Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Bukareszt 25-26.11.2017

W dniach 25-26.11.2017 w Bukareszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin.

Udział zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w imprezie możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite dziewcząt -40kg

1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
3. Paulina Kasperska – Chełm
3. Patrycja Kasperska – Chełm

Kumite dziewcząt -45kg

3. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska

 

Kumite dziewcząt -55kg

3. Klaudia Moleśtak – Lublin

 

Kumite chłopców +45kg

3. Rafał Bolesławski – Chełm

 

Kumite chłopców -50kg

3. Mateusz Wójcik – Lublin

 

Kumite senior +35lat +85kg

3. Ariel Miszkiniuk – Biała Podlaska

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Japonii Open – Tokyo 03-04.11.2017

W dniach 03-04.11.2017r. w Tokyo odbyły się Mistrzostwa Japonii Open. Po raz pierwszy w historii tej imprezy, spośród czterech zawodniczek pochodzących spoza Japonii, zaproszenie do udziału
w turnieju otrzymały dwie zawodniczki z Polski – Maria Jasko oraz Daria Szefer.
Obie zawodniczki zajęły bardzo wysokie pozycje: Maria Jasko uplasowała się na piątym miejscu, natomiast Daria Szefer na miejscu siódmym.
Mistrzostwa Japonii Open były turniejem rankingowym do Mistrzostw Świata, które odbędą się wiosną przyszłego roku.
Ogromnym wyróżnieniem było powierzenie przez Międzynarodową Organizację Karate IKO Kyokushinkaikan roli trenera i opiekuna polskich zawodniczek Shihan Jackowi Czerniecowi
oraz powołanie go do składu sędziowskiego zawodów.
Budowanie marki lubelskiego Kyokushin było możliwe w dużej mierze dzięki pomocy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w dotychczasowych wyjazdach zawodników
i trenerów na ważne, międzynarodowe turnieje.
Wyjazd Shihan Jacka Czernieca wraz z zawodniczkami do Tokyo również możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.
Serdecznie dziękujemy.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XVIII Mistrzostwa Polski Open Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin – Lublin 21.10.2017

Dnia 21.10.2017r. w Lublinie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Open Seniorów Kyokushin
oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin.
Zawody patronatem honorowym objął Wiceminister Sportu Pan Jarosław Stawiarski
oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Sławomir Sosnowski.

Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Dziękujemy Marszałkowi Województwa Lubelskiego Panu Sławomirowi Sosnowskiemu
za ufundowanie pucharów dla zwycięzców klasyfikacji drużynowej.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite juniorek młodszych -55kg
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych +55kg
7-8. Michalina Majewska – Lublin

Kumite juniorów młodszych do 50kg
1. Jan Waniewski – Lublin

Kumite juniorów młodszych -55 kg
7-8. Janusz Sidor – Lublin

Kumite juniorów młodszych -60 kg
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Kata juniorów młodszych
1. Jan Waniewski – Lublin
5. Janusz Sidor – Lublin

Kumite masters +35lat
2. Mateusz Koczmara – Lublin

Kata kobiet
4. Katarzyna Daniluk – Lublin

Kata mężczyzn
7. Janusz Piekarz – Lublin
8. Ryszard Dżaman – Chełm

Serdeczne gratulacje!

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Zgrupowanie Treningowe Kumite – Okuninka 25-27.08.2017

W dniach 25-27.08.2017 nad jeziorem Białym odbyło się pierwsze Zgrupowanie Treningowe Kumite. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a treningi prowadzili sensei Grzegorz Sawczuk i sensei Ariel Miszkiniuk.
Zgrupowanie, w którym wzięło udział blisko 80 zawodników z klubów Lubelszczyzny, było poświęcone technice i taktyce kumite.
Uczestnicy mieli okazję trenować  w sali na tatami, w plenerze na wolnym powietrzu oraz w wodzie, w dzień i w nocy :)
Sprzyjająca pogoda umożliwiła zrealizowanie całego programu treningowego oraz wypoczynkowego, a zgrupowanie okazało się bardzo udane.
Było to pierwsze, ale nie ostatnie tego typu zgrupowanie, zanim jednak odbędzie się kolejne, zapraszamy wszystkich na wczesniejsze seminarium kumite Polish Fighters Camp w Zakopanem.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii >>

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Lyon 20-21.05.2017

Wielki sukces Okręgowego Związku Karate w Lublinie podczas Mistrzostw Europy w Lyonie 20-21.05.2017 r.

Konrad Kozłowski zdobył złoty medal w konkurencji kata seniorów.
Katarzyna Daniluk zajęła piąte miejsce w konkurencji kata seniorek.
Jan Waniewski zajął czwarte miejsce w konkurencji kata juniorów.
Małgorzata Dymek wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite młodziczek do 45 kg.
Inni reprezentanci OZK rywalizujący w konkurencjach kata i kumite: Tomasz Waryszak, Łucja Szaniawska, Magdalena Mazurek, Grzegorz Uchman, Maja Pietraszuk, Janusz Sidor, Mateusz Wójcik, Mikołaj Król, Wiktor Kolaja, Wiktoria Waryszak, Kacper Caban oraz Magdalena Leziak zajęli miejsca poza podium.

Serdeczne gratulacje!

Ekipę OZK reprezentowali także: w roli sędziego Shihan Jacek Czerniec, w roli coach sensei: Leszek Gierszon, Krzysztof Policha, Izabela Czerniec, Jerzy Wójcik, Grzegorz Sawczuk, Sebastian Olszak, Robert Rosiński oraz Cezary Kotecki, w roli kibiców zaprzyjaźnieni rodzice i dziadkowie naszych zawodników.

Po turnieju Kancho Shokei Matsui poprowadził seminarium szkoleniowe, w którym wzięli udział Shihan Jacek Czerniec i sensei Izabela.

Udział  drużyny Okręgowego Związku Karate w Lublinie w Mistrzostwach Europy w Lyonie był możliwy dzięki wsparciu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XL Bieg Kwitnącej Wiśni – Lublin 14.05.2017

W minioną niedzielę 14.05.2017r. ,przy doskonałej dla tego imprez pogodzie,
nad Zalewem Zemborzyckim, odbył się jubileuszowy XL Bieg Kwitnącej Wiśni.
Tradycyjnie dla nastolatków i dorosłych przeznaczony był bieg dookoła zalewu,
którego dystans wynosi ok. 10 km.

Impreza zorganizowana przy wsparciu finansowym Województwa Lubelskiego.

Wyniki biegu:

Mężczyźni

  1. Stanisław Trentowicz
  2. Daniel Czerniec
  3. Piotr Mamej

Kobiety:

  1. Olga Zarzeczna
  2. Karolina Dobrowolska
  3. Katarzyna Siemczyk

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Wagowe Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin – Tokio 15-16.04.2017

W dniach 15-16.04.2017r. w Tokio odbyły się VI Wagowe Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin, w których brała udział kadra Okręgowego Związku Karate w Lublinie. Kinga Kotecka wywalczyła miejsce w 1/16 finału w kumite dziewcząt, Małgorzata Dymek doszła do 1/8 finału w kumite dziewcząt. Pozostali zawodnicy zakończyli swój start w rundzie eliminacyjnej. W zawodach wzięło udział 1860 zawodników z 46 państw. Udział zawodników kadry Okręgowego Związku Karate w Lublinie był możliwy dzięki wsparciu Województwa Lubelskiego.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – Łabuńki 06.05.2017

06.05.2017 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.
W zawodach uczestniczyło 204 zawodników z Lublina, Białej Podlaskiej,
Tomaszowa Lubelskiego, Krosna, Przeworska, Chełma, Radzynia Podlaskiego,
Dukli, Chodla, Świdnika, Białegostoku, Wohynia oraz Zamościa.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) 2002-2003
1. Łucja Szaniawska – Radzyń Podlaski
2. Beata Koszołko – Biała Podlaska
3. Wiktoria Pawełczak – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2002-2003 (kumite)  -60 kg
1. Kajetan Bosowski – Zamość
2. Michał Firut – Biała Podlaska
3. Kamil Kolanko – Tomaszów Lubelski
3. Mateusz Nagrodzki – Lublin

Dziewczęta Młodzik 2004-2005 (kumite) -40 kg
1. Aleksandra Mincewicz – Biała Podlaska
2. Patrycja Kasperska – Chełm
3. Wiktoria Soja – Chełm
3. Paulina Kasperska – Chełm

Dziewczęta Młodzik 2004-2005 (kumite) -50 kg
1. Patrycja Mielniczuk – Chełm
3. Natalia Szopa – Chełm
3. Oliwia Siuciak – Radzyń Podlaski

Dziewczęta Młodzik 2004-2005 (kumite) +50 kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
2. Klaudia Trochimiak – Biała Podlaska
3. Katarzyna Schab – Zamość
3. Wiktoria Babych – Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -40kg
2. Sebastian Borkowski – Biała Podlaska
3. Jan Dobosz – Lublin
3. Eryk Putkowski – Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -45kg
2. Karol Chodkowski – Biała Podlaska
3. Jakub Tołubiński – Lublin
3. Hubert Mierzwa – Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -50 kg
1. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
2. Jakub Golonka – Lublin
3. Kacper Nowak – Chełm

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -60 kg
1. Szymon Łój – Zamość
2. Adam Łój – Zamość
3. Rafał Bolesławski – Chełm
3. Kacper Caban – Lublin

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) +60 kg
1. Konrad Koźluk – Biała Podlaska
2. Damian Nowak – Zamość

Dziewczęta Junior Młodszy 2002-2003 (kata)
2. Łucja Szaniawska – Radzyń Podlaski
3. Beata Koszołko – Biała Podlaska

Chłopcy Junior Młodszy 2002-2003 (kumite)  -50 kg
1. Wiktor Kolaja – Zamość
2. Rafał Soniak – Tomaszów Lubelski
3. Mikołaj Król – Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 2002-2003 (kumite)  +60 kg
1. Sebastian Woźnica – Zamość
2. Grzegorz Uchman – Tomaszów Lubelski
3. Karol Putkowski – Tomaszów Lubelski
3. Aleksander Lempert – Zamość

Dziewczęta Młodzik 2004-2005 (kata)
2. Oliwia Szewczuk – Zamość
3. Wiktoria Soja – Chełm

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kata)
2. Paweł Konieczny – Biała Podlaska
3. Karol Chodkowski – Biała Podlaska

Junior Młodszy 2002-2003 (kata)
1. Jan Waniewski – Lublin
2. Janusz Sidor – Lublin
3. Mikołaj Król – Lublin

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate – Radom 19.03.2017

19.03.2017 w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego
i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło ponad 300 zawodników z blisko 40 ośrodków Kyokushin.
Udział zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie w imprezie możliwy był dzięki
wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego.

Wyniki naszych zawodników:

Kata młodziczek
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
2. Oliwia Szewczuk – Zamość

Kata juniorek
2. Anna Szewczuk – Zamość

Kata Seniorek
3. Magdalena Mazurek – Lublin

Kata młodzików
1. Mateusz Wójcik – Lublin

Kata Juniorów Młodszych
1. Jan Waniewski – Lublin
2. Mikołaj Król – Lublin

Kumite Młodziczek -50 kg
2. Patrycja Mielniczuk – Chełm
3. Oliwia Waleryś – Lublin

Kumite Młodziczek +50 kg
1. Maja Pietraszuk – Biała Podlaska
2. Klaudia Trochimiak – Biała Podlaska

Kumite juniorek młodszych -55kg
3. Wiktoria Noskowicz – Biała Podlaska
3. Łucja Szaniawska – Radzyń Podlaski

Kumite Młodzików -50 kg
3. Paweł Konieczny – Biała Podlaska

Kumite Młodzików -60 kg
3. Rafał Bolesławski – Chełm

Kumite Juniorów Młodszych -55 kg
2. Kajetan Bosowski – Zamość
3. Jan Waniewski – Lublin

Kumite Juniorów Młodszych -60 kg
2. Janusz Sidor – Lublin

Kumite Juniorów Młodszych +65 kg
3. Sebastian Woźnica

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Międzynarodowy Turniej Karate – Nałeczów 25-26.02.2017r.

W dniach 25-26 lutego br. w Nałęczowie został rozegrany Międzynarodowy Turniej Karate.
Organizatorem turnieju był Okręgowy Związek Karate w Lublinie.
W zawodach wzięło udział 103 zawodników z sześciu krajów.
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Kategoria ciężka kobiet – Patrycja Lewandowska
Kategoria lekka kobiet – Daria Szefer

Kategoria do 65 kg mężczyzn – Maciej Miler
Kategoria do 70 kg mężczyzn – Jan Mąsior
Kategoria do 80 kg mężczyzn – Dariusz Cymmerman
Kategoria do 90 kg mężczyzn – Patryk Sypień
Kategoria powyżej + 90 kg mężczyzn – Damian Galiński

Zawody zostały zorganizowane przy wsparciu finansowym Województwa Lubelskiego.
Składamy serdeczne podziękowania Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego za wsparcie tej imprezy.

16836274_1363537077067895_2347497668523766453_o 16991581_1363588193729450_8672069175647794290_o WP_20170226_11_14_32_Pro WP_20170226_11_18_30_Pro WP_20170226_11_24_25_Pro WP_20170226_11_26_29_Pro WP_20170226_11_35_29_Pro

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Karate Kyokushin – zawodnicy woj. Lubelskiego

Zawodnicy Karate Kyokushin województwa Lubelskiego mogą pochwalić się pokaźną zdobyczą medalową. Sensei Konrad Kozłowski sięgnął po złoty medal w konkurencji kata mężczyzn, srebrny medal zdobył senpai Szczepan Kot w konkurencji kata (17 lat), zaś brąz udało się wywalczyć sensei Mateuszowi Koczmarze w konkurencji kumite senior (+85kg), Michalenie Majewskiej w kumite 14-15 lat, Karolinie Winnickiej w kumite 16-17 lat, Dianie Siemko w kumite (-50kg) i Sebastianowi Woźnicy w kumite (+75kg).

Gratulujemy, osu!

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie za wsparcie finansowe imprezy.

15272084_1265423470212590_6934166490066371720_o 15271815_1266857296735874_4742930480128342483_o 15267519_1526454607371154_274264170629982503_n

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Polski Open i Kata. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Olsztyn, 22.10.2016

Podczas odbywających się w Olsztynie Mistrzostw Polski Open i Kata oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli trzy medale. Srebro wywalczyli: sensei Konrad Kozłowski z Lublina w kata oraz senpai Adam Soniak z Tomaszowa Lubelskiego w kumite juniorów młodszych – 60kg . Brązowy medal stał się łupem sensei Mateusza Koczmary w  kumite master +85kg.

img_4676 OZK reprezentowali również Szczepan Kot, który uplasował się w pierwszej dziesiątce w konkurencji kata oraz Karolina Winnicka, która zajęła 6 miejsce w konkurencji kumite juniorek +60kg a także zawodnicy z Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin – 04.06.2016 Tomaszów Lubelski

W dniu 04.06.2016 w Tomaszowie Lubelskim odbył się Międzynarodowy Turniej Karate z udziałem 200 zawodników z 10 klubów z Polski i 2 z Ukrainy.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

KATA DZIECI
CHŁOPCY 6-7 LAT (2010-2009)
2 Piotr Karolczak Zamość
3 Michał Matraszek Tomaszów Lubelski

KATA KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
1 Jan Waniewski Lublin
2 Mikołaj Król Lublin

KATA MŁODZICZEK
DZIEWCZĘTA 14-15 LAT (2002-2001)
1 Katarzyna Siemczyk Zamość
2 Oliwia Wyrostek Chełm

KATA JUNIOREK
DZIEWCZĘTA 16-17 LAT (2000-1998)
2 Diana Siemko Zamość

KATA JUNIORÓW
CHŁOPCY 16-17 LAT (2000-1998)
1 Piotr Dziubka Zamość
2 Adam Soniak Tomaszów Lubelski

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA PONIŻEJ 5 LAT (2011 i młodsi)
1 Łucja Mielnicka Tomaszów Lubelski
2 Amelia Dobromilska Zamość

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 6-7 LAT (2010-2009)
1 Eliza Gawęda Zamość
3 Łucja Puła Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 6-7 LAT (2010-2009) -25 KG
1 Mikołaj Łoza Zamość
2 Filip Dołba Zamość
3 Filip Dobosz Lublin
3 Piotr Karolczak Zamość

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 6-7 LAT (2010-2009) +25 KG
1 Fabian Nafalski Chełm
2 Kamil Jakubczak Zamość
3 Paweł Łukasik Zamość
3 Kacper Kozyra Zamość

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 8-9 LAT (2008-2007) -25 KG
3 Zofia Czapska Lublin

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 8-9 LAT (2008-2007) -30 KG
1 Ewelina Bożek Zamość
2 Julia Mielnicka Tomaszów Lubelski
3 Lena Kulczyńska Tomaszów Lubelski
3 Marta Sierkowska Zamość

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 8-9 LAT (2008-2007) +30 KG
1 Natalia Bakun Chełm
2 Zuzanna Grygiel Lublin
3 Kaja Bartkowicz Lublin
3 Aleksandra Grabowska Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 8-9 LAT (2008-2007) -25 KG
3 Jakub Przyczyna Zamość
3 Bartosz Bernacki Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 8-9 LAT (2008-2007) -30 KG
3 Paweł Łochin Zamość

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 8-9 LAT (2008-2007) -35 KG
2 Tomasz Dyczko Chełm
3 Bartłomiej Karwat Zamość
3 Krystian Jakubczak Zamość

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 8-9 LAT (2008-2007) +35 KG
3 Filip Dobromilski Zamość
3 Patryk Sokołowski Zamość

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ -35 KG
2 Sandra Małek Tomaszów Lubelski
3 Wiktoria Soja Chełm
3 Wiktoria Łój Zamość

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ -40 KG
1 Karolina Kolanko Tomaszów Lubelski
2 Weronika Wojciechowska Chełm
3 Dominika Brytan Tomaszów Lubelski

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ +40 KG
1 Małgorzata Bundyra Tomaszów Lubelski
2 Anna Morra Lublin

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (2006-2005)
8.1 KYU I WYŻEJ -35 KG
1 Milena Siemczyk Zamość
3 Oliwia Myszak Tomaszów Lubelski

KUMITE DZIECI
DZIEWCZĘTA 10-11 LAT (2006-2005)
8.1 KYU I WYŻEJ -40 KG
1 Natalia Szopa Chełm
2 Daria Piłat Tomaszów Lubelski
3 Julia Szczygieł Tomaszów Lubelski

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ -35 KG
1 Paweł Krzeszowski Zamość
3 Dominik Rozkres Zamość
3 Nikodem Tarkowski Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ -40 KG
3 Stanisław Waszczuk Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 10-11 LAT (2006-2005)
9.3 KYU I NIŻEJ +40 KG
1 Adrian Juchnowicz Lublin
3 Adrian Mikołajewski Lublin
3 Oliwier Łygas Lublin

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 10-11 LAT (2006-2005)
8.1 KYU I WYŻEJ -35 KG
3 Marcel Bosowski Zamość

KUMITE DZIECI
CHŁOPCY 10-11 LAT (2006-2005)
8.1 KYU I WYŻEJ +35 KG
2 Eryk Putkowski Tomaszów Lubelski
3 Wojciech Michałuszko Zamość
3 Igor Morawski Zamość

KUMITE KADETEK
DZIEWCZĘTA 12-13 LAT (2004-2003)
9.3 KYU I NIŻEJ -40 KG
2 Maja Soczyńska Lublin
3 Iza Pretko Tomaszów Lubelski

KUMITE KADETEK
DZIEWCZĘTA 12-13 LAT (2004-2003)
9.3 KYU I NIŻEJ -40 KG
1 Martyna Dziubińska Lublin
2 Katarzyna Schab Zamość
3 Katarzyna Wojtak Chełm

KUMITE KADETEK
DZIEWCZĘTA 12-13 LAT (2004-2003)
8.1 KYU I WYŻEJ
3 Małgorzata Muca Tomaszów Lubelski
3 Wiktoria Żółcińska Tomaszów Lubelski

KUMITE KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
9.3 KYU I NIŻEJ -50 KG
1 Adam Łój Zamość
2 Szymon Łój Zamość
3 Igor Brzozowski Zamość
3 Paweł Belmas Tomaszów Lubelski

KUMITE KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
9.3 KYU I NIŻEJ +50 KG
2 Kamil Kolanko Tomaszów Lubelski
3 Maciej Smyl Lublin
3 Jakub Rębisz Lublin

KUMITE KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
8.1 KYU I WYŻEJ -44 KG
2 Mikołaj Król Lublin
3 Rafał Soniak Tomaszów Lubelski

KUMITE KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
8.1 KYU I WYŻEJ -50 KG
1 Jan Waniewski Lublin
2 Janusz Sidor Lublin

KUMITE KADETÓW
CHŁOPCY 12-13 LAT (2004-2003)
8.1 KYU I WYŻEJ +50 KG
1 Wiktor Kolaja Zamość
2 Mateusz Wójcik Tomaszów Lubelski

KUMITE MŁODZICZEK
DZIEWCZĘTA 14-15 LAT (2002-2001) -45 KG
1 Natalia Jagieła Tomaszów Lubelski
2 Julia Kuć Tomaszów Lubelski

KUMITE MŁODZICZEK
DZIEWCZĘTA 14-15 LAT (2002-2001) -55 KG
1 Katarzyna Siemczyk Zamość
2 Oliwia Wyrostek Chełm

KUMITE MŁODZIKÓW
CHŁOPCY 14-15 LAT (2002-2001) -55 KG
1 Kajetan Bosowski Zamość

KUMITE MŁODZIKÓW
CHŁOPCY 14-15 LAT (2002-2001) +55 KG
2 Karol Putkowski Tomaszów Lubelski

KUMITE JUNIOREK
DZIEWCZĘTA 16-17 LAT (2000-1998)
3 Diana Siemko Zamość

KUMITE JUNIORÓW
CHŁOPCY 16-17 LAT (2000-1998)
1 Dawid Harbuz Tomaszów Lubelski
2 Adam Soniak Tomaszów Lubelski

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 21-22.05.2016

W dniach 21-22.05.2016 w Warnie w Bułgarii odbyły się Wagowe Mistrzostwa Europy Juniorów
i Seniorów Karate Kyokushin.
Okręgowy Związek Karate w Lublinie reprezentowało 9 zawodników: Magdalena Leziak, Michalina Majewska, Karolina Winnicka, Katarzyna Wójcik, Wiktoria Żółcińska, Wiktoria Noskowicz, Jan Waniewski, Dawid Gnat oraz Adam Soniak.
Karolina Winnicka zdobyła srebrny medal w kumite dziewcząt +65 kg, natomiast Adam Soniak zdobył brązowy medal w kumite chłopców -60kg  – serdecznie gratulujemy.
Naszym zawodnikom towarzyszyli i zapewnili opiekę shihan Jacek Czerniec, sensei Sebastian Olszak oraz rodzice zawodników.
Podziękowania za wsparcie w organizacji wyjazdu kierujemy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

ME Warna ekipa Polska

 

 

 

 

DSC03728DSC03650

 

 

 

 

DSC03513DSC03513

 

 

 

 

 

DSC03427DSC03508

 

 

 

DSC03457

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Bieg Kwitnącej Wiśni – Lublin 14.05.2016

14 maja odbył się nad Zalewem Zemborzyckim doroczny „Bieg Kwitnącej Wiśni” w ramach akcji „Polska Biega”.
Uczestniczyło w nim około 160 osób w wieku od 4 od 59 lat.
Biegali z nami również rodzice trenujących dzieci oraz goście.
Dorośli pokonali dystans dookoła Zalewu czyli ponad 12 km.
Pozostali uczestnicy imprezy wzięli udział w biegach na różnych dystansach, od 200 metrów po 3000 metrów.
Organizatorem biegu był Okręgowy Związek Karate w Lublinie.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Poniższe wyniki przedstawiają zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:
Rocznik 2010 i młodsze dziewczynki
1. Wiktoria Orzechowska
2. Estera Szopa
3. Agnieszka Laskowska

Rocznik 2010 i młodsi chłopcy
1. Franciszek Podgórski
2. Hubert Jusiak

Roczniki 2008/2009 dziewczynki
1. Oliwia Urbańska
2. Amelia Jusiak

Roczniki 2008/2009 chłopcy
1. Julian Grabowski
2. Michał Kaliszuk
3. Bartłomiej Sadło

Roczniki 2006/2007 dziewczynki
1. Alicja Zalewska
2. Aleksandra Król

Roczniki 2006/2007 dchłopcy
1. Paweł Gutalski
2. Tomasz Dyczko
3. Bartosz Buchajczyk

Roczniki 2004/2005 dziewczynki
1. Patrycja Mielniczuk
2. Natalia Szopa
3. Aleksandra Mrugała

Rocznik 3002
1. Paweł Olech
2. Patrycja Aftyka

Rocznik 2002 i starsi
1. Nikodem Zasiadko
2. Piotr Wysocki
3. Andrzej Schein
3. Lidia Łuczkowska

Bieg główny
1. Michał Tyburek
2. Sebastian Grabowski
2. Dominik Kowiecki
2. Patryk Legęza
3. Tomasz Waryszak

IMGP6627 id

 

 

WP_20160514_029-1

 

 

 

WP_20160514_043-1WP_20160514_023-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin – 07.05.2016 Łabuńki

07 maja 2016 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate

W zawodach uczestniczyli zawodnicy z klubów karate z Lublina, Białej Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Chełma, Radzynia Podlaskiego, Zamościa.

Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec, a organizatorem Zamojski Klub Karate Kyokushin.

Zawody zostały zorganizowane przy wsparcia finansowym Województwa Lubelskiego.

Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) 1999-2000

1             Wójcik Katarzyna              Tomaszów Lubelski

2             Siemko Diana      Zamość

3             Winnicka Karolina             Lublin

3             Sulej Emilia          Radzyń Podlaski

Chłopcy Junior Młodszy 1999-2000 (kumite) +70 kg

1             Woźnica Adrian  Zamość

2             Dziubka Piotr       Zamość

3             Kopiel Jakub        Zamość

3             Gnat Dawid          Lublin

Dziewczęta Mlodzik 2001-20002 (kumite) -60 kg

1             Jezierska Wiktoria Tomaszów Lubelski

2             Rybicka Oliwia    Radzyń Podlaski

3             Waleryś Oliwia    Lublin

3             Świderska Izabela              Radzyń Podlaski

Chłopcy Młodzik (kumite) -50 kg

1             Śliwa Albert          Lublin

2             Świś Bartosz        Lublin

3             Król Mikołaj        Lublin

3             Soniak Rafał       Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik (kumite) +60 kg

1             Woźnica Sebastian            Zamość

2             Wójcik Mateusz  Lublin

3             Jóźwiak Nataniel Biała Podlaska

3             Dobrowolski Oskar             Lublin

Chłopcy Junior Młodszy 1999-2000 (kata)

1             Dziubka Piotr       Zamość

2             Soniak Adam     Tomaszów Lubelski

3             Soniak Adam      Tomaszów Lubelski

Chłopcy Młodzik 2001-20002 (kata)

1             Orłowski Oskar    Chełm

2             Szaniawska Łucja              Radzyń Podlaski

3             Farion Katarzyna               Zamość

Chłopcy Junior Młodszy1999-2000 (kumite) -70 kg

1             szczepan Kot        Lublin

2             Soniak Adam      Tomaszów Lubelski

3             Harbuz Dawid     Tomaszów Lubelski

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kumite) -55 kg

1             Wyrostek Oliwia  Chełm

2             Szaniawska Łucja              Radzyń Podlaski

3             Farion Katarzyna               Zamość

3             Leziak Magdalena             Lublin

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kumite) +60 kg

1             Majewska Michalina         Lublin

3             Opoka Izabela    Zamość

3             Krawczyk Karolina            Lublin

Chlopcy Młodzik (kumite) -60kg

1             Orłowski Oskar    Chełm

2             Bosowski Kajetn Zamość

3             Kolasa Karol        Lublin

3             Siłaczuk Kacper  Radzyń Podlaski

Dziewczęta Junior Młodszy 1999-2000 (kata)

1             Wójcik Katarzyna              Tomaszów Lubelski

2             Siemko Diana      Zamość

3             Podkowa Aleksandra        Lublin

Dziewczęta Młodzik 2001-2002 (kata)

1             Szewczuk Anna  Zamość

2             Opoka Izabela    Zamość

3             Krawczyk Karolina            Lublin

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Dobre Miasto 12.03.2016

W sobotę 12 marca w Dobrym Mieście odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin.
Zawody odbyły się z udziałem 253 zawodników z 35 klubów z województw Mazowieckiego, Lubelskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego
z klubów Kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate.

Wyniki zawodników Okręgowego Związku Karate w Lublinie:

Kumite młodziczek semi contact -55 kg
3. Katarzyna Siemczyk – Zamośc

Kumite młodziczek semi contact +55 kg
3. Michalina Majewska – Lublin
5-8. Karolina Krawczyk – Lublin

Kumite młodzików semi contact -50 kg
3. Bartosz Świś
5-8. Krystian Chomiuk – Biała Podlaska

Kumite młodzików semi contact -55 kg
3. Kajetan Bosowski – Zamość

Kumite młodzików semi contact -60 kg
5-8. Oskar Orłowski – Chełm

Kumite młodzików semi contact -65 kg
5-8. Sebastian Woźnica – Zamość

Kata Młodziczek
1. Anna Szewczuk – Zamość
4. Katarzyna Siemczyk – Zamość

WP_20160312_005

 

 

 

 

WP_20160312_017WP_20160312_003

 

 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Karate Kyokushin – Katowice 5-6 grudnia 2015

Reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie znakomicie spisali się na tegorocznym Pucharze Europy, który odbył się 05.12.2015 r. w Katowicach.

dsc_0082 um dsc_0085 um dsc_0090 um dsc_0093 um dsc_0098 um dsc_0104 um dsc_0159 umKata ( rocznik 2002/2003)
2. Jan Waniewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kata ( rocznik 2004/2005)
3. Paulina Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
4. Patrycja Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kata  (rocznik 2002/2003)
4. Anna Szewczuk – Zamojski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2002/2003 + 45 kg)
1. Michalina Majewska – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 1998/1999 – 60 kg)
3. Karolina Winnicka – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 – 45 kg)
3. Mateusz Wójcik – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite seniorów + 85 kg
4. Roman Wojciechowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 -35 kg)
2. Patrycja Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2004/2005 -35 kg)
3. Paulina Kasperska – Chełmski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2000/2001 – 75 kg)
3. Damian Huczko – Bialski Klub Karate Kyokushin
Kumite ( rocznik 2000/2001 +75 kg)
3. Adrian Woźnica – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Serdecznie gratulujemy, osu!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w  Lublinie.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XXXVIII Bieg Kwitnącej Wiśni – 16.05.2015

16 maja 2015 po raz 38 karatecy i inni „cywilni” pasjonaci biegania spotkali się nad Zalewem Zembrzyckim w Lublinie by kontynuować dobre tradycje aktywności na świeżym powietrzu.
Blisko 200 osób w wieku od 5 do 75 lat uczestniczyło w biegach na różnych dystansach. Bieg główny, któremu jak zwykle przyświecała idea challenge – wyzwania obiegnięcia zalewu dla siebie samego, dla chętnych również okraszona była możliwością rywalizacji na tym niemałym dystansie.

Organizatorem biegu był Okręgowy Związek Karate w Lublinie przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

WP_20150516_005

imgp1402-fb

imgp1420-fb

imgp1418-fb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg 10 km:
1.    Daniel Legęza
2.    Marcin Lipski
3.    Piotr Chmielewski, Janusz Piekarz, Sebastian Grabowski

Bieg 10 km:
1.    Magdalena Mazurek
2.    Małgorzata Dziewiczkiewicz
3.    Beata Nafalska

Bieg 12,5 km
1.    Michał Tyburek
2.    Zbigniew Stelmach
3.    Grzegorz Lipski

Roczniki 2001 i starsi:
1.    Grzegorz Kaczura
2.    Oskar Orłowski
3.     Alicja Motyl

Roczniki 2002 dziewczynki:
1.    Weronika Maj
2.    Ewelina Motyl
3.    Oliwia Wyrostek & Michalina Majewska

Roczniki 2002 chłopcy:
1.    Damian Borawski
2.    Kacper Czajka
3.    Wojciech Gałka

Roczniki 2003/2004 dziewczynki
1.    Partycja Aftyka
2.    Kamila Stachura
3.    Patrycja Mielniczuk

Roczniki 2003/2004 chłopcy
1.    Jakub Kłos
2.    Mikołaj Król
3.    Paweł Sikora

Roczniki 2005/2006 dziewczynki
1.    Natalia Szopa
2.    Jagoda Stachura
3.    Weronika Wojciechowska

Roczniki 2005/2006 chłopcy
1.    Jakub Tuzimek
2.    Grzegorz Frączek
3.    Rafał Bolesławski

Roczniki 2007/2008 dziewczynki
1.    Oliwia Kołkiewicz
2.    Wiktoria Janiszek
3.    Alicja Zalewska

Roczniki 2007/2008 chłopcy
1.    Paweł Gutalski
2.    Kordian Wyrostek
3.    Szymon Radkowski

Rocznik 2009 i młodsze dziewczynki
1.    Martyna Radkowska
2.    Łucja Puła
3.    Estera Szopa & Julia Grabarczyk

Roczniki 2009 i młodsi chłopcy
1.    Fabian Nafalski
2.    Hubert Maj
3.    Filip Dobosz

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Berlin, 9.05.2015

Podczas rozgrywających się w sobotę 9 maja Mistrzostw Europy Karate Kyokushin w Berlinie na matach zaprezentowali się reprezentanci Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kata mężczyzn

2. Konrad Kozłowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kata kobiet

5. Katarzyna Daniluk – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kata dziewcząt

5. Joanna Wójcik – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców -75kg

5-8. Filip Siemczyk – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców +75kg

5-8. Mateusz Rutyna – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt -55kg

5-8. Izabela Olszak – Lubelski Klub Karate Kyokushin

Kumite mężczyzn +40 lat

5-8. Roman Wojciechowski – Lubelski Klub Karate Kyokushin

5-8. Wojciech Kłodnicki – Chełmski Klub Karate Kyokushin

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

WP_20150509_005

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin – Ostrołęka 22.03.2015

22.03.2015 w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin w Ostrołęce udział wzięła kadra województwa lubelskiego karate kyokushin. Serdeczne gratulacje dla sensei Romana Wojciechowskiego za złoty medal w kumite masters,  sensei Katarzyny Daniluk za srebro w kata kobiet, senpai Tomaszowi Stromidło za złoto w kumite juniorów młodszych -60kg. Zawody sędziowali m.in. sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

DSCF3380

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych – Łabuńki 07.03.2015

Dnia 07.03.2015 r. w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych Karate Kyokushin.

W imprezie wzięło udział około 80 zawodników z całej Lubelszczyzny. Rozegrane zostały dwie konkurencje kata i kumite.

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a wzięli w nim udział zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Wisznic, Kraśnika, Chodla, Świdnika, Łęcznej, Zamościa, Płoskiego, Nałęczowa, Józefowa nad Wisłą i Lublina. Zawody sędziowali sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

KATA JUNIOR M
1 Mierzwiński Paweł Lublin
2 Kaliszuk Grzegorz Lublin
3 Hadam Jakub Biała Podlaska
KUMITE JUNIOR M-60
1 Belniak Kamil Lublin
2 Piaseczny Adrian Lublin
3 Kaszyca Kamil Zamość
3 Fedczyszyn Karol Biała Podlaska
KUMITE JUNIOR M-65
1 Karwowski Michał Radzyń Podlaski
2 Rutyna Mateusz Zamość
3 Krupiński Konrad Lublin
3 Siemczyk Filip Zamość
KUMITE JUNIOR M-70
1 Kot Szczepan Lublin
2 Przybyła Mateusz Lublin
3 Kania Kacper Tomaszów Lubelski
3 Poprawa Przemysław Zamość
KUMITE JUNIOR M-75
1 Jędrychowski Jakub Lublin
2 Mazur Mikołaj Radzyń Podlaski
3 Kalinowski Jakub Lublin
3 Kozak Piotr Lublin
KUMITE JUNIOR M+75
1 Chruściel Piotr Lublin
2 Matwiejczuk Piotr Chełm
3 Dziubka Piotr Zamość
3 Litwińczuk Przemysław Tomaszów Lubelski
KATA JUNIOR K
1 Chabros Emilia Lublin
2 Knafel Iwona Tomaszów Lubelski
3 Kotko Katarzyna Lublin
KUMITE JUNIOR K-55
1 Talarowska Iga Lublin
2 Szewczyk Anna Lublin
3 Kot Małgorzata Zamość
3 Gzik Wiktoria Zamość
KUMITE JUNIOR K-60
1 Zyguła Weronika Lublin
2 Kozłowska Aleksandra Chełm
3 Smyk Sylwia Lublin
3 Olszak Izabela Lublin
KUMITE JUNIOR K+60
1 Kimaczyńska Dominika Lublin
2 Szymczuk Patrycja Chełm
3 Wójcik Katarzyna Tomaszów Lubelski
3 Bucińska Oliwia Lublin

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy! OSU!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików – Zakrzówek 22.02.2015 r.

Dnia 22.02.2015 r. w Zakrzówku odbyły się zorganizowane przy pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików.

W imprezie wzięło udział około 150 zawodników z całej Lubelszczyzny. Turniej jak zawsze przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze, pomimo tego na macie widać było ducha walki. Rozegrane zostały dwie konkurencje kata i kumite podczas których młodzi zawodnicy dawali z siebie wszystko. Walki niejednokrotnie były bardzo zacięte i wyrównane co skutkowało dogrywkami, ale większość z nich została rozegrana w regulaminowym czasie lub przez ippon przed czasem. Na macie mogliśmy obserwować pierwsze kroki stawiane w zawodach przez najmłodszych Senpai, którzy niejednokrotnie zaskoczyli nas duchem walki.

Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a wzięli w nim udział zawodnicy z Białej Podlaskiej, Chełma, Wisznic, Kraśnika, Chodla, Zakrzówka, Wilkołaza, Świdnika, Łęcznej, Zamościa, Płoskiego, Nałęczowa, Józefowa nad Wisłą i Lublina. Zawody sędziowali sędziowie Okręgowego Związku Karate w Lublinie.

KATA MŁODZIK M
1 Gruszczyk Szymon Lublin
2 Prus Michał Chełm
3 Lubka Adrian Radzyń Podlaski
KUMITE MŁODZIK M-50
1 Gnat Dawid Lublin
2 Woźnica Adrian Zamość
3 Waryszak Rafał Lublin
3 Stachyra Filip Lublin
KUMITE MŁODZIK M-55
1 Ślązak Łukasz Biała Podlaska
2 Kołodziej Marcin Lublin
3 Pękała Bartosz Chełm
3 Małunow Kamil Lublin
KUMITE MŁODZIK M-60
1 Rycek Rafał Lublin
2 Lubczyński Michał Zamość
3 Krajewski Jakub Lublin
3 Zasiadko Nikodem Lublin
KUMITE MŁODZIK M-65
1 Żaba Maciej Lublin
2 Groen Hubert Lublin
3 Trzeciak Jakub Radzyń Podlaski
3 Kaniewski Marcin Lublin
KUMITE MŁODZIK M+65
1 Sokołowski Przemysław Lublin
2 Kawka Łukasz Zamość
3 Chodulski Jakub Lublin
3 Król Mikołaj Lublin
KATA MŁODZIK K
1 Podkowa Aleksandra Lublin
2 Kawecka Barbara Tomaszów Lubelski
3 Gnat Aleksandra Lublin
KUMITE MŁODZIK K-50
1 Łuczywek Maja Lublin
2 Wicińska Aleksandra Lublin
3 Kotecka Jowita Biała Podlaska
3 Siemczyk Katarzyna Zamość
KUMITE MŁODZIK K-55
1 Kirwiel Julia Lublin
2 Niewęgłowska Martyna Radzyń Podlaski
3 Domańska Wiktoria Lublin
3 Romańczuk Gabriela Tomaszów Lubelski
KUMITE MŁODZIK K+55
1 Rusiecka Aleksandra Lublin
2 Woroszyło Aleksandra Radzyń Podlaski
3 Szewczuk Anna Zamość
3 Matraszek Zofia Lublin

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej sportowej postawy oraz wyników podczas turnieju! OSU!

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie.

Zaszufladkowano do kategorii OZK

XV Mistrzostwa Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostwa Polski Juniorów – Koszalin 25.10.2014

25 października w Koszalinie podczas XV Mistrzostw Polski Seniorów Open i Kata oraz Mistrzostw Polski Juniorów zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie zdobyli wysokie pozycje!

Katarzyna Daniluk – Lublin – 2 miejsce w kata kobiet

Roman Wojciechowski – Lublin – 2 miejsce w kumite seniorów open +35 lat

Filip Siemczyk – Zamość – 3 miejsce w kumite Juniorów Młodszych do 70kg

Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski – 4 miejsce w kata Juniorek Młodszych

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

1116

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych – Tomaszów Lubelski 31.05.2014

Dnia 31 maja 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów Młodszych Karate Kyokushin, którego organizatorem był Okręgowy Związek Karate w Lublinie przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. W turnieju wzięło udział 120 zawodników z następujących miejscowości: Biłgoraj, Chełm, Chodel, Lublin, Łabuńki, Łaszczów, Łęczna, Puławy, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Zamość.

WYNIKI:

Kata juniorki młodsze 1997 – 1998
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Weronika Zyguła – Lublin
3. Izabela Kamińska – Lublin

Kata juniorów młodszych 1997 – 1998
1. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski
2. Kamil Kołodziej – Zamość
3. Kamil Belniak – Lublin

Kumite juniorki młodsze 1997 – 1998
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
2. Weronika Zyguła – Lublin
3. Izabela Kamińska – Lublin

Kumite juniorów młodszych 1997 -1998   – 70kg
1. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski
2. Filip Siemczyk – Zamość
3. Kamil Grzyb – Lublin

Kumite juniorów młodszych 1997-1998 + 70kg
1. Paweł Sawczuk – Lublin
2. Damian Chromik – Radzyń Podlaski
3. Kamil Kołodziej – Zamość

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Warna 17-18.05.2014

W dniach 17-18.05.2014 w Warnie w Bułgarii odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, w których udział wzięli zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie: Katarzyna Daniluk zajmując 7 miejsce w kata kobiet oraz Konrad Kozłowski zajmując 6 miejsce w kata mężczyzn.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

IMG_0316

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Świata w Kata Karate Kyoksuhin – Tokyo 18-20.04.2014

Podczas odbywających się w Japoni Mistrzostw Świata w Kata Karate Kyokushin zawodnicy Okręgowego Związku Karate w Lublinie
zdobyli dwa złote medale: sensei Izabela Sularz w kata kobiet natomiast sensei Konrad Kozłowski w kata mężczyzn
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

 

is kk jc ms tokio 2014 lubelskie

 

Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Łabuńkach 2014

W sobotę 12 kwietnia odbyły się w Łabuńkach Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików w Karate Kyokushin. Wzięło w nich udział 217 zawodników z 8 klubów.
Sędziowali sensei Dariusz Rycek, Roman Wojciechowski, Sebastian Olszak i Tomasz Kisiel. Opiekunem grupy był sensei Grzegorz Sawczuk.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

Wyniki:
Kumite Młodzik – dziewczęta – 50 kg:
1. Katarzyna Wójcik – Tomaszowski KKK,
2. Katarzyna Majder – Zamojski KKK,
3. Aleksandra Gnat – Lubelski KKK,
3. Marlena Woźniak – Lubelski KKK

Kumite Młodzik dziewczęta +55kg:
1.Izabela Olszak – Lubelski KKK,
2. Katarzyna Machnikowska – Lubelski KKK,
3. Wiktoria Gzik – Zamojski KKK,
3. Aleksandra Podkowa – Lubelski KKK,

Kumite Młodzików – 55kg:
1. Beniamin Szczuka – Zamojski KKK,
2. Łukasz Kawałka – Zamojski KKK,
3. Jakub Hawryuk – Zamojski KKK,
4. Adam Soniak – Tomaszowski KKK

Kumite Młodzików +60kg:
1. Mateusz Rutyna – Zamojski KKK,
2. Adam Huczko – Bialsko Podl. KKK,
3. Piotr Dziubka – Zamojski KKK,
3. Mateusz Przybyła – Lubelski KKK

Kata Młodzik dziewczęta:
1. Paula Majder – Zamojski KKKK,
2. Bucińska Oliwa – Lubelski KKK,
3. Katarzyna Wójcik – Tomaszowski KKK

Kata Młodzików:
1. Łukasz Kawałka – Zamojski KKK,
2. Piotr Chruściel – Lubelski KKK,
3. Jerzy Wasiłkiw – Rawski KKK

 

DSC02963
Zaszufladkowano do kategorii OZK

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego – Żdanów 15.03.2014

Podczas uroczystego otwarcia zawodów Okręgowego Związku Karate w Lublinie – Mistrzostw Makroregionu Wschodniego szkoleniowcy OZK sensei Leszek Gierszon, Krzysztof Policha, Grzegorz SawczukSebastian Olszak, Marek Woroszyło, Ariel Miszkiniuk, Roman Łukaszewski, Waldemar Kozioł, Józef Siemczyk, Mariusz Małys oraz  Jerzy Wójcik otrzymali wyróżnienia przyznane przez wicemarszałka Województwa Lubelskiego Pana Krzysztofa Grabczuka za wybitne osiągnięcia w pracy szkoleniowej i wieloletnie zaangażowanie w rozwój karate kyokushin na Lubelszczyźnie.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Marszałkowskiemu w Lublinie

Wyniki zawodników OZK:

KUMITE MŁODZICZKI -50
3. Katarzyna Wójcik – Tomaszów Lubelski

KUMITE MŁODZICY -55
3. Łukasz Kawka – Zamość
5-8. Filip Hawrylak – Zamość

KUMITE MŁODZICY -65
5-8. Piotr Dziubka – Zamość

KUMITE MŁODZICY +65
1. Mateusz Rutyna – Zamość
5-8. Sebastian Wójcik – Lublin
5-8. Adrian Woźnica – Zamość

KATA MŁODZICZKI
2. Oliwia Bucińska – Lublin

KATA MŁODZICY
1. Piotr Dziubka – Zamość
2. Szczepan Kot – Lublin
3. Piotr Chruściel – Lublin

KUMITE SENIORKI +55
5-8. Magdalena Mazurek – Lublin

KATA SENIORKI
3. Katarzyna Daniluk – Lublin
5. Dominika Bulka – Zamość
6. Magdalena Mazurek – Lublin

KUMITE JUNIORKI +55
3. Patrycja Pękala – Tomaszów Lubelski
5-8. Donata Grzywna – Biała Podlaska

KATA JUNIORKI
1. Joanna Wójcik – Tomaszów Lubelski
6. Izabela Kamińska – Lublin
8. Agnieszka Szejgiec – Lublin

KUMITE SENIORZY -65
5-8. Mariusz Kobyliński – Lublin

KUMITE SENIORZY -70
5-8. Dawid Bielas – Biała Podlaska

KUMITE SENIORZY -75
2. Michał Romaneczko – Biała Podlaska

KUMITE SENIORZY -80
2. Przemysław Jankowski – Biała Podlaska

KATA SENIORZY
1. Konard Kozłowski – Lublin
2. Paweł Tymczuk – Zamość
4. Robert Owczarczyk – Zamość

KUMITE JUNIORZY -60
3. Tomasz Stromidło – Tomaszów Lubelski

KUMITE JUNIORZY -65
5-8. Filip Siemczyk – Zamość
5-8. Krystian Aleksandrowicz – Biała Podlaska

KUMITE JUNIORZY -70
5-8. Kamil Staniak – Radzyń Podlaski

KUMITE JUNIORZY -75
5-8. Damian Chromik – Radzyń Podlaski

KUMITE JUNIORZY +75
3. Robert Zalewski – Lublin

KATA JUNIORZY
6. Kamil Kołodziej – Zamość

KUMITE OLDBOY OPEN
1. Roman Wojciechowski – Lublin

Zaszufladkowano do kategorii OZK