Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Bukareszt 25-26.11.2017

W dniach 25-26.11.2017 w Bukareszcie odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. Nasz klub reprezentowali: Katarzyna Daniluk, Mateusz Koczmara, Małgorzata Dymek, Michalina Majewska, Oliwia Waleryś, Anna Spudowska, Klaudia Moleśtak oraz Mateusz Wójcik.
Zawodnikom jako trenerzy towarzyszyli shihan Jacek Czerniec oraz sensei Sebastian Olszak.
Nasi zawodnicy zdobyli dwa brązowe medale:
Klaudia Moleśtak  – kumite dziewcząt
Mateusz Wójcik – kumite chłopców
Serdecznie gratulujemy!

Równolegle w Bukareszcie odbyło się Seminarium Sędziowskie i Techniczne prowadzone przez sekretarza Międzynarodowego Departamentu IKO shihan Katsuhito Gorai, w którym wziął udział shihan Jacek Czerniec.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii z ME w Galerii>

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości – Biłgoraj 12.11.2017

W niedzielę 12.11.2017 w Biłgoraju odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości. W turnieju wzięło udział 145 zawodników z 8 ośrodków z Polski.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kata dziewcząt 10-11 lat
2. Anna Spudowska

Kata chłopców 12-13 lat
3. Piotr Smyk

Kumite dziewcząt 6-7 lat  -25 kg
2. Paulina Świątowska

Kumite dziewcząt 8-9 lat  -30 kg
2. Patrycja Sieńczyk
3. Oliwia Nagrodzka

Kumite dziewcząt 8-9 lat  -35 kg
3. Gabriela Taras

Kumite dziewcząt 8-9 lat  +35 kg
3. Aleksandra Wlazły
3. Lena Wrocławska

Kumite dziewcząt dziewcząt 10-11 lat  -40kg
3. Anna Spudowska

Kumite chłopców 8-9 lat  -40 kg
2. Szymon Lagiera

Kumite chłopców 10-11 lat  -40 kg
2. Antoni Aleksandrowicz

Kumite chłopców 10-11 lat  +40 kg
3. Bartosz Buchajczyk

Kumite chłopców 12-13 lat  -45 kg
3. Jan Dobosz
3. Piotr Smyk

Kumite chłopców 12-13 lat  -50 kg
3. Szymon Brodziak
3. Jakub Tołubiński

Kumite chłopców 12-13 lat  +50 kg
3. Maksymilian Górski

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Mazury Cup – Ostróda 04.11.2017

W sobotę 04.11.2017 w Ostródzie odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Mazury Cup. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z Polski i Rosji.
Nasi młodzi zawodnicy, którzy do Ostródy pojechali pod opieką sensei Sebastiana Olszaka i sensei Dominika Michalczuka zdobyli siedem medali:

Kumite dziewcząt 10-11 lat do 35 kg
3. Anna Spudowska

Kumite dziewcząt 12-13 lat do 45 kg
3. Małgorzata Dymek

Kumite dziewcząt 12-13 lat do 50 kg
3. Oliwia Waleryś

Kumite dziewcząt 12-13 lat do 55 kg
2. Klaudia Moleśtak

Kumite dziewcząt 14-15 lat do 80 kg
2. Michalina Majewska

Kata chłopców 12-13 lat
1. Mateusz Wójcik

Kumite chłopców 12-14 lat do 50 kg
3. Mateusz Wójcik

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Białego Niedźwiedzia – Chełm 28.10.2017r.

W dniu 28 października 2017 r. w Chełmie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Białego Niedźwiedzia.
Sędziami głównymi zawodów byli Shihan Jacek Czerniec i Shihan Krzysztof Policha.
W turnieju wzięło udział 193 zawodników z 11 ośrodków: Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Krosno, Białystok, Wohyń, Góra Kalwaria, Przeworsk oraz Chełm.

Wyniki naszych zawodników:

Kata kadetek 2006-2007
3. Anna Spudowska

Kata młodzików 2004-2005
3. Aleksander Gałka

Kumite dziewcząt 2008-2009 do 30 kg
2. Patrycja Siemczyk
3. Gabriela Taras
3. Aleksandra Wlazły

Kumite dziewcząt 2008-2009 do 40 kg
3. Anna Świątkowska

Kumite dziewcząt 2008-2009 powyżej 40 kg
2. Izabela Kopeć

Kumite chłopców 2008-2009 do 25 kg
1. Filip Dobosz
2. Michał Madejek
3. Norbert Zakrzewski

Kumite chłopców 2008-2009 do 35 kg
3. Kacper Chęć

Kumite chłopców 2008-2009 powyżej 45 kg
3. Antoni Błąkała

Kumite kadetek 2006-2007 do 33 kg
2. Anna Spudowska
3. Paulina Dziadosz

Kumite młodziczek 2004-2005 do 48 kg
3. Małgorzata Dymek

Kumite młodziczek 2004-2005 powyżej 48 kg
3. Oliwia Waleryś

Kumite młodzików 2004-2005 do 45 kg
3. Jan Dobosz

Kumite młodzików 2004-2005 do 54 kg
2. Bartosz Kondracki
3. Karol Kręglicki

Kumite juniorek młodszych 2002-2003 powyżej 50 kg
1. Michalina Majewska
2. Justyna Dudzik

Serdecznie gratulujemy!

XVIII Mistrzostwa Polski Open Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin – Lublin 21.10.2017

Dnia 21.10.2017r. w Lublinie odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Open Seniorów Kyokushin oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Kyokushin.

Reprezentanci naszego klubu zdobyli trzy medale:

Jan Waniewski złoto w kategorii kumite juniorów młodszych do 50kg
Jan Waniewski złoto w konkurencji kata juniorów młodszych
Mateusz Koczmara srebro w kategorii kumite masters +35lat

Pozostali zawodnicy zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce w konkurencji kata:

Kata juniorów młodszych
5 miejsce senpai Janusz Sidor
Kata kobiet
4 miejsce sensei Katarzyna Daniluk
9 miejsce sensei Magdalena Mazurek
Kata mężczyzn
7 miejsce sensei Janusz Piekarz
8 miejsce sensei Ryszard Dżaman
9 miejsce sensei Tomasz Waryszak

Serdeczne gratulacje!

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii:

Ceremonia otwarcia

Kata cz. 1

Kata cz. 2

Kumite cz.1

Kumite cz.2

Dekoracja zwycięzców

Zawody patronatem honorowym objął Wiceminister Sportu Pan Jarosław Stawiarski
oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Sławomir Sosnowski.

Zawody zostały rozegrane dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Dziękujemy Marszałkowi Województwa Lubelskiego Panu Sławomirowi Sosnowskiemu
za ufundowanie pucharów dla zwycięzców klasyfikacji drużynowej.

Wsparcia rzeczowego udzielili nam senpai Zbigniew Stępniewski – Intermarche Bełżyce
oraz sensei Dariusz Cymmerman – Energy Zone Białystok, serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim sensei i senpai za pomoc w organizacji imprezy, to dzięki waszemu zaangażowaniu odbywające się w Lublinie zawody wysokiej rangi przeszły do historii jako sukces organizacyjny.

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 07.10.2017

W sobotę 07 października 2017 r. w hali Szkoły Podstawowej w Płoskiem odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość. Organizatorem Turnieju był Zamojski Klub Karate Kyokushin.
Do rywalizacji przystąpiło 216 karateka z Ukrainy (Rawa Ruska, Zhovkva) i 22 IKO Dojo Polska. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Zamojski KKK przed Klubem z Białej Podlaskiej i Krosna. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wysokiego poziomu sportowego i wielkiego ducha walki. Licznie zgromadzonej publiczności dziękujemy za sportowy doping.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kumite dziewcząt 2010-20113
2. Emilia Iwaniuk
3. Marika Kaszak

Kumite dziewcząt 2008-2009 -30kg
3. Oliwia Nagrodzka

Kumite dziewcząt 2008-2009 +35kg
2. Izabela Kopeć
3. Lena Wrocławska

Kumite dziewcząt 2008-2009 +50kg
2. Anna Dymek

Kumite dziewcząt 2006-2007 -35kg
3. Anna Spudowska
3. Paulina Dziadosz

Kumite dziewcząt 2004-2005 -40kg
3. Anna Cieszko

Kumite dziewcząt 2004-2005 -50kg
3. Małgorzata Dymek

Kumite dziewcząt 2004-2005 +50kg
2. Klaudia Moleśtak

Kumite dziewcząt 2002-2003 -55kg
3. Amelia Mikołajewicz

Kumite chłopców 2008-2009 +45kg
3. Kacper Chęć

Kumite chłopców 2006-2007 -55kg
2. Bartosz Ejnik

Kumite chłopców 2006-2007 -45kg
2. Marcin Kolasa

Kumite chłopców 2006-2007 +55kg
3. Konrad Gołoś

Kumite chłopców 2004-2005 -40kg
3. Karol Dziadosz

Kumite chłopców 2004-2005 -50kg
2. Mateusz Wójcik
3. Bartosz Kondracki

Kumite chłopców 2002-2003 -55kg
2. Janusz Sidor
3. Piotr Wicha

Kumite chłopców 2002-2003 -50kg
1. Jan Waniewski
3. Mikołaj Król

Kata chłopców 2002-2003
1. Jan Waniewski
2. Janusz Sidor

Kata dziewcząt 2006-2007
2. Anna Spudowska

 

 

 

 

 

Nasi karatecy w roli Wandalów

W tegorocznych 51. Dymarkach w Nowej Słupi uczestniczyła najliczniejsza w Polsce drużyna wojów z plemienia Wandalów (plemię przybyłe na tereny Polski na przełomie II i III wieku p.n.e. które zajmowało się wytopem żelaza, a wojowie tego plemienia podbili Cesarstwo Rzymskie).
Rekonstruktorzy, którzy w tym roku wcielili się w Wandalów – wojów i hutników są członkami Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin sekcji w Chodlu i Józefowie nad Wisłą.  Przez czas  trwania festynu archeologicznego zajmowali się wytopem żelaza oraz toczyli pokazowe bitwy z przybyłym legionem Rzymskim i innymi plemionami barbarzyńskimi. Nasi wojowie otrzymali najwyższe oceny za przygotowanie zarówno pod względem walki jak i wiernego odtworzenia strojów i wyposażenia. Była to lekcja historii na żywo, bo sami wcielali się w osoby o których mogli wcześniej tylko czytać w podaniach historycznych. Żyli, walczyli, jedli jak ludzie z tamtej epoki bez telefonów, komputerów, internetu i wszelkich wygód.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Kurs instruktora sportu karate, LKKK 24.09 – 01.10.2017

Kurs instruktora sportu karate
uprawniający do ubiegania się o licencję instruktora Polskiego Związku Karate
Termin: 24.09 – 01.10.2017 r.
Miejsce: Lublin ul. B. Głowackiego 35 (siedziba Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin)
Rejestracja w niedzielę 24.09.2017 r. w godz. 13.00 – 16.00 w biurze LKKK (Lublin ul. B. Głowackiego 35)

Koszty:
– uczestnictwa w kursie wynosi 1500,00 zł
– wyżywienia (obiady i kolacje) i zakwaterowania 570,00 zł

Zgłoszenia można wysyłać do dnia 12.09.2017! na adres jczerniec@gmail.com
Kurs zostanie przeprowadzony przy zgłoszeniu min. 20 osób
Rezerwacja miejsca następuje poprzez przesłanie pocztą kompletnie wypełnionej deklaracji uczestnika oraz dwóch fotografii o wymiarach 3,5 x 4,5 cm i wpłacenie zaliczki w wysokości 200,00 zł

Wpłaty pozostałej części należności (1300,00 zł koszt uczestnictwa + 570,00 zł koszt wyżywienia i zakwaterowania) należy dokonać najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu tj. 24.09.2017 r.

Numer konta organizatora: BS w Wisznicach I Oddział w Lublinie 14 8055 0006 0400 3685 2004 0001

Niezbędne rzeczy: przybory do notowania, dwie karate-gi, ochraniacze, dresy i obuwie do treningu w terenie.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest posiadanie stopnia szkoleniowego min. 3 kyu oraz dostarczenie poniższych dokumentów:
– potwierdzone pieczątką oraz podpisem kierownika macierzystego klubu, pisemne zgłoszenie kandydata poprzez przesłanie pocztą „Deklaracji uczestnika”
– kserokopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana)
– dwie fotografie o wymiarach 3,5 x 4,5cm podpisane na odwrocie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: jczerniec@gmail.com

Informacji o kursie udziela shihan Jacek Czerniec tel. 602 757 003

OSU !

Załączniki do pobrania:

Informacja-ogólna-instruktor.pdf

Deklaracja-uczestnika-instruktor.doc

 

Zgrupowanie Treningowe Kumite – Okuninka 25-27.08.2017

W dniach 25-27.08.2017 nad jeziorem Białym odbyło się pierwsze Zgrupowanie Treningowe Kumite. Organizatorem szkolenia był Okręgowy Związek Karate w Lublinie, a treningi prowadzili sensei Grzegorz Sawczuk i sensei Ariel Miszkiniuk.
Zgrupowanie, w którym wzięło udział blisko 80 zawodników z klubów Lubelszczyzny, było poświęcone technice i taktyce kumite.
Uczestnicy mieli okazję trenować  w sali na tatami, w plenerze na wolnym powietrzu oraz w wodzie, w dzień i w nocy :)
Sprzyjająca pogoda umożliwiła zrealizowanie całego programu treningowego oraz wypoczynkowego, a zgrupowanie okazało się bardzo udane.
Było to pierwsze, ale nie ostatnie tego typu zgrupowanie, zanim jednak odbędzie się kolejne, zapraszamy wszystkich na wczesniejsze seminarium kumite Polish Fighters Camp w Zakopanem.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii >>

Nowe mistrzowskie stopnie w LKKK. Gratulacje!

Serdeczne gratulacje dla sensei, którzy na IKO Poland Summer Camp 2017 pozytywnie zaliczyli egzamin na kolejny mistrzowski stopień.

Sensei Dominik Michalczuk 3 Dan
Sensei Piotr Grabarczyk 2 Dan
Sensei Karol Szewczyk 2 Dan
Sensei Bartiomiej Tyzo 2 Dan
Sensei Robert Wszelaki 2 Dan

Osu!

XXXIII Letni Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy – Bukowina Tatrzańska 25.06-06.07.2017

Po raz drugi gościny podczas obozu letniego użyczył nam Górski Ośrodek Wypoczynkowy Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej. W dniach 25.06-06.07.2017 r. odbył się tam XXXIII Letni Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy karate Kyokushin.
Podobnie jak w roku ubiegłym pogoda dopisywała i mogliśmy zrealizować zaplanowany program zarówno szkoleniowy jak i wypoczynkowy.
Program treningowy dla dzieci i starszych został wyraźnie zróżnicowany. Dla młodszych karateka ogólnorozwojowe i techniczne treningi uzupełniane były grami, zabawami i turniejami sportowymi. Starsi karatecy, dla których program treningowy zakładał od dwóch do czterech treningów dziennie dał szansę doskonalenia technicznych aspektów kihon geiko, ido geiko oraz kata. Treningi techniki i taktyki walki, kumite, bunkai oraz treningi z wykorzystaniem tarcz pomagały zrozumieć i wykorzystać doskonalone elementy w praktyce. Uzupełnieniem i urozmaiceniem dla wszystkich karateka były treningi z kijem BO.
Dzieci i młodzież korzystały z wędrówek górskimi szlakami. Najmłodsze odbyły wycieczkę na Rusinową Polanę, starsze po dotarciu do niej wyruszyły dalej na Gęsią Szyję, a najstarsi w tym czasie przemaszerowali przez Krzyżne. Była też okazja wspiąć się, aby móc podziwiać Giewont z Sarniej Skałki.
Uczestnicy korzystali również z dobrodziejstw basenu w ośrodku, a także wybawili się w Termach w Białce Tatrzańskiej. Nie zabrakło zabaw terenowych, gier i turniejów sportowych, dyskotek i ognisk.
Obóz zakończył się egzaminem na stopnie kyu.
Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Lublin został zrealizowany program z profilaktyki uzależnień „Zanim spróbujesz” dla 100 dzieci i młodzieży z Lublina.
Serdecznie dziękujemy za pomoc.
Osu !

II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO – Białystok 10.06.2017

W dniu 10 czerwca 2017r. w Białymstoku odbył się II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO.
W zawodach uczestniczyło 212 zawodników z 24 klubów, w tym z 3 klubów z zagranicy (Rosja, Białoruś, Mołdawia).
Sędzią głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec  5 dan.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kumite kadetek 10-11 lat +45kg:
1. Klaudia Moleśtak

Kumite kadetek 12-13 lat -50kg
3. Małgorzata Dymek

Kumite młodziczek 14-15 lat -50kg
3. Emilia Depa

Kumite kadetów 12-13 lat -55kg
3. Mateusz Wójcik

Zmagania poza podium zakończyła Wiktoria Maciąg.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin – Lyon 20-21.05.2017

Wielki sukces Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin podczas Mistrzostw Europy w Lyonie 20-21.05.2017 r.

Konrad Kozłowski zdobył złoty medal w konkurencji kata seniorów.
Katarzyna Daniluk zajęła piąte miejsce w konkurencji kata seniorek.
Jan Waniewski zajął czwarte miejsce w konkurencji kata juniorów.
Małgorzata Dymek wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite młodziczek do 45 kg.
Inni reprezentanci LKKK rywalizujący w konkurencjach kata i kumite: Tomasz Waryszak, Magdalena Mazurek, Janusz Sidor, Mikołaj Król, Wiktoria Waryszak, Kacper Caban oraz Magdalena Leziak zajęli miejsca poza podium.
Sukcesem zakończył się także start zaprzyjaźnionej z LKKK zawodniczki z Małkini  Marii Jasko, która wywalczyła srebro w kategorii kumite kobiet +65 kg.

Serdeczne gratulacje!

Lubelską ekipę reprezentowali także: w roli sędziego Shihan Jacek Czerniec, w roli coach sensei: Leszek Gierszon, Izabela Czerniec, Grzegorz Sawczuk i Sebastian Olszak, w roli kibiców zaprzyjaźnieni rodzice i dziadkowie naszych zawodników.

Po turnieju Kancho Shokei Matsui poprowadził seminarium szkoleniowe, w którym wzięli udział Shihan Jacek Czerniec i sensei Izabela.

Udział Lubelskiej ekipy w Mistrzostwach Europy w Lyonie był możliwy dzięki wsparciu Województwa Lubelskiego, Urzędu Miasta Lublin oraz Starostwa Powiatowego Świdnik, Gminy Świdnik i Gminy Mełgiew, Gminy Chodel, Gminy Dębowa Kłoda a także PGE Dystrybucja S.A.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Złoto karateków w Lyonie – Gazeta Wyborcza

XL Bieg Kwitnącej Wiśni – Lublin 14.05.2017

W minioną niedzielę 14.05.2017r. ,przy doskonałej dla tego imprez pogodzie,
nad Zalewem Zemborzyckim, odbył się jubileuszowy XL Bieg Kwitnącej Wiśni.
Tradycyjnie dla nastolatków i dorosłych przeznaczony był bieg dookoła zalewu,
którego dystans wynosi ok. 12 km.
Pozostali uczestnicy imprezy wzięli udział w biegach na różnych dystansach,
od 200 po 3000 metrów.
W biegach wzięło udział ok. 160 uczestników. Liczna grupa pod wodzą sensei Waldemara Kozioła przyjechała z Chełma. Wśród gości znaleźli się sensei Jan Piotrowski inicjator pierwszych biegów organizowanych przez lubelskich karateka oraz pan Zbigniew Furman prezes Wojewódzkiego TKKF od lat zaangażowany w organizację imprez biegowych w naszym regionie.

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Wyniki zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Bieg główny Mężczyźni

  1. Stanisław Trentowicz
  2. Daniel Czerniec
  3. Piotr Mamej

Bieg główny Kobiety:

  1. Olga Zarzeczna
  2. Karolina Dobrowolska
  3. Katarzyna Siemczyk

2011 i młodsi chłopcy:

  1. Michał Olszak
  2. Karol Pochodyła
  3. Hubert Jusiak

2009/2010 dziewczynki:

  1. Łucja Puła
  2. Nikola Grzelak
  3. Lena Czubacka

2009/2010 chłopcy:

  1. Fabian Nafalski
  2. Bartłomiej Kowalski
  3. Karol Kamiński

2007/2008 dziewczynki

  1. Julia Samborska
  2. Zuzanna Gorgol
  3. Alicja Zalewska

2007/2008 chłopcy

  1. Paweł Gutalski
  2. Dawid Kraska
  3. Antoni Aleksandrowicz

2005/2006 dziewczynki

  1. Aleksandra Mrugała
  2. Natalia Szopa
  3. Julia Nowak

2005/2006 chłopcy

  1. Bartłomiej Ulrich
  2. Adam Pochodyła
  3. Szymon Koczmara

2004 i starsze dziewczynki

  1. Maria Woszczyńska
  2. Joanna Ścibura
  3. Urszula Napierała

2004 i starsi chłopcy

  1. Paweł Olech
  2. Jakub Krzywnia
  3. Aleksander Gałka

VII Otwarte Mistrzostwa Czech – Hostinne 06.05.2017

Podczas odbywających się 06.05.2017 VII Otwartych Mistrzostw Czech w  Hostinne nasz klub reprezentowali zawodnicy na co dzień trenujący w Józefowie nad Wisłą i Chodlu. Rywalizowali w konkurencji kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. W turnieju udział brali zawodnicy z Republiki Czeskiej, Węgier, Słowacji, Polski i Ukrainy.
Wyniki naszych zawodników:
I miejsce -Wiktoria Maciąg – Chodel
II miejsce Szyman Lagiera – Chodel
II miejsce Amelia Mikołajewicz
Tytuł Młodego Lwa – Michał Madejek – Chodel
Małgorzata Dymek i Klaudia Moleśtak zakończyły zmagania tuż poza podium.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin oraz III Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie – Łabuńki 06.05.2017

06.05.2017 w Łabuńkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin oraz III Ogólnopolski
Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie w kategoriach wiekowych dzieci,
juniorów. W zawodach uczestniczyło 204 zawodników z Lublina, Białej
Podlaskiej, Tomaszowa Lubelskiego, Krosna, Przeworska, Chełma, Radzynia
Podlaskiego, Dukli, Chodla, Świdnika, Białegostoku, Wohynia, Zamościa
oraz z Ukrainy Rawa Ruska.

Wyniki naszych zawodników:

Dziewczęta Junior Młodszy (kumite) 2002-2003
3. Wiktoria Pawełczak

Chłopcy Junior Młodszy 2002-2003 (kumite)  -60 kg
3. Mateusz Nagrodzki

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -45kg
3. Jakub Tołbiński

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -60 kg
3. Kacper Caban

Chłopcy Junior Młodszy 2002-2003 (kumite)  -50 kg
3. Mikołaj Król

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -40kg
3. Jan Dobosz

Chłopcy Młodzik 2004-2005 (kumite) -50 kg
2. Jakub Golonka

Junior Młodszy 2002-2003 (kata)
1. Jan Waniewski
2. Janusz Sidor
3. Mikołaj Król

Dziewczęta  2010-2011 (kumite) -23 kg
2. Jagoda Szajder
3. Marika Kaszak

Dziewczęta  2007-2008 (Kumite) -25 kg
2. Lena Pilipczuk

Dziewczęta 2008-2009 (kumite) -30 kg
1. Oliwa Nagrodzka
3. Lena Czubacka

Dziewczęta 2008-2009 (kumite) +30 kg
3. Aleksandra Wlazły

Chłopcy  2008-2009 (kumite) -25 kg
3. Filip Dobosz

Dziewczęta 2006-2007 (kumite) +40 kg
3. Anastazja Jaruga

Chłopcy  Kadet 2006-2007 (kumite) +45 kg
2. Adam Mikołajewski

 

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

IV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Karate Kyokushin ku pamięci sosai Masutatsu Oyama – Tomaszów Lubelski 23.04.2017

23.04.2017 w Tomaszowie Lubelskim odbył się IV Międzynarodowy Integracyjny Turniej Karate Kyokushin ku pamięci sosai Masutatsu Oyama.

WYNIKI:
Kumite chłopców rocznik 2002-2003 -55kg:
1. Waniewski Jan
2. Król Mikołaj

Kumite chłopców rocznik 2004-2005 +50kg:
3. Golonka Jakub

Kumite chłopców rocznik 2004-2005 -45kg:
3. Kręglicki Karol

Kumite chłopców rocznik 2004-2005 -50kg:
3. Tołbiński Jakub

Kumite chłopców rocznik 2006-2007 +40kg:
3. Mikołajewski Adam

Kumite chłopców rocznik 2008-2009 +35kg:
3. Kręglicki Artur

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2009 -30kg:
2. Kowal Karolina
3. Taras Gabriela

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2009 +35kg:
3. Wlazły Aleksandra
3. Dymek Anna

Kumite dziewcząt rocznik 2008-2009 -35kg:
3. Iwaniuk Alicja

Kumite dziewcząt rocznik 2010-2011:
3. Iwaniuk Emilia

Kumite dziewcząt 2006-2007 -40kg:
3. Sędłak Anna

Kumite dziewcząt 2004-2005 -45kg:
1. Dymek Małgorzata

Kata dziewcząt rocznik 2004:
3. Maliszewska Karolina

Kata chłopców rocznik 2003:
1. Waniewski Jan
2. Król Mikołaj
3. Sidor Janusz

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

MAZOVIA CUP 2017 – Piaseczno 02.04.2017

W niedzielę 02.04.2017 w Piasecznie k/Warszawy odbył się Turniej IKO Mazovia Cup 2017.
Wyniki naszych zawodników:
Kumite chłopców:
3 miejsce – Janusz Sidor
3 miejsce – Mikołaj Król
Kata chłopców:
4 miejsce – Jan Waniewski
5 miejsce – Janusz Sidor
6 miejsce – Mikołaj Król

 

 

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate – Radom 19.03.2017

19.03.2017 w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Kyokushin Karate, w których uczestniczyło ponad 300 zawodników
z blisko 40 ośrodków Kyokushin.
Wyniki naszych zawodników:
Kata młodzików
1 miejsce – Mateusz Wójcik
Kata Juniorów Młodszych
1 miejsce – Jan Waniewski
2 miejsce – Mikołaj Król
Kata Seniorek
3 miejsce – Magdalena Mazurek
Kumite Młodziczek -50 kg
3 miejsce – Oliwia Waleryś
Kumite Juniorów Młodszych -55 kg
3 miejsce – Jan Waniewski
Kumite Juniorów Młodszych -60 kg
2 miejsce – Janusz Sidor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel – Chodel 11.03.2017

W sobotę 11 marca 2017r. w Chodlu odbył się IV Turniej o Puchar Wójta Gminy Chodel
W turnieju wzięło udział 236 zawodników z klubów z województw Podlaskiego, Mazowieckiego, Podkarpackiego i Lubelskiego.
Medale wręczali: Pan Jan Wincenty Majewski –  Wójt Gminy Chodel, Pan Adam Rędzia – Przewodniczący Rady Gminy Józefów nad Wisła, Pani Iwona Łomicz – dyrektor ZS w Chodlu.
Sędzią Głównym turnieju był Shihan Jacek Czerniec.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Gminie Chodel

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

WYNIKI:

Kata dziewcząt rocznik 2008 – 2009

  1. Julia Mielnicka – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  2. Karina Korona – Krośnieński Klub Karate Kyokushin
  3. Maria Łochin – Zamojski Klub Karate Kykushin
  4. Nikola Gnatowicz – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kata chłopców rocznik 2008 – 2009

  1. Piotr Karolczak – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Jakub Przyczyna – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Filip Dolba – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kata dziewcząt rocznik 2002 – 2003

  1. Łucja Szaniawska – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Wiktoria Pilipczuk – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec
  3. Magdalena Kościańczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin

Kata chłopców 2002 – 2003

  1. Jan Waniewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin
  2. Mikołaj Król – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Łęczna
  3. Wiktor Kolaja – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kata chłopców rocznik 2006 – 2007

  1. Kornel Brzyski – Przeworski Klub Karate Kyokushin
  2. Jakub Hermanowski – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Gabriel Koszołko – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kata chłopców rocznik 2004 – 2005

  1. Mateusz Wójcik – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  2. Paweł Konieczny – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Olaf Zając – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kata dziewcząt rocznik 2004 – 2005

  1. Maja Pietraszuk – Bialski Klub Karate Kyokushin
  2. Paulina Kasperska – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  3. Patrycja Kasperska – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie

Kata dziewcząt rocznik 2006 – 2007

  1. Izabela Mielech – Krośnieński Klub Karate Kyokushin
  2. Wiktoria Łój – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Weronika Hubczuk – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców 2006 – 2008  65 – 69kg

  1. Jakub Dudziński – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  2. Hubert Dudziński – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2006 – 2007  25 – 32kg

  1. Anna Spudowska – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  2. Wiktoria Łój – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Amelia Gomółka – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  4. Izabela Mielech – Krośnieński Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2006 – 2007   46-59kg

  1. Klaudia Moleśtak – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą
  2. Magdalena Samczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  3. Zuzanna Kutryn – Klub Karate Kyokushin KANKU Chełm
  4. Kinga Daniluk – Bielski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2006 – 2007  36-45kg

  1. Martyna Łuka – Białostocki Klub Karate Kyokushin
  2. Julia Szczygieł – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  3. Sandra Małek – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  4. Weronika Hubczuk – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2001 46-53kg

  1. Magdalena Leziak – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Kraśnik
  2. Bożena Majerska – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów

Kumite chłopców 2002 – 2003 50-58kg

  1. Jan Waniewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin
  2. Karol Kolasa – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzówek
  3. Bartosz Smyl – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzówek
  4. Kajetan Bosowski – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców 2004 – 2005  42-50kg

  1. Mateusz Wójcik – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  2. Aleksander Gałka – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Łęczna
  3. Paweł Wicha – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  4. Paweł Konieczny – Bialski Klub Karate Kykushin

Kumite dziewcząt 2004 – 2005  42-49kg

  1. Julia Czujak – Białostocki Klub Karate Kyokushin
  2. Oliwia Waleryś – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą
  3. Natalia Szopa – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  4. Małgorzata Dymek – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą

Kumite chłopców 2004 – 2005 32-40kg

  1. Sebastian Borkowski – Bialski Klub Karate Kyokushin
  2. Paweł Rożuk – Białostocki Klub Karate Kyokushin
  3. Jakub Maksymiuk – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie

Kumite chłopców 2002 – 2003  59-78kg

  1. Grzegorz Uchman – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  2. Janusz Sidor – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin
  3. Paweł Fajnas – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  4. Krystian Zarzeczny – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzówek

Kumite dziewcząt 2002 – 2003 40-48kg

  1. Wiktoria Pilipczuk – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec
  2. Beata Koszałko – Bialski Kluba Karate Kyokushin
  3. Wiktoria Pawełczak – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą

Kumite chłopców 2000 – 2001 53-63kg

  1. Adrian Lubka – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Kacper Siłaczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  3. Mateusz Talarko – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin

Kumite dziewcząt 2002 – 2003 51-60kg

  1. Magdalena Kościańczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Justyna Dudzik – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą
  3. Gabriela Grabowska – Akademia Karate Yokozuna
  4. Katarzyna Skoczeń – Akademia Karate Yokozuna

Kumite dziewcząt 2004 – 2005 52-64kg

  1. Maja Pietraszak – Bialski Kluba Karate Kyokushin
  2. Zofia Terzan – Akademia Karate Yokozuna
  3. Wiktoria Babycz – Tomaszowski Klub Karate Kyokushin
  4. Izabela Krasa – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Abramów

Kumite chłopców 2002 – 2003 40-46kg

  1. Mikołaj Król – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Łęczna
  2. Bruno Cymmerman – Białostocki Klub Karate Kyokushin
  3. Bartosz Świś – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzówek
  4. Cyryl Barski – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin

Kumite chłopców 2004 – 2005 51-65kg

  1. Szymon Łój – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Adam Łój – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Oliwier Łygas – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Łęczna
  4. Igor Brzozowski – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2004 – 2005 32-40kg

  1. Paulina Kasperska – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  2. Aleksandra Mincewicz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Katarzyna Kozłowska – Białostocki Klub Karate Kyokushin
  4. Oliwia Siuciak – Radzyński Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2008 i młodsi 16-23kg

  1. Lena Samczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Julia Grabarczyk – Lubelski Klub Karate Kykushin – Lublin
  3. Marika Kaszak – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec
  4. Emilia Iwaniuk – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec

Kumite dziewcząt 2008 i młodsi 26-28kg

  1. Oliwia Nagrodzka – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów
  2. Aleksandra Samczuk – Radzyński Klub Karate Kyokushin – Wohyń
  3. Julia Pisula – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Nałęczów
  4. Nikola Brzezicka – Lubelski Klub Karate Kykushin – Lublin

Kumite dziewcząt 2008 i młodsi 29-32kg

  1. Maria Łochin – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Oliwia Zalichta – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec
  3. Ala Iwaniuk – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Rejowiec
  4. Estera Szopa – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie

Kunite chłopców 2008 i młodsi 32-36kg

  1. Krystian Jakubczak – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Maciej Gaca – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  3. Łukasz Przybysz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  4. Bartosz Marton – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin

Kumite chłopców 2008 i młodsi 29-31kg

  1. Kacper Chęć – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  2. Szymon Lagiera – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  3. Filip Siedlanowski – Bialski Klub Karate Kyokushin
  4. Sadło Bartłomiej – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Lublin

Kumite chłopców 2006 – 2007 32-37kg

  1. Szczepan Krosman – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Jakub Grzegrzewski – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  3. Marcin Duklewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Ostrów Lub
  4. Jakub Grzuszecki – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie

Kumite chłopcóe 2008 i młodsi 38-48kg

  1. Mateusz Paszkowski – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Franciszek Przychodzeń – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel
  3. Maksymilian Ślusarz – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzowek

Kumite chłopców 2008 i młodsi 26-29kg

  1. Paweł Łochin – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Jakub Przyczyna – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Alan Kania – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  4. Wojciech Buciński – Radzyński Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców 2008 i młodsi 21-26kg

  1. Mikołaj Łoza – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Piotr Karolczak – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  3. Łukasz Puzon – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Kraśnik
  4. Bartosz Bernacki – Ostrowski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców 2008 i młodsi 21-25kg

  1. Filip Dołba – Zamojski Klub Karate Kyokushin
  2. Igor Przyborowski – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  3. Mateusz Drewniak – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  4. Michał Madejek – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Chodel

Kumite chłopców 2006-2007 38-44kg

  1. Kajetan Kozakiewicz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  2. Marcin Kolasa – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Zakrzówek
  3. Michał Wnukowicz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  4. Wojciech Michałuszko – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite chłopców 2006 – 2007 45-50kg

  1. Jakub Rola – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Bartosz Kucharczyk – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą
  3. Adam Mikołajewski – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Ostrów Lub
  4. Oskar Zając – Bialski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2008 i młodsi 34-36kg

  1. Julia Mielnicka – Tomaszowski Klub Karate Kyoushin
  2. Nikola Gnatowicz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Lena Walczuk – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  4. Anna Świątkowska – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą

Kumite chłopców 2006 – 2007 25-31kg

  1. Gabriel Koszołko – Bialski Klub Karate Kyokushin
  2. Leon Paszkiewicz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Dawid Wurszt – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  4. Mateusz Karpiński – Radzyński Klub Karate Kykushin

Kumite chłopców 2006 – 2007 33-37kg

  1. Kornel Brzyski – Przeworsk
  2. Hubert Przybysz – Bialski Klub Karate Kyokushin
  3. Antoni Jańczuk – Bialski Klub Karate Kyokushin
  4. Marcel Bosowski – Zamojski Klub Karate Kyokushin

Kumite dziewcząt 2008 i młodsi 40-45kg

  1. Julia Pasternak – Radzyński Klub Karate Kyokushin
  2. Anna Dymek – Lubelski Klub Karate Kyokushin – Józefów n/Wisłą
  3. Julia Nowak – Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie
  4. Joanna Dawidziuk – Bialski Klub Karate Kyokushin

 

6th Polish Fighters Camp & 3rd Young Lions Fighters Camp – Nałęczów 24 – 26 lutego 2017 r.

16836630_1363535413734728_570214932015476223_oPo raz szósty w obiektach  Zespołu Szkół im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie  (http://zsnaleczow.pl/) w dniach 24 – 26 lutego br. odbył się Polish Fighters Camp – trzydniowe seminarium dla zawodników oraz trenerów i instruktorów Kyokushin karate, a po raz trzeci Young Lions Camp – seminarium dla dzieci poniżej 14 lat.

Tegoroczny 6th Polish Fighters Camp zintegrowany był z przygotowaniami zawodników do najważniejszych zawodów Kyokushin karate – Mistrzostw Świata w Tokio, które odbędą się w dniach 15-16.04.2017r..

Na zaproszenie Branch Chief Shihan Jacka Czernieca szkolenie poprowadzili: Shihan Taihiro Sugimura oraz Sensei Zenjuro Mori.
W nałęczowskim szkoleniu wzięło udział blisko 270 zawodników i trenerów z Polski oraz
sześciu innych krajów.
Podczas seminarium odbył się także egzamin na stopnie do 2 dan włącznie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim karateka i sympatykom klubu, którzy zaangażowali się
w przygotowanie seminarium

Osu!

Zapraszamy do obejrzenia fotografii na naszym profilu FB

 

 

Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Kąkolewnica-Kąkolewnica 04.02.2017

W miniona sobotę 04.02.2017 r. w Kąkolewnicy odbył się Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Kąkolewnica.
Był to turniej skierowany do najmłodszych adeptów Karate Kyokushin zaczynających swoją przygodę z zawodami w karate.
Wyniki naszych reprezentantów:

Dziewczęta 2009 i młodsze -20kg
1. Nadia Janiszewska – sekcja Rejowiec Fabryczny
2. Emilia Iwaniuk – sekcja Rejowiec Fabryczny
3. Amelia Spudowska – sekcja Chodel

Dziewczęta 2009 i młodsze 20-24kg
2. Oliwia Koziej – sekcja Rozkopaczew
3. Julia Krasińska – sekcja Chodel
3. Lena Pilipczuk – sekcja Rejowiec Fabryczny

Dziewczęta 2009 i młodsze -25kg
3. Łucja Puła – sekcja Ostrów Lubelski

Dziewczęta 2007-2008 -31kg
2. Nikola Płowaś  – sekcja Ostrów Lubelski
3. Patrycja Sieńczyk – sekcja Rozkopaczew
3. Oliwia Nagrodzka – sekcja Chodel

Dziewczęta 2007-2008 32-37kg
2. Aleksandra Grabowska – sekcja Włodawa
3. Kaja Bartkowicz – sekcja Ostrów Lubelski
3. Anna Świątkowska – sekcja Chodel

Dziewczęta 2007-2008 40-45kg
3. Wiktoria Mazurek –  – sekcja Ostrów Lubelski

Dziewczęta 2005-2006 -34kg
1. Anna Spudowska – sekcja Chodel
2. Nikola Kaniowska – sekcja Chodel

Dziewczęta 2005-2006 35-40kg
3. Alicja Adamowicz – sekcja Parczew

Dziewczęta 2005-2006 41-48kg
2. Kaja Kaniowska – sekcja Chodel

Dziewczęta 2005-2006 +50kg
1. Klaudia Moleśtak – sekcja Chodel

Dziewczęta 2004 -44kg
3. Maja Soczyńska – sekcja Rejowiec Fabryczny

Dziewczęta 2004 +46kg
1. Małgorzata Dymek – sekcja Chodel
2. Anna Majerska – sekcja Chodel
3. Martyna Dziubińska – sekcja Rejowiec Fabryczny

Dziewczęta 2003
1. Amelia Mikołajewicz  sekcja Chodel
2. Justyna Dudzik – sekcja Chodel
3. Bożena Majerska – sekcja Chodel

Chłopcy 2009 i młodsi -25kg
1. Filip Dobosz – sekcja Ostrów Lubelski
3. Michał Madejek – sekcja Chodel

Chłopcy 2009 i młodsi 25-30kg
3. Natan Kopniak – sekcja Rejowiec Fabryczny

Chłopcy 2009 i młodsi +30kg
2. Patryk Lewczuk – sekcja Rejowiec Fabryczny

Chłopcy 2007-2008 -30kg
2. Artur Dudzik – sekcja Chodel

Chłopcy 2005-2006 -31kg
3.Marcin Duklewski – sekcja Ostrów Lubelski
3. Piotr Smyk – sekcja Rozkopaczew

Chłopcy 2005-2006 33-38kg
2. Stanisław Waszczuk – sekcja Parczew

Chłopcy 2005-2006 39-46kg
3. Jakub Tołbiński – sekcja Rozkopaczew

Chłopcy 2005-2006 48-53kg
1. Marcel Wiórko – sekcja Dębowa Kłoda
2. Bartosz Gułaś – sekcja Łęczna
3.Sebastian Nowak – sekcja Łęczna
3. Kamil Rybka – sekcja Łęczna

Chłopcy 2005-2006 +54kg
1. Patryk Ciok – sekcja Parczew
2. Oliwier Łygas – sekcja Łęczna
3. Bartosz Kucharczyk – sekcja Chodel

Chłopcy 2004 -43kg
1. Bartłomiej Biały – sekcja Łęczna

Chłopcy 2004 +50kg
3. Bartosz Abramowicz – sekcja Dębowa Kłoda

Kata dziewcząt
1. Karolina Maliszewska – sekcja Rejowiec Fabryczny
2. Martyna Dziubińska- sekcja Rejowiec Fabryczny

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Trening w dojo dzieci z przedszkola „Tęczowy domek” – 30.01.2017

W dniu 30.01.2017r. po raz kolejny dzieci z przedszkola „Tęczowy domek” gościły na treningu w dojo przy ul. Głowackiego 35
Najmłodsi adepci karate cyklicznie odwiedzają dojo biorąc udział w zajęciach z sensei Januszem Piekarzem.

Zapraszamy do obejrzenia części fotografii w naszej Galerii>>
oraz pełnej galerii fotografii na Fb przedszkola „Tęczowy domek”

Ty także możesz przeznaczyć 1% swojego podatku na działalność statutową LKKK

Lubelski Klub Karate Kyokushin jest jednym z klubów karate w Polsce
posiadających status Organizacji Pożytku Publicznego,
zarejestrowanym w KRS pod nr 0000209913.
Serdecznie prosimy o wsparcie i przekazanie 1% podatku na LKKK.
Otrzymane fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu sportowego,
dofinansowanie do zajęć dla dzieci z rodzin najuboższych, domów dziecka a także promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Wykaz OPP: http://www.pozytek.gov.p/Wykaz,Organizacji,Pozytku,Publicznego,3666.html
Jak przekazać 1% podatku dla LKKK  –  Organizacji Pożytku Publicznego
Podatnik sam oblicza kwotę darowizny.
1% podatku mogą przekazać:
– podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych (w tym m.in. podatnicy uzyskujący dochody z odpłatnego zbycia papierów wartościowych),
– podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
– podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej,
19-procentowej stawki podatku.
– podatnicy rozliczający przychody ze sprzedaży nieruchomości i praw majątkowych
1% mogą przekazać również emeryci, pod warunkiem jednak, że samodzielnie wypełnią
PIT-37 i zrezygnują z pomocy ZUS w tym zakresie. Podobna zasada dotyczy osób,
które są rozliczane przez pracodawcę.
Nie można przekazać 1% karty podatkowej.
Wniosek o przekazanie 1% podatku znajduje się w każdym zeznaniu rocznym:
PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 czy PIT-39.
Należy dokładnie wpisać numer KRS oraz przekazywaną kwotę 1%.
Przekazywaną kwotę podatku należy zaokrąglić do pełnych dziesiątek groszy w dół.
Pomyłka w numerze KRS może prowadzić do wskazania zupełnie innej organizacji.
Tutaj więc należy być absolutnie skrupulatnym.
Urząd skarbowy przekaże na konto organizacji kwotę podatku pomniejszoną o koszty przelewu.
Podanie w zeznaniu podatkowym za 2016r. poniższych informacji jest równoznaczne
ze złożeniem wniosku o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji:
– nazwa organizacji : Lubelski Klub Karate Kyokushin
– numer organizacji w Krajowym Rejestrze Sądowym : 0000209913
Wpłata zostanie przekazana pod warunkiem, że zeznanie podatkowe będzie złożone
w obowiązującym terminie, czyli PIT-28 do 31 stycznia 2017r. pozostałe do 30 kwietnia 2017r.

Dziękujemy
Domo Arigato
Zarząd LKKK

Obóz zimowy – Murzasichle 22-28.01.2017

W dniach 22-28.01.2017 w miejscowości Murzasichle, w ośrodku wczasowym „U Zbójnika” 34-531 Murzasichle, ul. Sądelska 34,27a odbył się organizowany przez nasz klub obóz zimowy. Jak co roku atrakcjom nie było końca i oprócz treningów dzieci i młodzież mogła się cieszyć zabawą na świeżym powietrzu, wyjściami na narty i oczywiście obowiązkowym wyjściem na stragany w celu zakupienia pamiątek.
Temu ostatniemu towarzyszyło wyjście pod Wielką Krokiew w Zakopanem i zwiedzenie największego w Europie Labiryntu śnieżnego, zamku i mini zoo, w którym młodzi karatecy mogli oglądać ptaki łowne: sokoły, jastrzębie, sowy czy też orły, jak również kozy i jelenie. W ciągu obozu odbyły się dyskoteki, gdzie wszyscy mogli wyszaleć się na parkiecie oraz Sayonara, na której wszyscy dali popis swoim umiejętnościom aktorskim.
Pogoda nam dopisała, dzięki czemu nauka jazdy i sama jazda były dla wszystkich przyjemnością.
Niestety jak to zwykle bywa obóz zleciał bardzo szybko i w sobotę musieliśmy pożegnać piękne widoki gór.
Na szczęście na kolejne takie widoki nie będziemy musieli czekać aż do zimy, bo już w wakacje wyjeżdżamy do Bukowiny Tatrzańskiej, do której zapraszamy nie tylko karateków ale i wszystkich chętnych!

Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Lublin w ramach Gminnego Programu Profilaktyki      i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Lublin
oraz Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Lublin
został zrealizowany program z profilaktyki uzależnień „Zanim spróbujesz”
dla 70 dzieci i młodzieży z Lublina.

dsc_0816-1Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Zima w mieście

W ramach akcji „Zima w mieście” serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież
i dorosłych na bezpłatne treningi w okresie ferii zimowych tj. w dniach 16-29.01.2017r.

Zajęcia będą się odbywać wg grafiku:
dzieci – poniedziałki,wtorki. środy i czwartki w godz. 18.00-19.00
młodzież i dorośli – wtorki i czwartki w godz. 19.30-21.00

plakat A2_zima w miescie_2017_wersja1

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy Karate Kyokushin – zawodnicy LKKK

Zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin mogą pochwalić się pokaźną zdobyczą medalową. Sensei Konrad Kozłowski sięgnął po złoty medal w konkurencji kata mężczyzn, srebrny medal zdobył senpai Szczepan Kot w konkurencji kata (17 lat), zaś brąz udało się wywalczyć sensei Mateuszowi Koczmarze w konkurencji kumite senior (+85kg), Michalenie Majewskiej w kumite 14-15 lat oraz Karolinie Winnickiej w kumite 16-17 lat. Gratulujemy, osu!

Dziękujemy Urzędowi Miasta Lublin za wsparcie finansowe imprezy.

15267519_1526454607371154_274264170629982503_n

15271815_1266857296735874_4742930480128342483_o

15272084_1265423470212590_6934166490066371720_o

[Wideo] XV Mistrzostwa Europy Open & Puchar Europy Karate Kyokushin

XV European Open Championships 2016 – Team Kata

XV European Open Championships 2016 – Kata Women

XV European Open Championships 2016 – Kata Women

XV European Open Championships 2016 – Kata Men

XV European Open Championships 2016 – Kumite +35 lat

XV European Open Championships 2016 – Open category

XV European Open Championships 2016 – +35, Men, Women

XV European Open Championships 2016 – Ceremonia otwarcia, finały

Kyokushin Karate European Cup 2016 – Mata ‚A’

Kyokushin Karate European Cup 2016 – Mata ‚B’

Kyokushin Karate European Cup 2016 – Mata ‚C’

Kyokushin Karate European Cup 2016 – Mata ‚D’

 

XVII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa – Józefów 05.11.2016

W dniu 05.11.2016 roku w Józefowie k/Warszawy odbył się XVII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa.
Zawody odbyły się z udziałem 471 zawodników z 39 klubów z  Polski.
Nasz klub reprezentowali zawodnicy trenujący w Lublinie, Chodlu, Kraśniku, Zakrzówku
i Józefowie nad Wisłą.
Z uwagi na dużą ilość zawodników były to trudne zawody.

Najlepsze wyniki osiągnęli:
II Miejsce Kumite – Mateusz Wójcik
II Miejsce Kumite – Justyna Dudzik
II Miejsce Kumite – Emila Depa
III Miejsce Kumite – Anna Spudowska
III miejsce Kumite – Oliwia Waleryś

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Otwarte Mistrzostwa Słowacji w Karate Kyokushin

W dniu 29.2016 r. w miejscowości Muzla – Słowacja odbyły się 19 Otwarte Mistrzostwa Słowacji w Karate Kyokushin.

cof

W zawodach tych wzięło udział 150 zawodników z sześciu krajów: Słowacji, Czech, Wegier, Serbii, Austrii i Polski.

Wśród reprezentantów Polski znaleźli się zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin.

Karolina Winnicka (Chodel) zwyciężyła w swojej kategorii, Michalina Majewska (Chodel) zajęła drugie miejsce, Magdalena Leziak (Kraśnik) zajęła drugie miejsce; w konkurencji kata Oliwia Wleryś (Józefów nad Wisłą) zajęła drugie miejsce, Nikola Gonder (Kraśnik) oraz Marcin Kolasa (Zakrzówek) zajęli trzecie miejsca Miejsca poza podium zajęły: Anna Spudowska (Chodel) Małgorzata Dymek (Józefów nad Wisłą), Anna Majewska (Chodel). Opiekunem grupy i sędzią był sensei Sebastian Olszak.

Galeria zdjęć.

Gratlujemy, osu!

Mistrzostwa Polski Open i Kata. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – Olsztyn, 22.10.2016

Podczas odbywających się w Olsztynie Mistrzostw Polski Open i Kata zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli dwa medale. Srebro wywalczył sensei Konrad Kozłowski (1 dan) zostając wicemistrzem Polski w konkurencji kata. Brązowy medal stał się łupem sensei Mateusza Koczmary (2 dan) w konkurencji kumite master (+85kg).

img_4676 img_4696LKKK w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych reprezentowali Szczepan Kot, który uplasował się w pierwszej dziesiątce w konkurencji kata oraz Karolina Winnicka, która zajęła 6 miejsce w konkurencji kumite juniorek +60kg.

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Lublin.

II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość – Płoskie 08.10.2016

W sobotę 08 października 2016r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Płoskiem odbył się
II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Zamość.
Do rywalizacji przystąpiło około 200 zawodników z 9 klubów.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kata chłopców 2003-2004
1. Mikołaj Król
3. Janusz Sidor

Kata dziewcząt 2005-2006
2. Anna Spudowska

Kadeci 2003- 2004
3. Maksymilian Górski

Kadeci 2003-2004  -40 kg
2. Mikołaj Król

Kadeci 2003-2004  -55 kg
2. Janusz Sidor
3. Bartosz Smyl

Kadetki 2003-2004  -45kg
3.Małgorzata Dymek
3.Maja Soczyńska

Kadetki 2003-2004  -50 kg
1.Oliwia Waleryś
3.Bożena Majerska
3. Karolina Maliszewska

Kadetki 2003-2004 +50 kg
3.Anna Majerska

Dziewczęta 2005-2006  -30kg
1.Anna Spudowska
3. Kinga Hyrcaj

Dziewczęta 2007-2008 +35kg
3.Anna Dymek
3.Anastazja Jaruga

Młodzicy 2001 2202  -60kg
2.Karol Kolasa
3.Krystian Zarzeczny

Młodziczki 2001-2002  -55kg
3.Magdalena Leziak

Juniorki młodsze 1999-2000
1.Karolina Winnicka

cam00306-1cam00293-1

Koszulki klubowe (zamówienia)

Przedstawiamy projekt klubowej koszulki i spodenek

14525194_1232471710128429_6844238129125762698_o

14618772_180847519025981_71703214

Koszulka firmy Smmash: rashguard short dla dorosłych – około 110 zł
i kids short rashguard dla dzieci – około 100 zł
(dokładny koszt będzie ustalony po zebraniu zamówień – zależy od ilości).
Jest możliwość umieszczenia ksywki na plecach
Spodenki przy zgłoszeniu min. 10 chętnych cena wyniesie 115 zł,
przy zakupie mniejszej ilości cena to 165zł

Proszę wybrać odpowiedni rozmiar.

Zamówienia wraz z wpłatami do 16.10.2016 przyjmuje wyłącznie
Senpai Magda Mazurek tel. 513550422

Poniżej link do rozmiarówki i opisu materiału:

Obóz letni – 26.06-07.07.2016 Bukowina Tatrzańska

W dniach 26.06-05.07.2016 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Letni Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy karate Kyokushin.
Od pierwszego dnia towarzyszyła nam wspaniała pogoda i zaplanowany program pobytu można było zrealizować w komplecie. Korzystaliśmy z basenu w ośrodku i Term Bania. Nie zabrakło wycieczek po okolicach, wyjazdu do Zakopanego i nad Morskie Oko, zabaw terenowych, gier i turniejów sportowych, dyskotek i ognisk.
Z powodzeniem zostały zrealizowane najważniejsze cele szkoleniowe z programu karate. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne karate Kyokushin w grupach wiekowych, podzielonych wg stopnia zaawansowania. Szkolenie obejmowało podstawy kihon-geiko, kombinacje ido-geiko, naukę i doskonalenie kata, pracę na tarczach i przyrządach, self defence dostosowane do wieku uczestników, kombinacje do kumite oraz walki treningowe. Integralnym fragmentem szkolenia były poranne przebieżki, techniki z kijem – BO, zajęcia dla młodzieży „tabata workout”.
Na zakończenie odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu. W obozie uczestniczyło wielu zawodników z równych grup wiekowych, którzy doskonalone umiejętności będą mogli wprowadzić w życie podczas jesiennych startów w zawodach i turniejach karate Kyokushin.

Dzięki pomocy finansowej Wojewody Lubelskiego, w imieniu którego działa Lubelski Kurator Oświaty w wypoczynku mogła uczestniczyć czterdziestoosobowa grupa dzieci i młodzieży z województwa lubelskiego.

Serdecznie dziękujemy za pomoc.
Domo Arigato  :) Osu !

XXXII Letni Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy – 26.06-07.07.2016 Bukowina Tatrzańska

W dniach 26.06-07.07.2016 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się XXXII Letni Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy karate Kyokushin.
Od pierwszego dnia towarzyszyła nam wspaniała pogoda i zaplanowany program pobytu można było zrealizować w komplecie. Korzystaliśmy z basenu w ośrodku i Term Bania. Nie zabrakło wycieczek po okolicach, wyjazdu do Zakopanego i nad Morskie Oko, zabaw terenowych, gier i turniejów sportowych, dyskotek i ognisk.
Z powodzeniem zostały zrealizowane najważniejsze cele szkoleniowe z programu karate. Uczestnicy doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne karate Kyokushin w grupach wiekowych, podzielonych wg stopnia zaawansowania. Szkolenie obejmowało podstawy kihon-geiko, kombinacje ido-geiko, naukę i doskonalenie kata, pracę na tarczach i przyrządach, self defence dostosowane do wieku uczestników, kombinacje do kumite oraz walki treningowe. Integralnym fragmentem szkolenia były poranne przebieżki, techniki z kijem – BO, zajęcia dla młodzieży „tabata workout”.
Na zakończenie odbyły się egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu. W obozie uczestniczyło wielu zawodników z równych grup wiekowych, którzy doskonalone umiejętności będą mogli wprowadzić w życie podczas jesiennych startów w zawodach i turniejach karate Kyokushin.

Dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta Lublin został zrealizowany program z profilaktyki uzależnień „Zanim spróbujesz” dla 100 dzieci i młodzieży z Lublina.

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Zapraszamy do obejrzenia fotografii w Galerii>>

Domo Arigato  :) Osu !

IV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate ”IKO Tataria CUP”.

11 czerwca 2016 w Nowej Sarzynie odbył się IV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Karate ”IKO Tataria CUP”.
Wśród medalistów znaleźli się nasi reprezentanci:
Mikołaj Król – I miejsce kumite chłopców 2003/2004 -40kg
Janusz Sidor – II miejsce kumite chłopców 2003/2004 -55kg
Klaudia Moleśtak – III miejsce kumite dziewcząt 2006 +35kg
Mateusz Wójcik – III miejsce kumite chłopców 2005 -45kg
Anna Spudowska – II miejsce kumite dziewcząt 2005/2006 -35kg
Bartosz Kondracki – III miejsce kumite chłopców 2005/2006 -45kg
Bartosz Świś – IV miejsce kumite chłopców 2001/2002 -55kg

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Lublin.
DSCN1263-1

 

 

 

 

 

 

DSCN1220-1DSCN1269-1