska, Wiktoria Noskowicz, Jan Waniewski, Dawid Gnat oraz Adam Soniak.
Karolina Winnicka zdobyła srebrny medal w kumite dziewcząt +65 kg, natomiast Adam Soniak zdobył brązowy medal w kumite chłopców -60kg  – serdecznie gratulujemy.
Naszym zawodnikom towarzyszyli i zapewnili opiekę shihan Jacek Czerniec, sensei Sebastian Olszak oraz rodzice zawodników.
Podziękowania za wsparcie w organizacji wyjazdu kierujemy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

ME Warna ekipa Polska

 

 

 

 

DSC03728DSC03650

 

 

 

 

DSC03513DSC03513

 

 

 

 

 

DSC03427DSC03508

 

 

 

DSC03457

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Bieg Kwitnącej Wiśni – Lublin 14.05.2016

14 maja odbył się nad Zalewem Zemborzyckim doroczny „Bieg Kwitnącej Wiśni” w ramach akcji „Polska Biega”.
Uczestniczyło w nim około 160 osób w wieku od 4 od 59 lat.
Biegali z nami również rodzice trenujących dzieci oraz goście.
Dorośli pokonali dystans dookoła Zalewu czyli ponad 12 km.
Pozostali uczestnicy imprezy wzięli udział w biegach na różnych dystansach, od 200 metrów po 3000 metrów.
Organizatorem biegu był Okręgowy Związek Karate w Lublinie.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Poniższe wyniki przedstawiają zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Rocznik 2010 i młodsze dziewczynki
1. Wiktoria Orzechowska
2. Estera Szopa
3. Agnieszka Laskowska

Rocznik 2010 i młodsi chłopcy
1. Franciszek Podgórski
2. Hubert Jusiak

Roczniki 2008/2009 dziewczynki
1. Oliwia Urbańska
2. Amelia Jusiak

Roczniki 2008/2009 chłopcy
1. Julian Grabowski
2. Michał Kaliszuk
3. Bartłomiej Sadło

Roczniki 2006/2007 dziewczynki
1. Alicja Zalewska
2. Aleksandra Król

Roczniki 2006/2007 dchłopcy
1. Paweł Gutalski
2. Tomasz Dyczko
3. Bartosz Buchajczyk

Roczniki 2004/2005 dziewczynki
1. Patrycja Mielniczuk
2. Natalia Szopa
3. Aleksandra Mrugała

Rocznik 3002
1. Paweł Olech
2. Patrycja Aftyka

Rocznik 2002 i starsi
1. Nikodem Zasiadko
2. Piotr Wysocki
3. Andrzej Schein
3. Lidia Łuczkowska

Bieg główny
1. Michał Tyburek
2. Sebastian Grabowski
2. Dominik Kowiecki
2. Patryk Legęza
3. Tomasz Waryszak

IMGP6627 id

 

 

WP_20160514_029-1

 

 

 

WP_20160514_043-1WP_20160514_023-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – 07.05.2016 Łabuńki

07 maja 2016 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate

W zawodach uczestniczyli zawodnicy z klubów karate z Lublina, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Chełma, Radzynia Podlaskiego, Zamościa.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec, a organizatorem Zamojski Klub Karate Kyokushin.

Zawody zostały zorganizowane przy wsparcia finansowym Województwa Lubelskiego.

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) 1999-2000

1             Wójcik Katarzyna              Tomaszów Lubelski

2             Siemko Diana      Zamość

3             Winnicka Karolina             Lublin

3             Sulej Emilia          Radzyń Podlaski

Chłopcy Junior Młodszy 1999-2000 (kumite) +70 kg

1             Woźnica Adrian  Zamość

2             Dziubka Piotr       Zamość

3             Kopiel Jakub        Zamość

3             Gnat Dawid          Lublin

Dziewczęta Mlodzik 2001-20002 (kumite) -60 kg

1             Jezierska Wiktoria Tomaszów Lubelski

2             Rybicka Oliwia    Radzyń Podlaski

3             Waleryś Oliwia    Lublin

3             Świderska Izabela              Radzyń Podlaski

Chłopcy Młodzik (kumite) -50 kg

1             Śliwa Albert          Lublin

2             Świś Bartosz        Lublin

3             Król Mikołaj        Lublin

3             Soniak Rafał       Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik (kumite) +60 kg

1             Woźnica Sebastian            Zamość

2             Wójcik Mateusz  Lublin

3             Jóźwiak Nataniel Biała Podlaska

3             Dobrowolski Oskar             Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 1999-2000 (kata)

1             Dziubka Piotr       Zamość

2             Soniak Adam     Tomaszów Lubelski

3             Soniak Adam      Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik 2001-20002 (kata)

1             Orłowski Oskar    Chełm

2             Szaniawska Łucja              Radzyń Podlaski

3             Farion Katarzyna               Zamość

Chłopcy Junior Młodszy1999-2000 (kumite) -70 kg

1             szczepan Kot        Lublin

2             Soniak Adam      Tomaszów Lubelski

3             Harbuz Dawid     Tomaszów Lubelski

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kumite) -55 kg

1             Wyrostek Oliwia  Chełm

2             Szaniawska Łucja              Radzyń Podlaski

3             Farion Katarzyna               Zamość

3             Leziak Magdalena             Lublin

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kumite) +60 kg

1             Majewska Michalina         Lublin

3             Opoka Izabela    Zamość

3             Krawczyk Karolina            Lublin

Chlopcy Młodzik (kumite) -60kg

1             Orłowski Oskar    Chełm

2             Bosowski Kajetn Zamość

3             Kolasa Karol        Lublin

3             Siłaczuk Kacper  Radzyń Podlaski

Dziewczęta Junior Młodszy 1999-2000 (kata)

1             Wójcik Katarzyna              Tomaszów Lubelski

2             Siemko Diana      Zamość

3             Podkowa Aleksandra        Lublin

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kata)

1             Szewczuk Anna  Zamość

2             Opoka Izabela    Zamość

3             Krawczyk Karolina            Lublin

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Dobre Miasto 12.03.2016

W sobotę 12 marca w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin.
Zawody odbyły się z udziałem 253 zawodników z 35 klubów z województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego
z klubów Kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite młodziczek semi contact -55 kg
3. Katarzyna Siemczyk – Zamośc

Kumite młodziczek semi contact +55 kg
3. Michalina Majewska – Lublin
5-8. Karolina Krawczyk – Lublin

Kumite młodzików semi contact -50 kg
3. Bartosz Świś
5-8. Krystian Chomiuk – Biała Podlaska

Kumite młodzików semi contact -55 kg
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite młodzików semi contact -60 kg
5-8. Oskar Orłowski – Chełm

Kumite młodzików semi contact -65 kg
5-8. Sebastian Woźnica – Zamość

Kata Młodziczek
1. Anna Szewczuk – Zamość
4. Katarzyna Siemczyk – Zamość

WP_20160312_005

 

 

 

 

WP_20160312_017WP_20160312_003

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Karate Kyokushin – Katowice 5-6 grudnia 2015

Reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie znakomicie spisali się na tegorocznym Pucharze Europy, który odbył się 05.12.2015 r. w Katowicach.

dsc_0082 um dsc_0085 um dsc_0090 um dsc_0093 um dsc_0098 um dsc_0104 um dsc_0159 umKata ( rocznik 2002/2003)
2. Jan Waniewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kata ( rocznik 2004/2005)
3. Paulina Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
4. Patrycja Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kata  (rocznik 2002/2003)
4. Anna Szewczuk – Zamojski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2002/2003 + 45 kg)
1. Michalina Majewska – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 1998/1999 – 60 kg)
3. Karolina Winnicka – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 – 45 kg)
3. Mateusz Wójcik – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite seniorów + 85 kg
4. Roman Wojciechowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 -35 kg)
2. Patrycja Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 -35 kg)
3. Paulina Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2000/2001 – 75 kg)
3. Damian Huczko – Bialski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2000/2001 +75 kg)
3. Adrian Woźnica – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Serdecznie gratulujemy, osu!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXVIII Bieg Kwitnącej Wiśni – 16.05.2015

16 maja 2015 po raz 38 karatecy i inni „cywilni” pasjonaci biegania spotkali się nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie by kontynuować dobre tradycje aktywności na świeżym powietrzu.
Blisko 200 osób w wieku od 5 do 75 lat uczestniczyło w biegach na różnych dystansach. Bieg główny, któremu jak zwykle przyświecała idea challenge – wyzwania obiegnięcia zalewu dla siebie samego, dla chętnych również okraszona była możliwością rywalizacji na tym niemałym dystansie.

Organizatorem biegu był Okręgowy Związek Karate w Lublinie przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

WP_20150516_005

imgp1402-fb

imgp1420-fb

imgp1418-fb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg 10 km:
1.    Daniel Legęza
2.    Marcin Lipski
3.    Piotr Chmielewski, Janusz Piekarz, Sebastian Grabowski

Bieg 10 km:
1.    Magdalena Mazurek
2.    Małgorzata Dziewiczkiewicz
3.    Beata Nafalska

Bieg 12,5 km
1.    Michał Tyburek
2.    Zbigniew Stelmach
3.    Grzegorz Lipski

Roczniki 2001 i starsi:
1.    Grzegorz Kaczura
2.    Oskar Orłowski
3.     Alicja Motyl

Roczniki 2002 dziewczynki:
1.    Weronika Maj
2.    Ewelina Motyl
3.    Oliwia Wyrostek & Michalina Majewska

Roczniki 2002 chłopcy:
1.    Damian Borawski
2.    Kacper Czajka
3.    Wojciech Gałka

Roczniki 2003/2004 dziewczynki
1.    Partycja Aftyka
2.    Kamila Stachura
3.    Patrycja Mielniczuk

Roczniki 2003/2004 chłopcy
1.    Jakub Kłos
2.    Mikołaj Król
3.    Paweł Sikora

Roczniki 2005/2006 dziewczynki
1.    Natalia Szopa
2.    Jagoda Stachura
3.    Weronika Wojciechowska

Roczniki 2005/2006 chłopcy
1.    Jakub Tuzimek
2.    Grzegorz Frączek
3.    Rafał Bolesławski

Roczniki 2007/2008 dziewczynki
1.    Oliwia Kołkiewicz
2.    Wiktoria Janiszek
3.    Alicja Zalewska

Roczniki 2007/2008 chłopcy
1.    Paweł Gutalski
2.    Kordian Wyrostek
3.    Szymon Radkowski

Rocznik 2009 i młodsze dziewczynki
1.    Martyna Radkowska
2.    Łucja Puła
3.    Estera Szopa & Julia Grabarczyk

Roczniki 2009 i młodsi chłopcy
1.    Fabian Nafalski
2.    Hubert Maj
3.    Filip Dobosz

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Berlin, 9.05.2015

Podczas rozgrywających się w sobotę 9 maja Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w Berlinie na matach zaprezentowali się reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kata mężczyzn

2. Konrad Kozłowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kata kobiet

5. Katarzyna Daniluk – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kata dziewcząt

5. Joanna Wójcik – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców -75kg

5-8. Filip Siemczyk – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców +75kg

5-8. Mateusz Rutyna – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt -55kg

5-8. Izabela Olszak – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kumite mężczyzn +40 lat

5-8. Roman Wojciechowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin

5-8. Wojciech Kłodnicki – Chełmski Klub Karate Kyokushin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

WP_20150509_005

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Ostrołęka 22.03.2015

22.03.2015 w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin w Ostrołęce udział wzięła kadra województwa lubelskiego karate kyokushin. Serdeczne gratulacje dla sensei Romana Wojciechowskiego za złoty medal w kumite masters,  sensei Katarzyny Daniluk za srebro w kata kobiet, senpai Tomaszowi Stromidło za złoto w kumite juniorów młodszych -60kg. Zawody sędziowali m.in. sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

DSCF3380

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych – Łabuńki 07.03.2015

Dnia 07.03.2015 r. w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

W imprezie wzięło udział około 80 zawodników z całej Lubelszczyzny. Rozegrane zostały dwie konkurencje kata i kumite.

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a wzięli w nim udział zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Wisznic, Kraśnika, Chodla, Świdnika, Łęcznej, Zamościa, Płoskiego, Nałęczowa, Józefowa nad Wisłą i Lublina. Zawody sędziowali sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

KATA JUNIOR M
1 Mierzwiński Paweł Lublin
2 Kaliszuk Grzegorz Lublin
3 Hadam Jakub Biała Podlaska
KUMITE JUNIOR M-60
1 Belniak Kamil Lublin
2 Piaseczny Adrian Lublin
3 Kaszyca Kamil Zamość
3 Fedczyszyn Karol Biała Podlaska
KUMITE JUNIOR M-65
1 Karwowski Michał Radzyń Podlaski
2 Rutyna Mateusz Zamość
3 Krupiński Konrad Lublin
3 Siemczyk Filip Zamość
KUMITE JUNIOR M-70
1 Kot Szczepan Lublin
2 Przybyła Mateusz Lublin
3 Kania Kacper Tomaszów Lubelski
3 Poprawa Przemysław Zamość
KUMITE JUNIOR M-75
1 Jędrychowski Jakub Lublin
2 Mazur Mikołaj Radzyń Podlaski
3 Kalinowski Jakub Lublin
3 Kozak Piotr Lublin
KUMITE JUNIOR M+75
1 Chruściel Piotr Lublin
2 Matwiejczuk Piotr Chełm
3 Dziubka Piotr Zamość
3 Litwińczuk Przemysław Tomaszów Lubelski
KATA JUNIOR K
1 Chabros Emilia Lublin
2 Knafel Iwona Tomaszów Lubelski
3 Kotko Katarzyna Lublin
KUMITE JUNIOR K-55
1 Talarowska Iga Lublin
2 Szewczyk Anna Lublin
3 Kot Małgorzata Zamość
3 Gzik Wiktoria Zamość
KUMITE JUNIOR K-60
1 Zyguła Weronika Lublin
2 Kozłowska Aleksandra Chełm
3 Smyk Sylwia Lublin
3 Olszak Izabela Lublin
KUMITE JUNIOR K+60
1 Kimaczyńska Dominika Lublin
2 Szymczuk Patrycja Chełm
3 Wójcik Katarzyna Tomaszów Lubelski
3 Bucińska Oliwia Lublin

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy! OSU!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików – Zakrzówek 22.02.2015 r.

Dnia 22.02.2015 r. w Zakrzówku odbyły się zorganizowane przy pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików.

W imprezie wzięło udział około 150 zawodników z całej Lubelszczyzny. Turniej jak zawsze przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, pomimo tego na macie widać było ducha walki. Rozegrane zostały dwie konkurencje kata i kumite podczas których młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko. Walki niejednokrotnie były bardzo zacięte i wyrównane co skutkowało dogrywkami, ale większość z nich została rozegrana w regulaminowym czasie lub przez ippon przed czasem. Na macie mogliśmy obserwować pierwsze kroki stawiane w zawodach przez najmłodszych Senpai, którzy niejednokrotnie zaskoczyli nas duchem walki.

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a wzięli w nim udział zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Wisznic, Kraśnika, Chodla, Zakrzówka, Wilkołaza, Świdnika, Łęcznej, Zamościa, Płoskiego, Nałęczowa, Józefowa nad Wisłą i Lublina. Zawody sędziowali sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

KATA MŁODZIK M
1 Gruszczyk Szymon Lublin
2 Prus Michał Chełm
3 Lubka Adrian Radzyń Podlaski
KUMITE MŁODZIK M-50
1 Gnat Dawid Lublin
2 Woźnica Adrian Zamość
3 Waryszak Rafał Lublin
3 Stachyra Filip Lublin
KUMITE MŁODZIK M-55
1 Ślązak Łukasz Biała Podlaska
2 Kołodziej Marcin Lublin
3 Pękała Bartosz Chełm
3 Małunow Kamil Lublin
KUMITE MŁODZIK M-60
1 Rycek Rafał Lublin
2 Lubczyński Michał Zamość
3 Krajewski Jakub Lublin
3 Zasiadko Nikodem Lublin
KUMITE MŁODZIK M-65
1 Żaba Maciej Lublin
2 Groen Hubert Lublin
3 Trzeciak Jakub Radzyń Podlaski
3 Kaniewski Marcin Lublin
KUMITE MŁODZIK M+65
1 Sokołowski Przemysław Lublin
2 Kawka Łukasz Zamość
3 Chodulski Jakub Lublin
3 Król Mikołaj Lublin
KATA MŁODZIK K
1 Podkowa Aleksandra Lublin
2 Kawecka Barbara Tomaszów Lubelski
3 Gnat Aleksandra Lublin
KUMITE MŁODZIK K-50
1 Łuczywek Maja Lublin
2 Wicińska Aleksandra Lublin
3 Kotecka Jowita Biała Podlaska
3 Siemczyk Katarzyna Zamość
KUMITE MŁODZIK K-55
1 Kirwiel Julia Lublin
2 Niewęgłowska Martyna Radzyń Podlaski
3 Domańska Wiktoria Lublin
3 Romańczuk Gabriela Tomaszów Lubelski
KUMITE MŁODZIK K+55
1 Rusiecka Aleksandra Lublin
2 Woroszyło Aleksandra Radzyń Podlaski
3 Szewczuk Anna Zamość
3 Matraszek Zofia Lublin

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy oraz wyników podczas turnieju! OSU!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XV Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów – Koszalin 25.10.2014

25 października w Koszalinie podczas XV Mistrzostw Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostw Polski Juniorów zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli wysokie pozycje!

Katarzyna Daniluk – Lublin – 2 miejsce w kata kobiet

Roman Wojciechowski – Lublin – 2 miejsce w kumite seniorów open +35 lat

Filip Siemczyk – Zamość – 3 miejsce w kumite Juniorów Młodszych do 70kg

Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski – 4 miejsce w kata Juniorek Młodszych

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

1116

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych – Tomaszów Lubelski 31.05.2014

Dnia 31 maja 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych Karate Kyokushin, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z następujących miejscowości: Biłgoraj, Chełm, Chodel, Lublin, Łabuńki, Łaszczów, Łęczna, Puławy, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Zamość.

WYNIKI:

Kata juniorki młodsze 1997 – 1998
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Weronika Zyguła – Lublin
3. Izabela Kamińska – Lublin

Kata juniorów młodszych 1997 – 1998
1. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski
2. Kamil Kołodziej – Zamość
3. Kamil Belniak – Lublin

Kumite juniorki młodsze 1997 – 1998
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Weronika Zyguła – Lublin
3. Izabela Kamińska – Lublin

Kumite juniorów młodszych 1997 -1998   – 70kg
1. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski
2. Filip Siemczyk – Zamość
3. Kamil Grzyb – Lublin

Kumite juniorów młodszych 1997-1998 + 70kg
1. Paweł Sawczuk – Lublin
2. Damian Chromik – Radzyń Podlaski
3. Kamil Kołodziej – Zamość

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 17-18.05.2014

W dniach 17-18.05.2014 w Warnie w Bułgarii odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięli zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie: Katarzyna Daniluk zajmując 7 miejsce w kata kobiet oraz Konrad Kozłowski zajmując 6 miejsce w kata mężczyzn.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

IMG_0316

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Świata w Kata Karate Kyoksuhin – Tokyo 18-20.04.2014

Podczas odbywających się w Japoni Mistrzostw Świata w Kata Karate Kyokushin zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie
zdobyli dwa złote medale: sensei Izabela Sularz w kata kobiet natomiast sensei Konrad Kozłowski w kata mężczyzn
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

 

is kk jc ms tokio 2014 lubelskie

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Łabuńkach 2014

W sobotę 12 kwietnia odbyły się w Łabuńkach Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Karate Kyokushin. Wzięło w nich udział 217 zawodników z 8 klubów.
Sędziowali sensei Dariusz Rycek, Roman Wojciechowski, Sebastian Olszak i Tomasz Kisiel. Opiekunem grupy był sensei Grzegorz Sawczuk.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

Wyniki:
Kumite Młodzik – dziewczęta – 50 kg:
1. Katarzyna Wójcik – Tomaszowski KKK,
2. Katarzyna Majder – Zamojski KKK,
3. Aleksandra Gnat – Lubelski KKK,
3. Marlena Woźniak – Lubelski KKK

Kumite Młodzik dziewczęta +55kg:
1.Izabela Olszak – Lubelski KKK,
2. Katarzyna Machnikowska – Lubelski KKK,
3. Wiktoria Gzik – Zamojski KKK,
3. Aleksandra Podkowa – Lubelski KKK,

Kumite Młodzików – 55kg:
1. Beniamin Szczuka – Zamojski KKK,
2. Łukasz Kawałka – Zamojski KKK,
3. Jakub Hawryuk – Zamojski KKK,
4. Adam Soniak – Tomaszowski KKK

Kumite Młodzików +60kg:
1. Mateusz Rutyna – Zamojski KKK,
2. Adam Huczko – Bialsko Podl. KKK,
3. Piotr Dziubka – Zamojski KKK,
3. Mateusz Przybyła – Lubelski KKK

Kata Młodzik dziewczęta:
1. Paula Majder – Zamojski KKKK,
2. Bucińska Oliwa – Lubelski KKK,
3. Katarzyna Wójcik – Tomaszowski KKK

Kata Młodzików:
1. Łukasz Kawałka – Zamojski KKK,
2. Piotr Chruściel – Lubelski KKK,
3. Jerzy Wasiłkiw – Rawski KKK

 

DSC02963
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego – Żdanów 15.03.2014

Podczas uroczystego otwarcia zawodów Okręgowego Związku Karate w Lublinie – Mistrzostw Makroregionu Wschodniego szkoleniowcy OZK sensei Leszek Gierszon, Krzysztof Policha, Grzegorz SawczukSebastian Olszak, Marek Woroszyło, Ariel Miszkiniuk, Roman Łukaszewski, Waldemar Kozioł, Józef Siemczyk, Mariusz Małys oraz  Jerzy Wójcik otrzymali wyróżnienia przyznane przez wicemarszałka Województwa Lubelskiego Pana Krzysztofa Grabczuka za wybitne osiągnięcia w pracy szkoleniowej i wieloletnie zaangażowanie w rozwój karate kyokushin na Lubelszczyźnie.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

Wyniki zawodników OZK:

KUMITE MŁODZICZKI -50
3. Katarzyna Wójcik – Tomaszów Lubelski

KUMITE MŁODZICY -55
3. Łukasz Kawka – Zamość
5-8. Filip Hawrylak – Zamość

KUMITE MŁODZICY -65
5-8. Piotr Dziubka – Zamość

KUMITE MŁODZICY +65
1. Mateusz Rutyna – Zamość
5-8. Sebastian Wójcik – Lublin
5-8. Adrian Woźnica – Zamość

KATA MŁODZICZKI
2. Oliwia Bucińska – Lublin

KATA MŁODZICY
1. Piotr Dziubka – Zamość
2. Szczepan Kot – Lublin
3. Piotr Chruściel – Lublin

KUMITE SENIORKI +55
5-8. Magdalena Mazurek – Lublin

KATA SENIORKI
3. Katarzyna Daniluk – Lublin
5. Dominika Bulka – Zamość
6. Magdalena Mazurek – Lublin

KUMITE JUNIORKI +55
3. Patrycja Pękala – Tomaszów Lubelski
5-8. Donata Grzywna – Biała Podlaska

KATA JUNIORKI
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
6. Izabela Kamińska – Lublin
8. Agnieszka Szejgiec – Lublin

KUMITE SENIORZY -65
5-8. Mariusz Kobyliński – Lublin

KUMITE SENIORZY -70
5-8. Dawid Bielas – Biała Podlaska

KUMITE SENIORZY -75
2. Michał Romaneczko – Biała Podlaska

KUMITE SENIORZY -80
2. Przemysław Jankowski – Biała Podlaska

KATA SENIORZY
1. Konard Kozłowski – Lublin
2. Paweł Tymczuk – Zamość
4. Robert Owczarczyk – Zamość

KUMITE JUNIORZY -60
3. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski

KUMITE JUNIORZY -65
5-8. Filip Siemczyk – Zamość
5-8. Krystian Aleksandrowicz – Biała Podlaska

KUMITE JUNIORZY -70
5-8. Kamil Staniak – Radzyń Podlaski

KUMITE JUNIORZY -75
5-8. Damian Chromik – Radzyń Podlaski

KUMITE JUNIORZY +75
3. Robert Zalewski – Lublin

KATA JUNIORZY
6. Kamil Kołodziej – Zamość

KUMITE OLDBOY OPEN
1. Roman Wojciechowski – Lublin

Zaszufladkowano do kategorii OZK